Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 307
  • 735
# 690
Ако всички деца взимаха детски, нямаше да има  караници.

Така е.
Тъпо е детските да идват от реално осигуряващи се хора, а те да нямат право на тях!

Да направя една вметка, по въпроса за енергийните помощи:

Скрит текст:
Тази година исках да помогна на едни комшии /пенсионери/ и проучих основно, при какви условия се отпускат енергийни помощи:

Да обясня  накратко /може да е от полза на някой за догодина/, как /по закон!/, се отпускат помощи за отопление:

1. Трябва да покривате някоя от следните категории:



Пример:
Родител, отглеждащ сам дето си, но живеещ при майка си :
177,24 + 117,18+ 146,04 = 406,46 лв. максимален доход

2. Ако жилището е собствено, полага се по една стая на член от домакинството, без общите помещения!

3. Преди да се одобри отпускането на енергийната помощ, жилището се посещава от социален работник, който се допитва и до съседи за финансовият статус на семейството.

4. Образец на декларацията, може да изтеглите от тук:
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&so … zqst3wyKXfVKjw-aw

При този вид целева помощ, се взима предвид съжителството на семейни начала!
Ако имате информация, за хора с лъскави коли и висок жизнен стандарт, не се дразнете, а подайте сигнал в  АСП по район, с копие до централното. 
Виж целия пост
# 691
здравейте,искам да попитам  Confused
синът ми е роден на 30-ти миналия месец и по принцип този трябва да подам за детски...но ЛЛ не може да ми даде бележка за имунизациите,тъй като първата която ще сложи ще е на 03.12.
в такъв случай не мога да подготвя пълния комплект за детски ..има ли друга бележка,която може да се подаде? newsm78

ЛЛ  издава бележка, че всички ваксини до момента са му поставени. Няма причина да ти откаже Peace
Виж целия пост
# 692
Добро утро,има детски и чл.8, Райфайзенбанк Враца.
Виж целия пост
# 693
Ето една добра новина, дано е заразно и навсякъде ги пуснат.
Виж целия пост
# 694
И какво излезе сега. Много шум за нищо. Интервалът е 5 дни(15-20). Някои хора обаче си знаят репертоара и всеки път едно и също намилат.
Виж целия пост
# 695
Проблема не на някои ,а на всички ни е, че няма точна дата.Аз например ги поучавам по пощата такива екстри като онлайн банкиране и смс известие нямам.Налага ми се да излизам всеки ден до там ,за да питам, като просякиня този период  #Cussing out
Виж целия пост
# 696
Не мога да разбера,след като някои хора нямат нужда от тия пари,защо изобщо коментират по подобни форуми?! Оставете ни нас ''простосмъртните'' и си гледайте вашите проблеми,не е нужно да ни обяснявате ,колко сме опрели до тия 35 лв,ние си знаем най-добре,за какво и как ги използваме
Виж целия пост
# 697
И какво излезе сега. Много шум за нищо. Интервалът е 5 дни(15-20). Някои хора обаче си знаят репертоара и всеки път едно и също намилат.
Вземи и млъкни накрая.Не разбра ли, че има жени, които чакат тези пари , за да си нахранят децата.
Като няма какво да кажеш мълчи да му се невиди.
Все едно ти бъркат в .... Като питат.Какъв ти е толкова проблема?
Виж целия пост
# 698
И какво излезе сега. Много шум за нищо. Интервалът е 5 дни(15-20). Някои хора обаче си знаят репертоара и всеки път едно и също намилат.
Вземи и млъкни накрая.Не разбра ли, че има жени, които чакат тези пари , за да си нахранят децата.
Като няма какво да кажеш мълчи да му се невиди.
Все едно ти бъркат в .... Като питат.Какъв ти е толкова проблема?
Никоя си ми, че да ми държиш такъв тон.
Какво съм разбрала, дали съм разбрала, какво ще пиша, дали да пиша, решавам аз.
Няма смисъл да ме репликираш.
Помощите не са за издръжка, а за да помагат. В този смисъл за 5 дни е нормално да се предвиди някакво време, особено след като се знае, че има такъв период.
Виж целия пост
# 699
Шумен- Ивестбанк- има детски!
И питайте за всичко, около детските! Това е според мен, целта на тази страничка, нали? Да комуникираме и да обсъждаме...не само- ИМА- НЯМА детски!
Хайде спорен ден, от мен!
Виж целия пост
# 700
И какво излезе сега. Много шум за нищо. Интервалът е 5 дни(15-20). Някои хора обаче си знаят репертоара и всеки път едно и също намилат.

Приеми го като терапия - пишеш за това, което те измъчва, но не можеш /или не искаш/ да го промениш. Изпускане на парата.  Wink
Виж целия пост
# 701
Бургас - има детски   Simple Smile
Виж целия пост
# 702
Банка Инвест Варна днес ще има детски! Grinning Парите са в банката, разпределяли ги по сметките
Виж целия пост
# 703
И какво излезе сега. Много шум за нищо. Интервалът е 5 дни(15-20). Някои хора обаче си знаят репертоара и всеки път едно и също намилат.

Приеми го като терапия - пишеш за това, което те измъчва, но не можеш /или не искаш/ да го промениш. Изпускане на парата.  Wink
О приела съм го. Но и по едно приземяване не им е излишно от време навреме, че някои в процес на самонавиване се самозабравят.
Интересен феномен.
Дали правят такива чупки и на работодателите си?
Виж целия пост
# 704
И продължаваш.Нямаш спирачки.После се чудиш що обираш всички негативни номинации.Ти за шериф на темата май си се взела.Да приземявала?Смешка си и то голяма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия