Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да боядисам отново стар, захабен и грапав чугунен радиатор?
Как мога да се справя с коридор с мозайка, без да повишавам нивото?
Как да създам връзка към стара тема 22, така че да изглежда като "-22"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да боядисам отново стар, захабен и грапав чугунен радиатор?
-
Как мога да се справя с коридор с мозайка, без да повишавам нивото?
За решаване на проблема с коридор с мозайка, без да се повишава нивото, можете да изберете полагане на ламинат с по-малка дебелина, като например 8 мм. Това ще ви позволи да актуализирате подовата настилка, без да променяте височината на пода. Важно е да изберете подходяща дебелина на ламината, която отговаря на вашия случай и да се консултирате с професионалисти за правилно приложение.
-
Как да създам връзка към стара тема 22, така че да изглежда като "-22"?
За да създадете връзка към стара тема 22, така че тя да изглежда като "-22", щракнете върху иконата "Вмъкване на връзка". Поставете знак за равенство (=) веднага след първото URL. Вдясно от знака за равенство поставете линка на стара тема 22, която остава затворена с дясна скоба ], до нея / и преди второто / напишете тире (-) 22. Това ще покаже надписа "- 22" вместо дългия URL адрес.
-
Как да създам шкафове за парфюми и гребени близо до огледалото в коридора?
-
Как да нанеса масло върху необработено дъбово дюшеме?


. Ще се местим и ми предстоят гардероб като на mari_eta, коридор и баня с мозайка, една особено противна ламперия в кухнята
посъсипан естествен паркет в хола и избор на настилки за двете спални (в момента са с един отвратителен мокет). Забавление за целя китайски народ
. Много ми допадна и идеята за римските щори ама те ще са накрая за разкош
. Бих искала да питам дали някой знае как се маха хартиения под, който коментирахте по-рано? Изглежда интересно, но се чудя дали няма да държи много студено
?

Тези твоите вълшебства съм ги виждала и от там и аз се запалих. Проблема е, че ламперията не е гладка,

. Наследихме апартамент, който е в доста добро състояние и се налагат предимно козметични ремонти, но тъй като в момента нямаме възможност да сменим мебелите ще се наложи да преправям старите. Взехме латекс за детската стая и се чудя дали част от мебелите в нея да не намажа с него или ще трябва да си купя боя? Задължително ли е зашкурването с цел надраскване или може само измиване с обезмаслител, мазане с боро и след латекс докато ми хареса цвета? А след латекса задължително ли е нанасянето на лак, става дума за легло и нещо като барче? Пода е естествен паркет, който е в отлично състояние, тъй като е правен основен ремонт преди около 7 год. За коридора, който и при нас е мозайка и аз мислех да сложим ламинат, а отдолу фибран с цел по-добра топлоизолация, тъй като си е доста студено зимата в него, но съм отворена и за други не много скъпи идеи идеи