Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 421
  • 735
# 240
Русе-Алфа банк-няма детски.
Виж целия пост
# 241
Благоевград са пуснати детските и чл.8, но не са активни.След 11 ще могат да се теглят. Увеличение за чл.8 няма
Виж целия пост
# 242
Момичета за бележка за детски  , че детето е записано в училище -1,2,3 клас и за децата с телк ли се отнася?
Виж целия пост
# 243
не,децата с телк не се изискват такива бележки,просто следиш срока за подаване на молбата
Виж целия пост
# 244
Враца Райфайзенбанк-има детски.
Виж целия пост
# 245
Варна дск има детски
Виж целия пост
# 246
Варна-експресбанк- преведени
Виж целия пост
# 247
Шумен ДСК -има детски!
Виж целия пост
# 248
Бургас - има детски  Grinning
Виж целия пост
# 249
Да и в Пловдив ЦКБ има
Виж целия пост
# 250
защо няма увеличение на чл.8д като ето какъв е отговорът в министерството http://www.mlsp.government.bg/bg/faq/faq.asp?qid=56944
Виж целия пост
# 251
Сега е септември, т.е. взимаме парите , полагащи се за месец август/трябва да има увеличение, или аз нещо не разбрах.../
Виж целия пост
# 252
В Хасково на ПИБ изтеглени детски в 12.30 часа
Виж целия пост
# 253
Аз тука да попитам, мъжът ми го съкратиха от работа на 1 юни. Той е регистриран като земеделски производител. Сега от къде трябва да взема бележка за неговите доходи след съкращението? Идеи?
Виж целия пост
# 254
Моля ,ако има някой в банка ДСК Русе и има превод на детски да напише.Чакам ги за 1 път и не знам дали ще имам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия