От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 355
  • 754
# 120
Мажа се от първият ден в който разбрах ,че съм бременна Peace Имам Мустела и Палмерс и редувам Peace
Виж целия пост
# 121
като ви чета и аз реших да се претегля - много се учудих че си стоя на килограмите - като се има предвид че ако нормално се храня като сега би трябвало да съм няколко кг нагоре (ям въглехидрати които иначе не близвам)
Виж целия пост
# 122
Да, аз си запончах с 60 и сега съм толкова. А имам корем, сякаш съм с 2 кила отгоре. Една гинеколожка каза, че е от хормоните - ми то на ден се тъпча с 7 хапа и през 4 дни - по една инжекция.
Виж целия пост
# 123
Прегръщам ви всички  Hug Всякак ще сме си готини и това е !!! И този период си има чар Wink
Иренка, радвай се за килограмите! И за въглехидратите, фенка съм им  newsm53
Перуника, това е дилемата... от храната ли е, от хормони, от разширяване на таза, от уголемяване на матката... мани  Crazy
А да попитам и нещо друго... на някой да му предстои строеж на къща и как мисли да съчетае раждане, отглеждане на бебе и строеж? По-скоро всички си имате жилища, доколкото съм разбрала, ама да питам  Blush
Виж целия пост
# 124
И аз съм на +1,5, ама пак ми се стори много, а изглеждам все едно съм качила повече. Ама аз и без това си имам излишни, та се надявам да кача по-малко този път. Предния качих 15кг, които 10 оставих в болницата, ама след това ела да гледаш. Цяла зима в нас с бебе, голямо ядене беше  Embarassed

Magi_Ko и аз съм така вечер след 5 часа се чувствам ужасно. Добре, че в момента Ани е при баба си и дядо си на гости малко, че не знам как щях да обикалям парковете.
Виж целия пост
# 125
Йо моля те да не вземеш сега да ми бъркаш бетон  hahaha това в кръга на майтапа. Ох, хич няма да ти е лесно ние един ремонт не можем да отхвърлим стана 2 месеца, а за цяла къща не ми се мисли. Но май по-добре  с бебо в корема и на строежа отколкото да се съобразяваш с разни паразитиращи досадници  ooooh!
Виж целия пост
# 126
Ох, не питай, от една година правим ремонт на къща - все едно на ново я строихме, събаряхме, градихме наново. Сега довършваме вътре, но ни остана да оправяме лятна кухня, навеси за дърва, барбекю, дувари, градината ...  ooooh! Ужасно е, че не мога вече да се включвам. Преди бях на първа линия с ММ. На пролет исках да оформя градината, ама как ще стане тая работа  Thinking Работят ни двама майстори -мъж и жена. Оплаках се аз на жената, че няма да мога да работя, а тя каза - ами то никога не се намира подходящо време за деца, все има какво да се прави, пази се!
Ама като не мога да бездействам. Освен това, от мерак, като първа градина, зад къщата насяхме страшно много зеленчуци - сега берем и раздаваме или правим зимнина. Е, много неща се събират, но така е - все хубави неща наведнъж. Дълги години нищо не ми се случваше  Naughty
Виж целия пост
# 127
И ние в момента сме в процес на ремонт на апартамента, а в него е голяма кочина по големи мърлячи от майсторите не бях виждала, как ще чистя не ми се мисли
Виж целия пост
# 128
Маги, чак си се представих с вестник на главата и гащеризон, как наливам основите  Joy
Перуника, вие с този основен ремонт и изграждане, наистина сте започнали все едно от нулата... и съм съгласна, че по-добре повече неща да ти се случват, всички са хубави и да си знаеш, че никога няма "най-подходящо време" Wink Ние решихме след сватбата, живи и здрави, да си купим имота... та сега проучваме. Ама за строеж, по-скоро от другата година на пролет... и нямаме всички необходими средства, та ще вървим бавно и може и година - две да минат, а до тогава къде ще живеем и с бебо, как ще строим, не знам... сигурно съм единствената ненормална, която иска да се захване сега с такова нещо  Crazy
Виж целия пост
# 129
Аз както се базикам с моя аз си събух обувките и влязох в къщи. Година преди да се запознаем той беше вдигнал етаж обзавел и т.н. Останало беше да се пипне от естетична гледна точка, а именно картини, снимки по секцията разни дребошлъци, които да се пречкат и при чистенето на прах, с набавянето им аз съдействах. Докато наредя снимки на всички племенници, приятелски деца  Crazy Чашите със златния кант, да преподредя всички шкафове и да ги завладея само за себе си  smile3521 newsm44 И най-вече голямата ми слабост саксийните цветя  smile3525 Имам МНОГО от тях  smile3508
Виж целия пост
# 130
Абе друго си е жената да каже какво и как си го иска!
А, ама ние в разгара на ремонта миналото лято и сватба спретнахме  Mr. Green Кръстникът дойде от Италия за сватбата и ММ веднага го извика на обекта да носят едно скеле. Той се бъзика - аз мисля, че за кръстник ме каниш, сложил си масата, пък то  ooooh! А ММ от работния гащеризон - направо в костюма. Аз организирах сама почти всичко. Украсата лично си я правих - обрахме една нива със слънчогледи. Та като се сетих - ами ние вдругиден правим 1 година  Thinking
Виж целия пост
# 131
хахаха, Маги, уредила си се  smile3521 . Аз се прецаках с тоя мой самоковец  Joy И сега бетон ще бъркам, какво да се прави.... поне бързо ще си върна килограмите, докато пренасям тухли  Joy
Перуника, друго си е жената да "оправи" дома  Peace Аз като го "принудих" мъж ми да се махнем от това селце, че дори и къща да строим, вместо да си купим апартамент и да не се занимаваме, сега приятелите му го заклеймиха като "мъж под чехъл"...   Tired
Виж целия пост
# 132
Та като се сетих - ами ние вдругиден правим 1 година  Thinking
Честито още дълги години семейно щастие   ura
Виж целия пост
# 133
Ей момичета бързо напредва темата.Хубаво е да има активност.Аз съм хремясала и направо ми писва.Чак корем ме боли и гърлото ме дращи.Докарах се така след морето от пътуването на климатик.А в събота пак натам се запътваме за седмица.



Виж целия пост
# 134
Мери аз съм МНОГО ПРОТИВ климатика през лятото. Ми то си е живо изтезание. Сам да се докараш до настинка. Лятото нашия не го пускаме, въпреки че мм мърмори. Аз редовно си го пращам да спи там и климатика да му духа  smile3533 ама не отива бе, аз все още си спя с олекотената завивка е вярно на отворен прозорец, но съм си зиморничева
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия