Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви преживявания споделят участниците във форума?
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, като гадене, хранене, косопад, бъдещи планове и споделяне на лични преживявания и съвети. Форумът обсъжда гадене, умора, косопад, планове за бъдещето и предизвикателствата на бременността и родителството. Участниците споделят лични преживявания и предлагат взаимна подкрепа.
-
Какви преживявания споделят участниците във форума?
-
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
Половината от майките получават информация за пола на бебето около 13-та седмица, но това може да варира в зависимост от лекаря, оборудването и позицията на бебето. Някои са получили информация по-рано, но потвърждението е дошло по време на втория фетален морфологичен преглед. Полът на бебето може да бъде определен чрез ултразвук около 18-та седмица от бременността. Въпреки това, има случаи, когато бебето не показва пола си по-рано и се крие почти до края на бременността.
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка за новороден?
-
Какви са препоръките за шофиране с кола по време на бременност?

Добре че цял ден ми правиха разни изследвания че се разсейвах с хора.

Също и на това, че все се намира някой по форумите, който се заяжда и знае всичко (нямам предвид теб). Но. ..какво да се прави, хора всякакви.
но и кръвни изследвания не са ми пускали...Казаха на 21.08 да отида със стерилна урина, това за ПКК и урина ли е или нещо за БХСто 
. Промени се малко термина - от 23 на 25.03, но явно изчисленията не са много точни. Всичко е наред и вече съм много по-спокойна. 