От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 350
  • 754
# 165
Ама как можах да забравя плуването, плажа, секса и кариерата  ooooh! ooooh!

Йоанче, ще успеете. Аз така най-харесвам - колкото и да е ангажиращо, да се правят нещата от собствениците, доколкото позволява. Тъкмо се прибрах с ММ от къщата - той слагаше контактите и връзваше лампите. Голям кеф, вижда му се краят. Но и доста добри  приятели или роднини трябват за подобно начинание  Peace
Виж целия пост
# 166
аз се лиших от морето,иначе не пия,не пуша,не се чувствам,сякаш правя жертва в името на детето Naughty
Виж целия пост
# 167
И аз се лиших само от лятните отпуски, бяхме планирали 2 ходения на палатки и есенно море, но... това не го приемам като жертва, има мнооого време да ходим всичко заедно, стига всичко да е наред.
Не пуша, кафе просто спря да ми се пие. Е ще се лиша и от тесните потничета, ама... Grinning
Виж целия пост
# 168
Момичета, направо съм като парцал  Sad - постоянно ми се спи. Добре, че ММ е в дълга отпуска и пое почти изцяло малкия. Много ми помага, да си го похваля  Laughing
За настроенията ми, да не говоря - не се понасям  #Crazy , а ММ не знам как ме понася! Мрън, мрън...
Поне не ми се гади...
И ние сме от две години в ремонт и сме още до кривата круша  hahaha Поне не ни се налага да живеем при свеки.
Само на мен ли не ми се прави изобщо секс?  newsm78
Виж целия пост
# 169
Днес скочих на кантара +2 Качила съм общо 4 до 9 месец смятам да стана слон  Crossing Arms с това темпо  261uu Иначе  утре отиваме на плаж обещавам да поздравя морето от всички, които не успяхте да му се насладите. Не смятам да се излагам в най-голямата жега на плажа, пък и с този мой крак
Виж целия пост
# 170
neliatanasova, на мен не секс, ами нищо не ми се прави.  Tired
Виж целия пост
# 171
neliatanasova, на мен не секс, ами нищо не ми се прави.  Tired

 newsm26Laughing
Виж целия пост
# 172
Аз пък се лиших от къпането в морето и правенето на секс, ама то и нямам желание  ooooh!
Другите пороци не съм ги имала досега и затова, ега ти здравословната съм  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 173
Секс не правим този път заради кървенето и т.н. Е последно се случи миналата седмица ама след това четох че 3ти месец е най опасно и казах на ММ да ме търси след 2.09 вече Wink Но той не спира да си проси други неща  hahaha

Плаж ходим си, заради детето, не мисля че е кой знае колко опасно, влизах до кръста последния път, единствено ми е непориятно да стоя дълго време с мокър бански за това влизам малко преди да си тръгнем и в колата се преобличам  Peace

КАфе и цигари изобщо не се сещам, ММ ме дразни като пуши около мен  Sick

Тези теми успях да видя че сте разнищвали, аз цял ден пътувах от 5ч. сме тръгнали сутринта и в 19ч. си бях в нас, но пооправях това онова, както след прибиране от село, багажи зеленчуци ала бала...Добре че пътуването мина дорбе, но вече съм капнала и едвам стоя на стола  newsm46
Лека нощ!
Виж целия пост
# 174
Йо, мисля че е по-лесно да намерите къща и да изкарате разрешително за ремонт. Добре е да има някаква постройка на мястото. Консултирайте се, но дори и да рушите, може от към документи да е по-лесно и по-евтино. Пък и не пречи да погледнете и готови нови къщи. Току виж бешо доста се доближава до представите ви. Или пък да е на груб строеж, с документите и да си го дооформите. Идеята ми е да не изключвате варианта с някаква постройка и да гледате само голи парцели. Успех!
Виж целия пост
# 175
Добро утрооо  Party Да ви драсна някой ред преди работа, че вечер нещо не сколасвам...
Вчера бяхме на преглед при чичо доктор и бях толкова развълнувана!!! Това, което беше една туптяща точка преди 3 седмици, сега е малко човече с главичка, телце, ръчички и крачета!  Heart Eyes
Това, което беше изненадващо за мен е, че не спря да се върти и да рита с крачета и да замахва с ръце - толкова енергично, а е едваааа 3 см.  Simple Smile Не спрях да се смея, докато го гледахме, а после ми се приплака от умиление! Очаквам от всички ви такива новини  Hug

Йо, след серията съвпадения, може ли да питаш има лии някой, който ще строи къща  Laughing Естествено, че има - ние  hahaha Ние сме една идея по-напреднали, защото имаме парцел, на 25 км. от София, но е на етапа гола нива (а ние - гола вода Laughing ) Ние сме се насочили към сглобяемото строителство, избрали сме на първо четене 2 фирми, които работят с финансираща банка, защото то е ясно, че ще е на кредит, което за мен е най-големия ужас, но...  ooooh! Избрали сме дори един типов проект, който отговаря точно на твоето описание  Wink
Принципно, ако им четеш условията в сайтовете, твърдят, че за средно 90 дни къщата е готова до ключ - дори да не е вярно, умножи го по 2, пак не са 2-3 години. Това е, разбира се, ако използваш  техните бригади. При нас няма вариант ние нещо да си правим сами - ММ има безброй качества, но майсторлъкът определено не е едно от тях Simple Smile Същото важи за мен, и за родата.
И последно, не съм съгласна, че къщата излиза по-скъпо - около 350 евро/кв.м. не може да се сравнява, според мен, с цените на апартамент от 2-3 маломерни кутийки в София. Казвам го, защото от доста време сме на вълната жилище и имам наблюдения  Peace

Към останалите майчета - сори за офф-топика относно строежите!
Желая ви хубав и усмихнат ден! И да не забравяме - петък еееее  Party
Виж целия пост
# 176
Мен пък от вчера живо ме интересува дали да се запиша отново да уча, за да взема 2880 лв. еднократна помощ от социалните за майка-студентка редовно обучение. Само незнам къде ще ме вземат за редовно обучение, тъй като си имам и бакалавър и магистър. Май трябва да запиша за бакалавър ама друга специалност, щото втора магистратура редовно обучение не ми се полага май.
Вие мами, как мислите да се жертвам ли отново заради бебо?
Виж целия пост
# 177
Аз си оставих един изпит от 4 курс и държавния Peace В момента не съм на постоянен трудов договор, така че дори да ме уволни ще имам някакъв доход. Е вярно ще си платя още 2 семестъра, но ми е някакъв плюс
Виж целия пост
# 178
cherry_cherry и аз го мислех като вариант с първата бременност, даже ме приеха във Винса във Варна редовно обучение, като семестъра беше 800лв. и в крайна сметка се отказах. Предпочетох да се отдам на гледането на детето, отколкото да се чудя на кого да го оставя и да ходя на лекции, пък и като си платя семестрите за няколко години и пътя до Варна щеше да ми излезе пак толкова.
Виж целия пост
# 179
Чери, полагат ти се колкото искаш втори висши редовно, но н еи държавна поръчка /ако първото ти е било държавна/.

Биби85, доносница такава, ама и мен ме сърбяха бая ръцете  smile3508

Йоанке, ние ремонтирахме стара къща без абсолютно никакви разрешителни и документация. Просто спазихме очертанията по кадастралната карта. Не излязохме и със сантиметър от стрехите на къщата. На мястото на стария гараж, плевня и навес, направихме нови 2 гаража, маза и навес за барбекю. Това е в едно село, на 3 км. от града ни. Виж, за София и околностите по-може да се намери някой, който да ви изпее. Ако е гол теренът, и ние бихме се насочили към сглобяема къща /в бг.мама има цяла тема за тях/. Но при тях цената, която виждаш е една, а реално излиза друго. Какво имам предвид - само за да ти излеят фундамента,  излиза доста  - 4,5,6 хиляди. Отделно си правиш гаражи, навеси, мази ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия