От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 355
  • 754
# 510
Илиянка, искрено съжалявам, но това знам, че не ти помага в момента... плачи, страдай, изживей го тоя скапан момент !!! И с Господ следващия път всичко ще е наред, мила ! Няма да се предаваш, знаеш, че никой не е застрахован и сега трябва да бъдеш силна! Но първо се изплачи на воля...
Виж целия пост
# 511
Илиянка, много съжалявам, каквото и да кажа повече в този момент е излишно.
Виж целия пост
# 512
Боже,колко ми е мъчно ,Илияна!!!  Hug Много съжалявам! Така е било писано-Господ си знае работата,бъди силна и вярвай!  Hug
Виж целия пост
# 513
Илианче кураж мила Hug Дано скоро се включиш в някоя друга групичка! Praynig

Аз да се похваля че от петък съм на "работа" Гледам сте го обсъждали. Следващата седмица ще поискам да изляза в болничен и така до края, че и парички трябват Simple Smile
Скрит текст:
А ме назначиха само заради майчинството

Днес сутринта се оказа че яслата е затворена заради празника на Варна, само дето се разходждахме до там Confused но пък си спретнахме хубава разходка в Морската градина. След обяд имахме гости, леля ми и свако ми минаха да ни видят понеже бяха на почивка в Поморие. После се разхождахме с тях в Мола, баща ми и той дойде, малкия щастлив  Heart Eyes обожава го дядо си  Simple Smile

Виж целия пост
# 514
Добро утро на всички ранобудни мами  newsm68 newsm68

Пожелавам ви лек и усмихнат ден  smile3535  animal085 newsm57
Виж целия пост
# 515
Добро утро и от мен.
От вчера нещо ме придърпват и наболяват яйчниците и съм се попритеснила. Пия си кротко но шпа. Имам съмнения, че настивам и е от това. Дано да са ми фалшиви тревогите.
А иначе толкова редовно през живота си не съм закусвала. Направо ми е фикс идея. Първото нещо след като дойда на работа.
Виж целия пост
# 516
А иначе толкова редовно през живота си не съм закусвала. Направо ми е фикс идея. Първото нещо след като дойда на работа.
hahaha Толкова да ми е познато
Добро утро. Успешен ден желая. Аз днес малко ще гледам като натровена, но снощи племенника ми ми взе здравето  Crazy Той кипи от енергия, а аз от умора. Въпреки това поиграхме доста  newsm68
Позволих си няколко пъти да го вдигна, но бързо го пусках на земяна. Не знам как се справят мамите с малки деца. Нали е на леля човечето и ако аз не го гевезя кой, но имам чувството, че скоро ще ми се връща  ooooh!
Виж целия пост
# 517
добро утро сладурани  smile3535 ох днес пак ми е малко зле утре съм на работа какво ще правя не знам  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 518

А иначе толкова редовно през живота си не съм закусвала. Направо ми е фикс идея. Първото нещо след като дойда на работа.
И аз, и аз  hahaha иначе обичам да закусвам де, но не го правех винаги!

Маги аз си го вдигам малкия, неизбежно е! Избягвам, но има моменти като миене и др. когато няма как да не го вдигна. Вече си се качва сам на ВЦ и пишка, в банята съм сложила едно столче но го качвам да него за да го мия по лесно и така  Hug Ама и той си е клечо 12кг. ..вчера му купих долнище за яслата за 18месечни и то му виси от всякъде хахах а е на 2.5г.
Виж целия пост
# 519
Добро утро и от мен.
От вчера нещо ме придърпват и наболяват яйчниците и съм се попритеснила. Пия си кротко но шпа. Имам съмнения, че настивам и е от това. Дано да са ми фалшиви тревогите.
А иначе толкова редовно през живота си не съм закусвала. Направо ми е фикс идея. Първото нещо след като дойда на работа.
 успокой се от настиване ще е аз съм на същото положение ама мен ме болят бъбреците ходя с но шпа в джоба  Joy Joy Joy трябва да се пазиш повечко и това е не мисли веднага лоши неща  Hug
Виж целия пост
# 520
Добро утро момичета Simple Smile

abra_cadabra нормално е да те придърпват яйчниците , не се притеснявай Simple Smile може и настинка да не е , а нагласа на органите Simple Smile

За закуската - много ми е трудно да закусвам, никога не съм и сега ми тежи сутрешното ядене, но, ако не го направя ми става лошо Sad

iliqna_85 преживявала съм го Sad Казах си, че е за добро. Така е трябвало да стане! Ще се случи отново и всичко ще е наред  Hug

Виж целия пост
# 521
добро утро сладурани  smile3535 ох днес пак ми е малко зле утре съм на работа какво ще правя не знам  ooooh! ooooh! ooooh!

И на мен не ми се връщаше на работа, но със сигурност по-бързо и неусетно ми минават дните. Общо взето няма угодия - в четвъртък-петък вече мечтая за почивка, но в неделя вечер съм изкукала. У нас като съм и все съм тежко умислена, а на работа мислите са други Simple Smile.

Това за закуската - успокоявате ме Simple Smile. Ама снощи като си видях ръцете какви бабаитски са станали - призля ми.
Виж целия пост
# 522
добро утро сладурани  smile3535 ох днес пак ми е малко зле утре съм на работа какво ще правя не знам  ooooh! ooooh! ooooh!

И на мен не ми се връщаше на работа, но със сигурност по-бързо и неусетно ми минават дните. Общо взето няма угодия - в четвъртък-петък вече мечтая за почивка, но в неделя вечер съм изкукала. У нас като съм и все съм тежко умислена, а на работа мислите са други Simple Smile.

Това за закуската - успокоявате ме Simple Smile. Ама снощи като си видях ръцете какви бабаитски са станали - призля ми.
при мен проблема не е в работата а че много ми се гади и ми пада кръвното едвам стоя и от туй на горе 13 часа работя на крак не се издържа Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 523
аз приключвам до тук....missed.....последва кюртаж...не съм на себе си.....................момичета-успех

 Hug
Виж целия пост
# 524
някой знае ли кога трябва да почнем да се мажем с тези кремове против стрии и изобщо помагат ли  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия