Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

  • 56 219
  • 737
# 675
Кастингът за ре-кастване на ролята на Карън Спенсър е бил отменен след като Джоана Джонсън се е разбрала с Бел,че ще може да продължи да играе ролята на Карън в B&B! newsm44
Явно е въпрос на време Джо пак да изгрее на екрана. Hug
Междувременно попаднах на един триъгълник,един четириъгълник  Joy и кадър от нова фотосесия на прелестната Хедър Том!
Виж целия пост
# 676
   Когато  си  поиграеш с фотошопа  върху  прелестната  Хедър  Том , може и да излезе нещо  , но във филма  с тези  зли очички и ужасяващи   мимики  е   Shocked  .
   Дейвид , "Завръщане в Рая"  вече  навлиза  във фазата на  екшън - трилъра  #2gunfire . Мама  Куин  не може  да стъпи и на малкия пръст на  мръсницата  Джили - слухти навсякеде  , манипулира  всички  , няма  проблем  да се изтъргува в леглото .
   За нея  идва  много  тежко  и тъжно   време . Джесика  я  шантажира с касетата и с историята  за пожара , в който  е обезобразена .Онази  страховита  жена от затвора  , която и е била  закрилница  ,сега е при нея  , изпълнява и мокрите поръчки , но същевременно  и изисква  разни  неща . Сандърс  започва  да се отдръпва  и явно си пада по Стефани  Heart Eyes , появи се могъщият  шейх - приятел на Стеф  и Джили го усеща . Това за нея е ад . Гадината  ще се извърти като змия  Mr. Green  и ще направи много  мръснишка постановка , за да раздели  Стефани и Дан . Дан  започва  да ме дразни  с това ,че иска  да промени  Стефани  и да я превърне  в домакиня . Все пак  той знаеше  за кого се  жени .
Виж целия пост
# 677
Мен много ме кефи Джесика, особено като вбесява леля Джили. Laughing Да, права си, Джили ще използва това, че шейх Амал е бил със Стефани, когато е била на 18 години и е забременяла от него и им се е родил син, но Стеф го е смятала за мъртъв. Това ще доведе до разрив в отношенията на Стефи и Дан, както и до изчезването й... Cry А това ще стане след като Стеф завари Джили и Дан в кревата. #2gunfire #2gunfire #Cussing out И мен много ме дразни Дан с това негово желание Стеф да е до главата му ден и нощ.smile3555 #2gunfire #2gunfire Е, не става така, като не го кефи - чао. smile3513
Виж целия пост
# 678
Малко Hott новини Hug: Хоуп и Уайът ще прекарат първия си "Свети Валентин" заедно. Heart Eyes

Това ще бъде един изпълнен с много любов, романтика и изненади ден в петъчния епизод (на 14-ти февруари). Уайът Фулър (Дарин Брукс) и Хоуп Лоугън (Кимбърли Матула) ще прекарат първия си "Ден на влюбените" заедно с традиционните цветя, бонбони, и бижута. Heart Eyes Въпреки това обаче, бившият годеник на Хоуп, Лиъм (Скот Клифтън) няма да се откаже от нея. Дали неговото присъствие би могло да послужи като спирачка на романтичния ден на Хоуп и Уайът? Междувременно, има новини за Брук Лоугън Форестър (Катрин Кели Ланг) и Ридж Форестър (Торстън Кей) и предстоящото им пътуване надолу по пътеката, посрещнато със смесени емоции. "Долар" Бил Спенсър (Дон Дйъмънт) прави романтичен опит да привлече Брук обратно при себе си, докато сестра й, Кейти (Хедър Том), тайничко си копнее за сърцето на Ридж и ще се бори с изкушението да следва своето собствено. Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 679
    Laughing  Явно  около  14 февруари  ще ни залеят с много  любов и атракции по американски  , гарнирано  със злобичка  , мръсни  номерца  и т.н.
   Въпреки  ,че не харесвам  Кейти  /Хедър също/ , в момента  тя е най-влюбена  и то по онзи  чист и готин  "ученически" начин  , когато  още  не са включени  всички  номера . Май  Thinking това е най- хубавия  период  , после  започват  изискванията  Joy   #Cussing out и т.н.
Виж целия пост
# 680
Трябва да ни замажат малко очите Peace Laughing Joy Joy Joy На Kейти не й отива да се превзема на влюбена ученичка, минало й е времето.  Laughing Да си гледа бебето Peace Wink По празниците сме добри, а като отминат - пак сме на война Laughing  Joy Joy Joy hahaha

Резултати от анкетата "Любима двойка от "ДиК":
Виж целия пост
# 681
Ели-фен, качих 11-ти
http://vbox7.com/play:3d599298a5
http://vbox7.com/play:8b4ea030c2

и 12-ти епизод на 2-ри сезон на "Завръщане в Рая" Hug :
http://vbox7.com/play:e3caa5296b
Виж целия пост
# 682
Коментар на фенка на Хоуп и Уайът от Twitter:
"Хоуп и Уайът са 10 пъти по-добра двойка от Хоуп и Лиъм. Те се допълват взаимно. Многообразно и невероятно. Hott, Hott, Hott!!!"
Напълно вярно е всичко Peace

Малко Hott моменти Hug Heart Eyes :



Toва е от вчерашния епизод:

Виж целия пост
# 683
Малко снимки от партито в чест на 13000 епизода General Hospital Grinning Обрехт и Ана заедно ми пълнят душата  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Роя,много готино и весело явно са си изкарали на партито. Laughing
Ана и д-р Обрект наистина са забавни,но повече щях да се изкефя ако се бяха гушнали Карли и Хедър. Joy
Ти гледа ли последните серии от тази седмица след появяването на Виктор Касадайн?Нещо не мога да схвана какво общо има с Робин,още не съм ги гледал изцяло.
Мернах само,че й показва снимката на Джейсън,но не вярвам поне за сега да се окаже жив,защото актьорът,който го играеше си е подновил договора с Y&R.Но може пък да е някаква следа,да загатнат,че е жив и Робин да хукне да го търси,за да излезе от сериала.
Виж целия пост
# 685
Памела Андерсън се омъжи отново


Звездата от сериалите "Baywatch" / "Спасители на плажа", "V.I.P." / "В.И.П." и "Stacked" / "Блондинка в книжарницата" успя да изненада медиите и своите почитатели с новината, че се е омъжила за бившия си съпруг кинопродуцента Рик Сaломон.

Памела признава в интервю, че е решила да каже заветното "Да" на Рик, с когото миналата година решиха да си дадат втори шанс на благотворително събитие, организирано от колегата й Шон Пен.

"Да, ние отново се оженихме! Много сме щастливи! Щастливи са и семействата ни, а това е най-важно за нас." - заяви пред журналисти бившата спасителка на плажа.

На ежегодното събитие на фонда на Шон Пен холивудската актрисата е носела с гордост брачната си халка.

Първият брак на Памела Андерсън и Рик Сaломон бе сключен през 2007 година на кратка церемония в Лас Вегас, но съюзът им продължи само една година.

 Близки до двойката споделиха в социалната мрежа, че се надяват този път двамата да имат повече късмет в семейните отношения.
Виж целия пост
# 686
  Който  гледа  "Скандал " по  Фокс Лайф - в руския  сайт  са до сезон 3 , еп. 7     http://bigcinema.tv/series/skandal-serial-scandal.html   /при нас  в сряда  ще свърши  втори сезон /.
  От  резултатите  от анкетата "Любима двойка от "ДиК" излиза  , че доста сме  "недотам  моралните "  зрители  , които  харесваме  Брук-Бил  Joy hahaha Хоуп в момента ми е все едно с кого е - с  гламавеца или  престъпника   , а другите  двойки  явно  не представляват  голям интерес .
  В последния  епизод  Кейти ме впечатли  като  отблъсна Ридж , който направо и налетя  , но   newsm78  май няма да се дърпа  дълго .
   Дейвид , в "Завръщане в Рая"  бях забравила  , че  онзи неудачник , истинския баща на  Том , спаси  Стефани  да не направи  някоя глупост  Sad . Гадината Джили  поведе  в този  рунд - взе имението  , разориха  Стефани  с далаверите  около компанията  , но  пак  е самотна и нещастна . Около нея  са все разни  престъпници и тя е зависима от тях . Никой  не  я обича .
   Сара  направи  такава глупост  ooooh! , че  побърза  " да се утеши" с келнерчето ,а  Дан  започна  много  да ме дразни  с мрънкането си  - хайде  по-скоро да се чифтоса  с Джесика  , за да продължат всички  напред с по-подходящи  партньори .
Виж целия пост
# 687
Ели-фен, Стефани наистина загуби всичко: компанията си, дома си, всичко. А най-лошото от всичко е, че горката мисли, че любимия й Дан си е легнал с гадната Джили.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Направо се повтаря сюжета от оригиналния мини сериал Peace Wink И сега Стеф има възможност да се върне и да си отмъсти и да си възвърне всичко изгубено. Grinning Да, още не превъзмогнал загубата на жена си и глупака Дан тръгна да спи с Джесика ooooh! Sick Sick Sick Ами то нормално, ще я оперира и ще й махне белега и пак ще си създаде трофей, който да иска да контролира, както се опитваше да направи със Стефани. Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy И аз не одобрявам това, че Сара се залюби с Анджело, но тя го прави, за да може да забрави Том, който смята за свой брат. Peace После ще има любовен триъгълник. Laughing Колкото до гадняра Джейк Сандърс, Джили разбра от нейната помощничка, че той е брат на Грег Марсдън, бившия съпруг на Стефани, който я хвърли на крокодилите в началото. Според мен Джейк също е тръгнал по стъпките на брат си Грег: хем иска да унищожи Стефани, хем е влюбен в нея. Crazy Crazy Crossing Arms Когато Стеф се завърна като Тара Уелс, Грег беше сило поразен от красотата й, но после като разбра коя е, искаше да я убие Whistling #Crazy #Crazy

За "ДиК" четох във фейсбук, че има спекулации Бил да си легне с Куин, тя трябва да взема обаче уроци от Джили от "Завръщане в Рая" по алчност, подлост и коварство и т.н. Laughing Joy Joy hahaha

Ето един мой колаж с Hott, който много се хареса на феновете им във фейсбук Hug :
Виж целия пост
# 688
Рик, Виктор Касадайн твърди,че Джейсън е жив и каза на Робин,че тя ще трябва да го намери Crazy
Последните серии са доста яки - скривам понеже не знам дали си гледал още
Скрит текст:
Лукас каза на Джулиън,че е гей, и горкият Джулиън за малко да получи инфаркт. Веднага се обади на Алексис,която пък му затвори нарочно  Crazy Сабрина призна на Патрик, че детето е негово и Ей Джей най-накрая си спомни кой друг беше с него,когато убиха Кони. Лиз пък се досети,че Бен може да е на Данте  Peace

Виж целия пост
# 689
И понеже идва седмицата на влюбените, ето още един празничен колаж от мен Hug :


Малко спойлери за "ДиК":

След като си мисли, че е изгубил Брук завинаги, Бил се връща обратно към бутилката с уиски и към Куин.

Сватбата на Бридж не се състои и Брук се събира с Бил.
(Ех, този мост, все се руши Sad)
Брук също така дава обратно подписаните от Кейти документи за предаването на "Спенсър пъбликейшънс" и съвместното попечителство на Уил.

Куин ще създаде много драма за Брил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия