Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви преживявания споделят участниците във форума?
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, като гадене, хранене, косопад, бъдещи планове и споделяне на лични преживявания и съвети. Форумът обсъжда гадене, умора, косопад, планове за бъдещето и предизвикателствата на бременността и родителството. Участниците споделят лични преживявания и предлагат взаимна подкрепа.
-
Какви преживявания споделят участниците във форума?
-
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
Половината от майките получават информация за пола на бебето около 13-та седмица, но това може да варира в зависимост от лекаря, оборудването и позицията на бебето. Някои са получили информация по-рано, но потвърждението е дошло по време на втория фетален морфологичен преглед. Полът на бебето може да бъде определен чрез ултразвук около 18-та седмица от бременността. Въпреки това, има случаи, когато бебето не показва пола си по-рано и се крие почти до края на бременността.
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка за новороден?
-
Какви са препоръките за шофиране с кола по време на бременност?

А за това, че не ти се прави секс.... и на мен, когато ми беше много зле и не можех да стана от леглото, не ми се правеше, даже не исках да я чуя тази дума, ама като ми отмина........
Сега, не знам на какво се дължи, ама постоянно съм "готова" и чакам мъж ми... 
Аз даже не съм започвала да се меря, че не искам да се депресирам...
Сега на 19 ще ми пуска микробиология и съм се записала на друг лекър след това да си каже и той мнението. Това е голям кошмар 
И края на месеца сме за 1 седмица в Гърция с кумовете, дано и другия доктор е на същото мнение.
Тъкмо се чудех дали важи и за магистратуратааа, значи сигурно ще запиша редновно, аз тази година завършвам бакалавар.
мъжка му работа щше му дойде акъла ама късно, аз го предупредих че след коледа си отивам вкъщи ако иска да идва с мен ако не прав му път пък



Всяка жабка, да си знае гьола