Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 403
  • 735
# 210
Две служителки питах и двете казаха че не трябва,а сега ще трябва пак да ходя да им нося бележката,че и от работа пак да отсъствам ooooh!
Виж целия пост
# 211
Две служителки питах и двете казаха че не трябва,а сега ще трябва пак да ходя да им нося бележката,че и от работа пак да отсъствам ooooh!
Ти сега септември ли ще подаваш декларация? Ако е този месец, ще ти трябва, понеже промените влизат от сега, а ако си подавала предния месец, не ти е трябвала бележка и служителките са били прави.
Виж целия пост
# 212
Август подавах документи,но дали няма да е както с бележките за учениците срока да е от септември.Ще се опитам да отида до социалните да проверя,че да не вземат да ми спрат детските.
Виж целия пост
# 213
Този месец трябва да подам за детски - брутния доход от кой до кой месец трябва да е? Благодаря
Виж целия пост
# 214
Този месец трябва да подам за детски - брутния доход от кой до кой месец трябва да е? Благодаря
Септември 2012 / Август 2013 вкл.
Виж целия пост
# 215
Здравейте! Бележката за доходите от работодателя ли я взимам като съм в майчинство? Скоро смених постоянния си адрес и ще подавам документи за нова лк. Биха ли приели социалните копие на удостоверението за постоянен адрес за сверка?
Виж целия пост
# 216
За въпросната бележка от детската градина искат лично да отида и да си пусна молба за да ми бъде издадена такава ( таткото води и взима малката от градина, защото я приеха до местоработата му). Има ли такова абсурдно изискване ? Голямата ми дъщеря всяка година взима от класният си без да е необходимо да подавам лично каквато и да е било молба.
Виж целия пост
# 217
izi55 за бележката, че детето посещава предучилищна ли питаш?
Не се пуска никаква молба-вчера си взех такава бележка.Ходих да плащам таксата за градината и домакинката ми издаде бележката, а директорката я подписа.
Не знам да има изискване кой точно родител да я вземе, но не ми звучи логично.
Виж целия пост
# 218
Тук най-бързо ще получа отговор.
Тази бележка от детската градина еднократно в началото на годината ли се носи? Имам предвид сега в началото на учебната година...да не ми искат всеки месец Twisted Evil
Виж целия пост
# 219
Тук най-бързо ще получа отговор.
Тази бележка от детската градина еднократно в началото на годината ли се носи? Имам предвид сега в началото на учебната година...да не ми искат всеки месец Twisted Evil

Бележката от детската градина ще се носи веднъж при подаване на молбата за детски и втори път между 15 септември до 30 октомври за набор 2007 и 2008 г като удостоверението трябва да е по образец също както за учениците

Виж целия пост
# 220
Благодаря за отговора.
Ако  си мислят, че ще вкарат в пътя циганите ooooh!...само бюрократизират допълнително процеса Twisted Evil
Виж целия пост
# 221
Благодаря за отговора.
Ако  си мислят, че ще вкарат в пътя циганите ooooh!...само бюрократизират допълнително процеса Twisted Evil

Всичко се прави заради ромите. За съжаление повечето им деца са инвалидизирани и това с бележките не ги вълнува.
Виж целия пост
# 222
Здравейте отново, по съвет от тук след като попитах, дали 5 годишните трябва да носят бележки, т.е. набор 2008 г. взехме бележка и я занесах в социалните, става дума за гр. Пловдив, там служителката ме гледаше странно и не и беше ясно дали трябва да приеме такава бележка, след консултация с някаква друга служителка, стигнаха до извода, че това важало само за предучилищната, т.е. за 6 годишните!
Та мисълта ми е как е възможно служителките да не знаят какво точно се иска и от кой, дори ме посъветваха да съм питала в градината, че в градината не им е работа да знаят изискванията на социалните!
Иска ми се да чуя и още мнения, на други майки на 5 годишни, носили ли сте бележки, взели ли са ви ги?
Виж целия пост
# 223
Аз попитах в градината и домакинката и директорката ми казаха, че трета и четвърта група се водят предучилищни, затова трябва бележка за 5 и за 6 годишните.Издадоха ми бележка, но още не съм я занесла на социалните.
Някой знае ли до кога е срока?
Виж целия пост
# 224
То и на мен не ми се чете назад, но поне на страницата, на която съм - поглеждам..На въпроса за срока и за набора отговор има два-три поста по-нагоре.

Всичко се прави заради ромите. За съжаление повечето им деца са инвалидизирани и това с бележките не ги вълнува.

Да да...те си уреждат нещата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия