Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 314
  • 735
# 135
Варна - ОББ има- преведени са в 14.30  Peace
Виж целия пост
# 136
Бургас очевадно остава за другата седмица. Преди бяхме едни от първите, които имахме преводи, а от миналия месец сме от последните  Crossing Arms

На мен ми ги преведоха към 16.00 и вечерта около 19.30 ги изтеглих.
Виж целия пост
# 137
ДСК,София-Младост,има.
Виж целия пост
# 138
Бургас очевадно остава за другата седмица. Преди бяхме едни от първите, които имахме преводи, а от миналия месец сме от последните  Crossing Arms

На мен ми ги преведоха към 16.00 и вечерта около 19.30 ги изтеглих.

коя банка?
Виж целия пост
# 139
Инвест банк.

На сметката в тази банка получавам само детските, никакви други преводи. Сутринта бях на нула, а по-късно вече имах пари. Няма как да съм се объркала.
Виж целия пост
# 140
  bouquet
Виж целия пост
# 141
записвам се, чакам включване от Бургас
Виж целия пост
# 142
Какво включване чакаш?! Няколко поста преди твоя morksa.zvezda каза, че си е изтеглила парите
Виж целия пост
# 143
дано днес пуснат парите за Варна и др. градове Praynig
Виж целия пост
# 144
Варна - ОББ има- преведени са в 14.30  Peace
Peace
Виж целия пост
# 145
За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.
Виж целия пост
# 146
за Варна са преведени току що..Експрес банк
Виж целия пост
# 147
записвам се, чакам включване от Бургас


Какво включване чакаш?! Няколко поста преди твоя morksa.zvezda каза, че си е изтеглила парите

Май само тя си ги е изтеглила в петък.

За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.


Аз също току що проверих и нямам още.
Виж целия пост
# 148
За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.

Тогава от къде са се взели тези 35 лв в моята сметка, като няколко часа преди това бях на 0 ?  newsm78
Виж целия пост
# 149
София ДСК  нямам ,  но имам приятелка която  още в петък ги е получила  - също е на дск  , което е доста странно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия