Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 191 175
  • 791
# 735
Благодаря момичета, ще почна ензимите, пък да видим... Ако ми раздразнят стомаха, ще разреждам приемите или дозата, според случая... После ще споделя...  Peace
Смо да попитам колко време се пиеха по схемата, че нещо ми се губи от прочетеното по-напред? newsm78
Виж целия пост
# 736
Поне 2-3 месеца
Виж целия пост
# 737
Mikke, благодаря ти... bouquet
Виж целия пост
# 738
Здравейте,

Как поръчвате от iHERB, за да е по-ниска доставката? На мен ми изписа 25 лева доставка за продукт струващ 25 лева. Става въпрос за ензимите.
Виж целия пост
# 739
Здравейте,

Как поръчвате от iHERB, за да е по-ниска доставката? На мен ми изписа 25 лева доставка за продукт струващ 25 лева. Става въпрос за ензимите.

Изберете доставка Delivery by Local Post- тя е по-ниска.
Виж целия пост
# 740
denis може ли да препоръчаш селен за дете на почти 6 г.
Виж целия пост
# 741
denis може ли да препоръчаш селен за дете на почти 6 г.
объркали сте темата. тук са протеолитичните ензими.
Виж целия пост
# 742
Здравейте,
Искам да питам едновременно ли взимате от добавките - примерно сутрин от трите вида по една таблетка или три пъти на ден по една от вид.
Споменавате оптимална доза за човек, как да разбера колко е тя - това което е на опаковката ли или има доза според кг, възраст и т.н.?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 743
Да, едновременно. Идеята е ,ако образно казано всеки ензим има ножица, с която реже  дългата молекула на протеина, то трите ножици едновременно да режат на различни места, за да е по-ефективно. Това  ми е останало в съзнанието от обясненията на Пинко. Преде време в сайта имаше и Лумброкиназа, та и 4 ензима съм взимала. Сега останаха 3, евентуално и Папаин може да се добави. И да, 3 кратен е приемът обичайно. Пинко беше казал ,че може и до 5 пъти, но май никой не е споделял да го е правил.  За деца не мога да коментирам дали същите количества биха били. Може и да е коментирано в темите, трябва да се поровите. Имаше някаква формула при профилактика и минимумът беше около 20дни, но пак говоря по памет. Не помня формулата. С възрастта се завишава продължителността на приема..
Виж целия пост
# 744
neba, много благодаря за изчерпателния отговор!  Hug
Профилактично смятам да ги пия, за сега трите ензима.
Но ще се поровя назад в темите, със сигирност ще ми е интересно и дали някой знае за възможността за прием при животно (куче, котка).
p/s намерих едно кремче с протеолитични ензими за ветеринарна употреба Simple Smile
Виж целия пост
# 745
От моята хомеопатка разбрах, че ензимите на АкваСорс са добри за деца и мисля да взема на сина си (на 6.5 години). Аз не съм пила нищо на тази фирма и за количеството ще трябва да се консултирам.
Виж целия пост
# 746
Здравейте! "Пакетът " ензими,ж които чета че пиете всички , са трите линка, дадени на първа стр. ли ?  Rolling Eyes Ще се връщам да чета естествено ,но сега попаднах на темата и това ми изникна като въпрос?!  Peace
Виж целия пост
# 747
neba, много благодаря за изчерпателния отговор!  Hug
Профилактично смятам да ги пия, за сега трите ензима.
Но ще се поровя назад в темите, със сигирност ще ми е интересно и дали някой знае за възможността за прием при животно (куче, котка).
p/s намерих едно кремче с протеолични ензими за ветеринарна употреба Simple Smile

Този крем го ползваха за заличаване на белези. Панвейксал се казваше, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 748
Пак съм аз !  Laughing Много моля ,разшифровайте ми мерните единици в тази добавка с многото ензими.
Само рутина е даден в мг ,друготе е МЕ ?!  Rolling Eyes

https://biomall.bg/doctors-best/best-proteolytic-enzymes-proteol … -best-cena?page=2
Виж целия пост
# 749
Здравейте, някой да продава пакет с ензими? Благодаря Ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия