Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 312
  • 735
# 705
После се чудиш що обираш всички негативни номинации....
Къде видя да се чудя?
Виж целия пост
# 706
Аз съм към  пощенска банка гр.Първомай и ИМАМ детски току що проверих Simple Smile
Виж целия пост
# 707
A за Пощенска Люлин някаква информация?
Виж целия пост
# 708
Проблема не на някои ,а на всички ни е, че няма точна дата.Аз например ги поучавам по пощата такива екстри като онлайн банкиране и смс известие нямам.Налага ми се да излизам всеки ден до там ,за да питам, като просякиня този период  #Cussing out

Ако имаш запис ще получиш известие. Има и телефони на пощеснките клонове, на които дават информация.

Момичета, наистина издребнявате, а някой постове са направо злобни. Кому е нужно това? Повечето сме на един хал, защо вместо да си помагаме, се чудим как да се захапем и да търсим кусури на този или онзи.

Хубав ден и дано има днес навсякъде парички.
Виж целия пост
# 709
A за Пощенска Люлин някаква информация?

Все още няма...
Виж целия пост
# 710
В Сливен дали има превод на детски?
Виж целия пост
# 711
Известия за детски не пращат ,ако не си ги вземеш в деня на другия ден ги връщат и увисваш до следващия месец,да мога да звъня всеки ден...,А колко удобно щеше да бъде да се знае деня и толкова и за нас и за служителите по банки и пощи...
Виж целия пост
# 712
Известия за детски не пращат ,ако не си ги вземеш в деня на другия ден ги връщат и увисваш до следващия месец,да мога да звъня всеки ден...,А колко удобно щеше да бъде да се знае деня и толкова и за нас и за служителите по банки и пощи...
Това не е вярно. От пощите ако не се лъжа непотърсени 30 дни тогава ги връщат, а ако по банков път ги превеждат...тези, които не ги теглим изобщо какво ? Не ни ги взимат, така че....
Виж целия пост
# 713
323, ти сигурна ли си в написаното?
Имам приятелки, които си взимат детските от пощата, нито една не ми е споделяла такова нещо, напротив- повечето ходят след 25-ти, за да са сигурни, че парите са на линия и да не се разкарват излишно.
Виж целия пост
# 714
Известия за детски не пращат ,ако не си ги вземеш в деня на другия ден ги връщат и увисваш до следващия месец,да мога да звъня всеки ден...,А колко удобно щеше да бъде да се знае деня и толкова и за нас и за служителите по банки и пощи...

Не ги връщат на следващия ден със сигурност.Попитай какъв е срока да ги потърсиш,за да не ходиш всеки ден
Нямате банкомат във вашето населено място ли?

повечето ходят след 25-ти, за да са сигурни, че парите са на линия и да не се разкарват излишно.

Разбира се,че така трябва да се прави.Поне от нета винаги се разбира кога са ги пуснали и тогава да ходят,а не всеки ден
Виж целия пост
# 715
В Пловдив днес има детски -ДСК банка!
Виж целия пост
# 716
В грешка си!Ако не ги взема ги връщат и ще си ги взема евентуално следващия месец.Ако и тогава ги изпусна губя двата месеца!Случвало ми се е!
Виж целия пост
# 717
Стара Загора, Пощенска банка, ИМА детски!
Виж целия пост
# 718
Ще добавя ,че не ги превеждат едновременно на банки и пощи,първо са банките .
Виж целия пост
# 719
В грешка си!Ако не ги взема ги връщат и ще си ги взема евентуално следващия месец.Ако и тогава ги изпусна губя двата месеца!Случвало ми се е!

Абсурдно е пощите да ти засмучат парите за два месеца,защото не си ги потърсила.И не ги връщат на следващия ден със сигурност.Ти потърси повече информация.Ако пък вашата поща си позволява такива фриволни действия,сигнализирай

Защо не си на карта?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия