2880лв накуп за майки-студентки - 11

  • 45 162
  • 743
# 285
Момичета, това за регистъра какво е, аз като се запиша през октомври, според вас декември дали ще съм в регистъра, имат ли основание да откажат ако не съм и как се проверява дали си в регистъра?
Виж целия пост
# 286
Имам въпросче.. получих помощта с първото си дете.Сега очаквам второ през декември, септември си записвам магистратурата редовно..имам ли право на помощта втори път?
Виж целия пост
# 287
Здравейте и от мен. Записвам се да следя темата.
Днес бях на първи учебен ден хахаха
Аз родих на 27. 05.2013 г. На 27.07.2013 г. ми дадоха уверение за студент и подписи печати и днес ми въведоха само факултетния номер. Искам да попитам трябва ли сега ново уверение да вадя понеже това е от юли месец или важи и това?

Нали това е документа?

Виж целия пост
# 288
Имам въпросче.. получих помощта с първото си дете.Сега очаквам второ през декември, септември си записвам магистратурата редовно..имам ли право на помощта втори път?
Имаш право.
тедката, аз бих си извадила ново уверение.
Виж целия пост
# 289
тедката, аз бих си извадила ново уверение.

Защо, няма да го приемат ли?
Виж целия пост
# 290
тедката, аз бих си извадила ново уверение.

Защо, няма да го приемат ли?

при нас искаха да са от същия месец , в който подавам документи
Виж целия пост
# 291
тедката, аз бих си извадила ново уверение.

Защо, няма да го приемат ли?

при нас искаха да са от същия месец , в който подавам документи

Благодаря много. Какво точно трябва да кажа в университета, за да не объркаме документа?
Виж целия пост
# 292
тедката, аз бих си извадила ново уверение.

Защо, няма да го приемат ли?

при нас искаха да са от същия месец , в който подавам документи

Благодаря много. Какво точно трябва да кажа в университета, за да не объркаме документа?

Че ти трябва уверение за пред социалните, че си в редовна форма на обучение  Peace
Виж целия пост
# 293
тедката, аз бих си извадила ново уверение.

Защо, няма да го приемат ли?

при нас искаха да са от същия месец , в който подавам документи

Благодаря много. Какво точно трябва да кажа в университета, за да не объркаме документа?

Че ти трябва уверение за пред социалните, че си в редовна форма на обучение  Peace

Благодаря много.  Hug
Виж целия пост
# 294
Здравейте, имам питане от последните изменения за тази помощ.
Сега октомври ще записвам редовна магистратура,а съм родила 12,2012г ( т.е окомври правим 10м. ).Ще имам ли право на тези 2880лв или не?
Виж целия пост
# 295
Здравейте, имам питане от последните изменения за тази помощ.
Сега октомври ще записвам редовна магистратура,а съм родила 12,2012г ( т.е окомври правим 10м. ).Ще имам ли право на тези 2880лв или не?

Вече не.
Виж целия пост
# 296
Здравейте, мами Simple Smile
Отдавна следя коментарите, но вече реших и аз да попитам нещо  Embarassed
Бихте ли ми казали дали, ако се запиша магистратура редовно обучение, трябва да ходя редовно на лекции? Смисъл такъв, мога ли да си взема уверението, че съм студентка, да си подам документите в социалните и да не се явявам на лекции?  newsm78
По принцип терминът ми е на 31.10.13.
Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 297
Това зависи от университета, може да пададеш молба да си на 50 %, а ако вземеш помощта и после може да прекъснеш сигурно.
Виж целия пост
# 298
Благодаря за отговора, kadrova4e Simple Smile
Става въпрос за Икономическия във Варна. Номера е там, че няма да имам никакво време за лекции....
Виж целия пост
# 299
Няма защо, щом няма да имаш време, може и да не се наложи. Аз също не знам дали ще мога да се вясна на лекции, още не знам кога ще са, но ако са ноември, ще съм края на 9 месец и не знам как ще ходя  Laughing Laughing, но поне при нас по-късно дават в заповед, ако не си ходил и т.н, аз най-вероятно преди това ще съм прекъснала вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия