От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 356
  • 754
# 105
Ле лееее докато ви изчета...  Shocked хахаха

Аз да кажа  за нашата количка пак до скоро живеехме на приземния етаж и с баткото ми беше много лесно само си вкарвах количката дори със заспало бебе в нея в коридора и аз си влизах в нас беше мноооого удобно ама сега... Сега сме на 3-ти етаж (в къща сме) и ще качвам първо бебе после чак долу на входната врата до стълбите количката да не се цапа в гаража... Е не е проблем в нас винаги има кой да помогне ако се наложи Wink

И аз нямам търпение да разбера какво ще е бебето още от сега искам да знам ама няма как....

Чери а пък тази АГ дето искам аз не можела да ме вземе тази седмица защото чакала пари от здравната каса и чак за другата седмица евентуално ще се вредя... Много тъпо ми стана т.к. цял ден си загубих да вися и да чакам ЛЛ за направление и ме мотаха 2 часа пред кабинета му и накрая нищо... Дори не исках да ме гледа АГ-то а само да ме запише в системата ама... Та сега ще звъня за другата седмица да искам час..... Crossing Arms
Виж целия пост
# 106
Креми, страшно е положението с парфюмите...  Crazy Това е първото ми лято, което карам на "собствен сос"  Joy
За купуването ... аз също няма да купувам нищо до последно, но това не ми пречи да събирам информация, за да знам какво да купя Wink
mimi_jobnoto, ако искаш се смей, ама аз ще си разгледам някой ден и моите бебешки дрешки и ще си взема нещо, ако си харесам  Laughing
mari:), оправяй се по-скоро, време е  Hug
Elenka80, на мен лично пътуването не ми се отразява добре... ако се "дондуркам" цял ден, дори ме заболява корема. А докато повръщах, не исках и да чуя за път...  Crazy
А момичета, следите ли си килограмите и ако сте качили, с колко сте отгоре?
И още нещо ми е интересно - мамите, които вече имат деца и са от София, къде ги разхождате с количките? Аз като се мотам из софийските улици и все си мисля колко е неудобно, шумно, натоварено, на мен никак не ми изглежда приятно за разходка. А за да отидеш до някой парк, ако не живееш до такъв, ти трябва и превоз... луда работа. Аз бих се изнервила.
П.П. И аз много бих искала да разбера по-рано пола на бебето, но мъж ми не иска да знае и няма да му казвам Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Аз по принцип не понасям парфюми, а и сега няма разлика.
Пътуването - когато минавам през дупки, страшно ме свива коремът от болки. Не знам за първия преглед в понеделник как ще изтрая до София.
Виж целия пост
# 108

А момичета, следите ли си килограмите и ако сте качили, с колко сте отгоре?

Аз съм с 2 кг отгоре от както разбрах Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Yoana1989, аз живея до Герена и ходя в паркчето там. Но, честно казано, ми е скучно и повече от половин час не издържам. А и не съм много общителна, та да седна да си клюкарствам с други майки.

Засега съм с 3 кг надолу, но то е защото нямам много апетит. От вчера, обаче, въпреки че не бих казала, че съм по-добре, почна да ми се връща малко по малко апетита, та скоро може да почна да качвам.

За купуването - единствено сигурно ще взема комплектче за изписването и малко по-плътни дрешки за в началото. Другото си го имам от каката.  Wink

Парфюми - и аз карам само на дезодорант. Не понасям никакви силни миризми.
Виж целия пост
# 110
Въх... мен ме е страх да си купя кантар, защото видимо качвам килограми, но още не съм готова да разбера колко  Joy Преди да забременея бях 50 кг. Интересното при мен беше, че един месец не хапвах и пак имам тумбаче и качвам, а сега като си върнах апетита, изпитвам ужас какво ще си причиня  Crazy
Виж целия пост
# 111
Въх... мен ме е страх да си купя кантар, защото видимо качвам килограми, но още не съм готова да разбера колко  Joy Преди да забременея бях 50 кг. Интересното при мен беше, че един месец не хапвах и пак имам тумбаче и качвам, а сега като си върнах апетита, изпитвам ужас какво ще си причиня  Crazy
Мен доктора ме предупреди да не качвам повече от 1.5 кг на месец. Не виждам как ще стане това като за 1 седмица съм качила 1 кг. Парфюм и всякакви такива силни миризми не понасям карам на ролон, даже се карам на ММ да не ги използва в саята, в която съм
Виж целия пост
# 112
Yoana1989, спокойно, ти си слаба - и да качиш малко повечко килограми не е проблем. Пък и предполагам, че после лесно ще ги свалиш.  Wink
Виж целия пост
# 113
Гери и аз го смъмрих моя да не ме трови с парфюм, а той ми вика "Ма, девойко, нали ти ми го подари и го харесваш"  Joy, да, ама сега не мога да го дишам  Sick
menyanthe , не се тъпча и не си казвам "бременна съм, да ям като за последно", ама пак ми се лепи  Thinking Може би бързо ще се свалят килограмите, ама бедрата са започнали да ми се отпускат от липсата на тренировки и после не знам как ще вляза в ритъм, особено, ако ми се лепне и някой целулит и дружина стрии  Joy  ooooh!
Виж целия пост
# 114
Йоанка като тичаш след бебо много бързо ще влезеш в старите дрехи...  newsm39
Виж целия пост
# 115
Yoana1989, за бедрата - с предната бременност към края ми бяха толкова отпуснати, че направо ме беше срам. След раждането, заради напъването, така ги бях стегнала, че и футболист щеше да ми завиди.  Wink За стриите - може да се мажеш с разни кремове против стрии. Май най-добър ефект имало какаовото масло (ако не ме лъже паметта). Колкото по-рано почнеш, по-добре. Бедра, дупе, корем, че даже и гърдите може да си мажеш.

А иначе има и упражнения, подходящи за бременни - ако се чувстваш добре, можеш да пробваш.

Valya_Z, за Йоана може и да е вярно - ама за мен определено не важи - аз даже качих повече след раждането.  Blush
Виж целия пост
# 116
menyanthe - Аз само за Йоана говоря... за мен също не важи, качвам си, макар, че яма само хляб и сирене... яко съм се подула... и съм вече 3 кг отгоре ...
Но каквото стане, моя мъж ще си ме обича  и като кюфте  newsm68
Виж целия пост
# 117
Валче, яко ще се потя след раждането... сигурното бащата ще строява и мен и бебето, той е спортист човек... тренира по 3 пъти на ден  Crazy box Аз също си мислех поне упражнения за бедрата да правя, но той като ме видя да се чекна на пода и да вдигам краци, ме смъмри, че така напрягам долната част на седалището и в частност бебето... не знам колко мога да му вярвам, надали има личен опит, но ме достраша  smile3506 А за мазането... много се интересувам и събирах мнения, та реших да си се мажа с домашна мас ! Ама то си е и до кожа... малко да мръдна в килограмите и ми се появява някоя стрия на бедрата... не знам дали ще има ефект мазането при мен.
Виж целия пост
# 118
Аз започнах да се мажа най-редовно с мазни лосиони, но само вечер от може ни 1 месец насам. Не мога да ви цитирам име, сестра му на моя ми ги прати от Англия. Доволна съм бързо попива и кожата ми е някак по-еластична. А не съм се теглила от месец насам, тогава бях качила 2 кг. сега ме е страх да се кача на кантара Embarassed Май доста си позволявам да си хапвам през деня. НО вечер нямам някак апетит, не стига че се прибирам всеки ден с главоболие и световъртеж, забелязала съм около 5 часа ми прилошава вече, през деня съм Ок  Hug и вечер хапвам салатка с айранче и нещо по-леко, но малко
Виж целия пост
# 119
Абе това за мазането не трябва ли да почва след 4 месец.... аз гледах тука едно, препоръчано от приятелки, но си пише на опаковката, че е след 4 месец. Аз съм едва втори, може би няма нужда. Подут ми е корема, даже мама вчера забеляза, че е така, едва ли ми личи от бремеността де.
Няма откъде да си намеря домашна мас без да коментирам за какво ми е с цялата рода, така че ще е нещо от аптеката

Йоанче, прав е мъжа ти, дебелей си сега, пак ще си много хубава булка, а после бързо ще свалиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия