От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 350
  • 754
# 180
Перуника, ама е готино чувството, когато си влезеш в дома, който сам си направил/оправил Wink
neliatanasova, щом толкова хора са в ремонт 2, че и повече години, не знам какво ни чака... ще живея в Самоков и ушите ще ми пукат  Joy А за това, че не ти се прави секс.... и на мен, когато ми беше много зле и не можех да стана от леглото, не ми се правеше, даже не исках да я чуя тази дума, ама като ми отмина........  smile3521 Сега, не знам на какво се дължи, ама постоянно съм "готова" и чакам мъж ми...  Blush
Маги, приятен плаж! И пази тумбака Simple Smile Аз даже не съм започвала да се меря, че не искам да се депресирам...
mimi_jobnoto, как ме разсмя : "Но той не спира да си проси други неща  hahaha" ...  Joy  JoyНужди, какво да се прави... Wink
she_moto, и ние сме навити на вариант в двора да има старо къще, което да бутнем, именно защото е по-лесно с документите, ама ще я мислим... до там да стигнем, че да харесаме нещо Simple Smile
Brida, и по моето лице се изписа умиление като си го представих... чудесно! Simple Smile А ти сигурна ли си, че ние с тебе нямаме нещо общо, роднинско или ??? хахаха Simple Smile И ние основно заради фактът, че строеж на къща е по-евтин от апартамент в София, където ще живеем като "хамстери в кутийки", както аз обичам да казвам, решихме да се захванем с това начинание... мисля, че има много какво да си споделим, ако искаш, за да не трупаме темата, да си пишем на скайп или фейсбук?  Hug
cherry_cherry, една позната имаше завършен бакалавър и магистър в лесо-техническия. Когато разбра, че е бременна и точно заради тази помощ, записа в УНСС магистратура - година и половина, редовно Simple Smile А лекциите й са събота и неделя и то почти не е ходила, че и тя от Самоков пътува.

Виж целия пост
# 181
Здравейте, момичета.Чета ви редовно и дойде времеи аз да се включа в обсъжданите теми. Аз се отказах от секса, имам сърбеж още откакто забременях. Докторката каза, че докатао мина 3-я месец с нищо не иска да ме лекува. Сега се мажа с невен и мас, кисна се всяка вечер в тетра или лайка. От време на време отшумява, но в повечето случаи е ужас. Правихме един път секс точно като мислих, че съм се излекувала с бабините лекове, ама........ всичко след това възвърна старата си сила  Cry Сега на 19 ще ми пуска микробиология и съм се записала на друг лекър след това да си каже и той мнението. Това е голям кошмар  Close
Иначе от друго не съм се отказала, не пуша от 2 години, не пия вече нищо ама то и не пи се пие, само си близвам ако ми се прииска.
За морето докторката каза, че няма никакъв проблем да си плувам и да се кисна   Heart Eyes И края на месеца сме за 1 седмица в Гърция с кумовете, дано и другия доктор е на същото мнение.

Пожелавам ви много усмихната петък, нямам пърпение да свърши и да се наспа и да си почина, днес ми е много замаляло.
Виж целия пост
# 182
Мен пък от вчера живо ме интересува дали да се запиша отново да уча, за да взема 2880 лв. еднократна помощ от социалните за майка-студентка редовно обучение. Само незнам къде ще ме вземат за редовно обучение, тъй като си имам и бакалавър и магистър. Май трябва да запиша за бакалавър ама друга специалност, щото втора магистратура редовно обучение не ми се полага май.
Вие мами, как мислите да се жертвам ли отново заради бебо?
Само редовно платено имаш право вече няма значение магистър или бакалавър е, аз сега съм 3 семестър на магистратура и ще защитавам другата година, за да мога да взема парите Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Мен пък от вчера живо ме интересува дали да се запиша отново да уча, за да взема 2880 лв. еднократна помощ от социалните за майка-студентка редовно обучение. Само незнам къде ще ме вземат за редовно обучение, тъй като си имам и бакалавър и магистър. Май трябва да запиша за бакалавър ама друга специалност, щото втора магистратура редовно обучение не ми се полага май.
Вие мами, как мислите да се жертвам ли отново заради бебо?
Само редовно платено имаш право вече няма значение магистър или бакалавър е, аз сега съм 3 семестър на магистратура и ще защитавам другата година, за да мога да взема парите Simple Smile

Лелееее наистина лиии супер!!!  newsm44 Тъкмо се чудех дали важи и за магистратуратааа, значи сигурно ще запиша редновно, аз тази година завършвам бакалавар.
Виж целия пост
# 184
Мен пък от вчера живо ме интересува дали да се запиша отново да уча, за да взема 2880 лв. еднократна помощ от социалните за майка-студентка редовно обучение. Само незнам къде ще ме вземат за редовно обучение, тъй като си имам и бакалавър и магистър. Май трябва да запиша за бакалавър ама друга специалност, щото втора магистратура редовно обучение не ми се полага май.
Вие мами, как мислите да се жертвам ли отново заради бебо?
Само редовно платено имаш право вече няма значение магистър или бакалавър е, аз сега съм 3 семестър на магистратура и ще защитавам другата година, за да мога да взема парите Simple Smile

Лелееее наистина лиии супер!!!  newsm44 Тъкмо се чудех дали важи и за магистратуратааа, значи сигурно ще запиша редновно, аз тази година завършвам бакалавар.
Задължително е да си редовен студент Simple Smile не се бърка магистратура или бакалавър си, платено или държавна поръчка
Виж целия пост
# 185
Хмммм отказах се от доста неща да ви кажа честно. Бирата която ми е любима напитка целогодишно, кафето, студения чай и цигарите бяха 1вите неща по който започнах да подозирам че може би съм бременна. Вкусът им стана изведниж адски странен и просто не ми харесваше. Сега понякога си пиивам от бирата на ММ вечер, и си дръпвам от неговата цигара. Забравих за тесните дънки не знам и кога ще ги нося пак, не са ми малки но всякаш не се чувствам комфортно в тях вече.
За килограмите когат разбрах бях 60кг последната година си ги поддържам толкова довечера ще се претегля не би трябвало да съм качила повече от 2-3кг и то на корем и гърди само  Laughing

Ох, къщите в момента сме на квартира моя пръдльо не може без мама, и не иска да приеме че ако се преместим да живеем при наще ще имаме 100 пъти по-добри условия, както за нас така и за детето.  #2gunfire мъжка му работа щше му дойде акъла ама късно, аз го предупредих че след коледа си отивам вкъщи ако иска да идва с мен ако не прав му път пък  Twisted Evil
Виж целия пост
# 186
Ей момичета.5-ти ден хремата ме побърква,а утре заминаваме на морето.Този път и хомеопаията не ми помогна.И капки с клеева направих.гласът ми и той се е позагубил,абе голяма досада.Между другото някой каза,че се е лишил от ходене на палатка.Миналата седмица за мача на Ботев,бяхме 3нощувки на палатка на къмпинг Китен.единствения проблем беше липсата на топла вода и да не ви казвам на 3ден като реших да си измия косата,която по принцип пазя да не мокря,какъв шок беше с почти ледена вода.
Виж целия пост
# 187
Ди, сигурно си права, че при вашите има 100 пъти по-добри условия и при нас е така! Ама нали знаеш, че за един мъж е въпрос най-малкото на чест и гордост да не живее при родителите на жената. Смачква си самочувствието, потиска се, не се чувства на място. Не мисля, че е удачно да се местите там! По-скоро се бори за това да сте си сами! За да се чувствате и двамата добре Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Определено е най-добре младото семейство да си е отделно.Ние бая зле бяхме финансово наввремето,но излезнахме на квартира.И на моя майка му в голям апартамент можеше да отидем и при нашите,но бяхме категорични.За пример-Алекс като се роди,отидохме за месец и нещо при нашите да ми помагат,че боядисвахме квартирата.Толкова тихи и разбрани хора са,но честно все имаше дреболии ,които ни дразнеха,а и на нашите им се развали стереотипа и както си виках ,че ще постоим повечко и след месец събрахме багажа и айде в жегата на квартирата.Верно зор,но пък и по-спокойно.Та за мъж си е кофти да живее при родителите на жената,поне за повечето...
Виж целия пост
# 189
не искат да са заврени зетьове. ние правим ремонт в нашия апартамент и бяхме за 2 седмици у нашите, е няма да ви кажа какво мрънкане  е
Виж целия пост
# 190
Моят мъж е заврян зет ама не се оплаква Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Да ви кажа и аз не бих живяла, нито при моите родители, нито при тези на мъжа ми. Толкова съм отвикнала да се съобразявам с някого, но реално то доста години не живея при нашите. След 7-ми клас учих в друго училище и се прибирах само събота и неделя и ваканциите, после студентка по квартири, с мъжа ми също. Когато родих Ани живеехме на квартира, чак след това успяхме да си купим жилище. Така че моя съвет е да гледате да се разбирате с половинката, той е важен, а не живеенето при мама и тати, това поне е мое мнение. Те ще помагат това е ясно, когато може, но важното е да се оправяте сами и да разчитате един на друг.
Виж целия пост
# 192
И аз отдавна съм далече от нашите. Дори и в друг град. Ще ми е странно някой да ми се меси в моята къща, да ми готви, да чисти... майка като идва на гости са големи скандали за това, само се караме, така и не може да разбере, че като съм в нейната къща да си ме гледа, но като сме в моята - тя е на гости. Все иска нещо да прави, а на мен ми е супер неудобно. Ей сега пак е тука, но мен ми е много уморено и сънливо, та съм и дала да ходи до магазина и да върти по една две манджи. И пак е недоволна, искала повече да прави... няма угодия... но се издържа за седмица  Grinning

Но живеене с родители абсурд  Crossing Arms
Виж целия пост
# 193
Здравейте момичета! Нямате изчитане, бяхме една седмица на почивка и сега не мога да ви насмогна да чета!
Днес бях на преглед и започнаха да ме водят вече в женската консултация. Надупчиха ми и двете ръце да ми вземат кръв, но така ще е!

Връщам се да в чета и ще се включвам по-късно. Хубав и спокоен ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 194
Здравейте и от мен!  bowuu
Днес бях на лекар, но апаратът ми отчете 6ГС +2дни и нямам все още сърчице. Мислех си, че не е рано, но... В сряда ще ходя пак  Praynig
На вас в коя седмица ви отчетоха сърдечна дейност?
По въпроса с жилището: с две ръце за живеенето отделно.  Peace Всяка жабка, да си знае гьола  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия