От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 346
  • 754
# 195
За хремата да кажа лек  директно мажеш мед в носа. Но истински домашен мед. Не по-често от 2 пъти на ден. Стоиш няколко минути с глава назад. Аз само така си оправям хрема
Виж целия пост
# 196
то е ясно и аз искам да сме сами но пак не в този "град" тук е ад. Питах го няколко пъти как ще гледаме дете само в 2 стай 1 за нас и 1 за майка му като няма място за моя багаж че аз от скоро съм тук, камо ли и за дете как няма да буиствам и да се инатя да стане мойто, детето щяло да бъде в на майка му стаята как ли пък не  #Cussing out само да ви светна от май месец живея в тях, сега сме август, спално бельо не е сменяла, метла не е хващала камо ли парцал. Спирам ясно че е по-добре сами и на квартира ама ако ще пък, всеки да се спасява сам.

За палатка защо да не и ние бяхме на нещо като къмпинг миналата седмица с 1 нущувка, стана доста спонтанно и мъжете останаха да спят на студа, а аз приватизирах колата  Laughing не беше голяма драма лично за мен.

Сърчице чухме мисля че в 6та седмица и малко беше, паметта ме предава вече сериозно  Confused
Виж целия пост
# 197
neliatanasova  при мен се видя сърдечна дейност в 6 седмица и 1-2 дни,иначе за жилището,ние с моя мъж живеем сами от 5 години,винаги сме живели сами,от скоро си имаме и наше жилище,а свекървата живее на 10 минути пеша от нас..най-е хубаво сами,не мога да си представя,две жени в една кухня Rolling Eyes..вярно,че с ипотека не е лесно,но на кой му е лесно в тая държава Thinking,а за секса-никакво желание,не сме правили,от както разбрах,че съм бременна,мъжа ми изперква вече Mr. Green
Виж целия пост
# 198
Ди, ясно е, че е ад! И аз не бих търпяла такива условия, още повече и с дете... Но мислете за квартира или кредит и собствено жилище... знам ли. При теб кое е по-голям проблем: малкото населено място, в което сте сега и фактът, че не искаш детето ти да расте там или това, че искаш да живеете конкретно с вашите? Пак казвам... лично аз бих искала да сме сами, но не в "село"...
Виж целия пост
# 199
проблема ми са условията у тях, условията в селото и че не сме сами, не държа в никакъв случай да живеем с нашите. Единствено държа да сменим града и да сме в моя град. за ипотеки кредити и т.н няма и как да мислим той няма как да тегли има вече 2 заема. Аз съм от 2 месеца с трудов договор, работя по 10 часа на ден осигуряват ме на 2 часа и не взимам и минималната заплата дори  newsm78 за съжаление това е България и условията който предлагат по-малките градчета  #2gunfire
Виж целия пост
# 200
Нели, нашето го чухме в 6-та седмица и 4 дни, но различно е при всеки, не се притеснявай!  Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Мали, наистина си в трудно положение...
1.махнете се от града, в който сте и от "лошите условия" и от компанията на мама му Wink
2.все пак, ако имате възможност - наем!
3.ако нямате възможност за наем и сегашното положение е единственото, което можете да имате, по-добре го навивай за във вас... но да знаеш, че никак не е лесно за един мъж да вземе такова решение и ще му бъде много тежко! Трябва много да го убеждаваш, обясняваш защо и как и най-вече да разбере, че ако горделивостта му е единствената причина, за да не се съгласи на промяната, то от нея полза никаква... Всеки човек в един момент има нужда от помощ! Стъпете си на краката няколко години, докато живеете при родителите ти и после можете и за собствено жилище да мислите... аз поне друг вариант не виждам. А неговите доводи за отказ какви са?
Виж целия пост
# 202
 Аз отидох на преглед за първи път в 6 г. с. и 5 дни и се чу пулс, но доколкото знам зависи от техниката и дори и от лекаря, за да се чуе максимално рано.
 По-другата седмица започвам консултация и ще пускам биохимичен скрининг. Гледам, че някои момичета са ги завели на женска консултация вече, не е ли рано преди края на 3-тия месец?
Виж целия пост
# 203
Ехаа, леле колко много сте изписали  Crazy Направо не мога да смогна да ви изчета.
Нели, ние чухме сърчице в 6та седмица и 4 дни (на апарата пишеше 6г.с. и 4 дни, а навсякъде вървя със седмица напред, не знам защо така).
Вчера имах ужасно преживяване - не съм мигнала до 4 и 30 сутринта и повръщах през половин час - това ми се случва за първи път и странно защо беше придружено с редкото щастие в тоалетната. Е казвам ви, няма такъв ужас. На някоя от вас случвало ли й се е да повръща и да седи на тоалетната чиния с разтройство едновременно?  newsm78 #Crazy Сега ме е страх да хапна каквото и да е било защото коремчето пак ми се бошува  Tired
Вчера се качих на кантара - престраших се. Преди да забременея бях 63кг. а сега съм с 400гр. повече но странно защо коремчето ми е подуто като че ли от газове а не от друго?  newsm78
Ние сме в голям ремонт. Наскоро си купихме апартамент в кв.Свобода и сега сме си дали зор до Коледа да го ремонтираме основно и да се нанесем живот и здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Момичета, престраших се да се премеря! 52 кг съм, т.е. за сега съм с два отгоре  Blush А на мен ми изглеждат повече, гледайки подутия тумбак и дънките, които не ми стават...
Виж целия пост
# 205
SweetApril, хванала си чревен вирус, описваш класическия му вариант. Говори с лекаря си какво можеш да пиеш за облекчение. Хубавото е, че обикновено минава на следващия ден. Да се оправяш бързо!
Виж целия пост
# 206
rorrr, сериозно ли? Боже, мислех, че е нормално да съм в такова положение...лошото е, че уикенд лекарката ми не си вдига телефона и едва Понеделник ще се свържа с нея... А усещам, че днес ще има продължение от вчера... Tired
Виж целия пост
# 207
Нищо не съм качила, но и предния път така, чак след 4тия месец почнах да качвам и въпреки това успях 27кг. да наддам  Blush
Виж целия пост
# 208
Sweet april, потвърждавам, че е летен вирус. Мисля, че може да вземеш алтивен въглен. Поне при кърмене може дда се пие, но виж листовката и потърси инфо в нета. За разтройството- сурово нишесте. 1с.л лапваш и после изпиваш вода. За повръщането -натриев цитрат. Дава се и на бебета и струва 4-5 лв. И за двете вода с лимон. Като се пооправиш много плавно със захранването -сухари, варени картофи, ориз, ябълка.
Виж целия пост
# 209
по напред бяхме коментирали сайтовете за дрехи за бременни - да ви кажа поръчах си от тук:

http://shopzone.bg/womens/maternity_clothes

един топ и едни дънки - не ми харесаха - много евтини материи - надали ще ги облека - купувала съм от този сайт от познати марки и бях много доволна но тази марка - НЕ!

от тук си поръчах къси панталонки и клин които МНОГО ми харесаха:

http://babyboombg.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия