Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 191 174
  • 791
# 750
Как би следвало да се тълкува това:

"Оголване на евентуални тумори, които с цел самозащита се покриват със слой фибрин, зе да не бъдат атакувани от защитнте сили на организма"
Виж целия пост
# 751
Как би следвало да се тълкува това:

"Оголване на евентуални тумори, които с цел самозащита се покриват със слой фибрин, зе да не бъдат атакувани от защитнте сили на организма"

Аз го тълкувам така . Туморите си създават тази фиброзна обвивка и имунните клетки не могат да го атакуват . А протеолитичните ензими " събличат " тази обвивка с действието си , което както четох е точно антифброзно. Simple Smile
Виж целия пост
# 752
Пак съм аз !  Laughing Много моля ,разшифровайте ми мерните единици в тази добавка с многото ензими.
Само рутина е даден в мг ,друготе е МЕ ?!  Rolling Eyes

https://biomall.bg/doctors-best/best-proteolytic-enzymes-proteol … -best-cena?page=2

МЕ ще рече международни единици  IU international units
Виж целия пост
# 753
Как би следвало да се тълкува това:

"Оголване на евентуални тумори, които с цел самозащита се покриват със слой фибрин, зе да не бъдат атакувани от защитнте сили на организма"

Аз го тълкувам така . Туморите си създават тази фиброзна обвивка и имунните клетки не могат да го атакуват . А протеолитичните ензими " събличат " тази обвивка с действието си , което както четох е точно антифброзно. Simple Smile
   А това може ли да бъде опасно? Един вид да задейства някакъв  процес?
Виж целия пост
# 754
Как би следвало да се тълкува това:

"Оголване на евентуални тумори, които с цел самозащита се покриват със слой фибрин, зе да не бъдат атакувани от защитнте сили на организма"

Аз го тълкувам така . Туморите си създават тази фиброзна обвивка и имунните клетки не могат да го атакуват . А протеолитичните ензими " събличат " тази обвивка с действието си , което както четох е точно антифброзно. Simple Smile
   А това може ли да бъде опасно? Един вид да задейства някакъв  процес?
Аз го разбирам като-действай,оголи туморите,за да може да се разпаднат! 😊
Виж целия пост
# 755
Как би следвало да се тълкува това:

"Оголване на евентуални тумори, които с цел самозащита се покриват със слой фибрин, зе да не бъдат атакувани от защитнте сили на организма"

Аз го тълкувам така . Туморите си създават тази фиброзна обвивка и имунните клетки не могат да го атакуват . А протеолитичните ензими " събличат " тази обвивка с действието си , което както четох е точно антифброзно. Simple Smile
   А това може ли да бъде опасно? Един вид да задейства някакъв  процес?
Аз го разбирам като-действай,оголи туморите,за да може да се разпаднат! 😊

 Точно това ме спира да започна приемането им. Иначе проявявам интерес отдавна...  Да не би да стане така, че да се активизират след като бъдат оголени.
 Може ли някой запознат да разясни крият ли се такива рискове при приемането на тези ензими?
Виж целия пост
# 756
"Оголването" на туморите би трябвало да ти даде възможност да стигнеш до тях и да ги атакуваш, дали със собствената имунна система или с някаква терапия (която иначе не би била толкова ефективна заради фибриновата обвивка). Или поне на теория..
Виж целия пост
# 757
Здравейте  bouquet

От дълго време една жена ме "подканва" да закупя от нея протеолитични ензими . Видяла ме е в една от групите за здравословни проблеми във фейсбук и няколко пъти вече ми пише на лични . Предлага ми лечение на Бехтерев /за съпруга ми / с тях .

Има ли някой наблюдение какво е въздействието им върху болни от Бехтерев ?

Кои ензими трябва да закупя /доколкото разбрах са различни/ ?

Къде мога да сравня цените с тези , които тя ми предлага ?

Благодаря предварително  Peace
Виж целия пост
# 758
Здравейте, от 2 седмици пия Сераза. Изписани са ми 2х1 след храна. Обаче не мога да ги гълтам, затова ги пия счукани веднага след хранене. Дали не им променям действието така? Док каза, че няма проблем, но аз да питам Simple Smile
Виж целия пост
# 759
Щом го приемате с храна, значи го ползвате за храносмилателен ензим.. Защото принципно протеолитичните ензими се взимат на гладно, далеч от храната. Hands V
Виж целия пост
# 760
Здравейте, от 2 седмици пия Сераза. Изписани са ми 2х1 след храна. Обаче не мога да ги гълтам, затова ги пия счукани веднага след хранене. Дали не им променям действието така? Док каза, че няма проблем, но аз да питам Simple Smile

Защо го взимате след хранене, дори в листовката пише "преди"?
Виж целия пост
# 761
Здравейте  bouquet

От дълго време една жена ме "подканва" да закупя от нея протеолитични ензими . Видяла ме е в една от групите за здравословни проблеми във фейсбук и няколко пъти вече ми пише на лични . Предлага ми лечение на Бехтерев /за съпруга ми / с тях .

Има ли някой наблюдение какво е въздействието им върху болни от Бехтерев ?

Кои ензими трябва да закупя /доколкото разбрах са различни/ ?

Къде мога да сравня цените с тези , които тя ми предлага ?

Благодаря предварително  Peace
Цените може да видиш с айхърб, повечето ги купуват оттам. Аз съм купувала и от английския амазон за да не се занимавам с митници.
Виж целия пост
# 762
Благодаря , Mikkey  Hug

Ще се радвам , ако някой ми каже и каква комбинация трябва да поръчам . Да се уточня , че болестта , за която е питам е вид артритно състояние .
Виж целия пост
# 763
Мери може би ако се върнеш в старите теми да прочетеш ще намериш отговор, или по скоро някъде из нета на английски спциално за тази болест как и дали действат. Мисля, че в първата тема бяха изредени на първите страници болестите, които се повлияват. Иначе препоръчителната комбинация е серапептаза, бромелаин и наттокиназа.
Виж целия пост
# 764
Здравейте. Попаднах в тази тема съвсем случайно, но вярвам е положителен знак. Преди два дена на мама е поставена диагноза рак на черния дроб. Образование с големина 33 мм. Моля, за съвет какво да пие и как. Притеснението ми е само, че стомаха и е доста увреден. На 72г е с ревматоиден артрит и години прием на Метотрексат.  Предварително благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия