ИСТАНБУЛ 24

  • 55 961
  • 723
# 570
Писаната сред бижутата е прекрасна.  Heart Eyes Дали е една и съща всеки път? Постоянна жителка на магазина?

Една и съща е.  Laughing  Ясно е, че е постоянна жителка на магазина. По-интересното е, че е все на витрината.  Wink

Ето моя снимка:



Ето и новата снимка на Диди:



Същото петънце на нослето, бели терлички на предните лапички и т.н. И при старата ѝ снимка бяхме сравнявали.
Виж целия пост
# 571
Да, вярно за петънцето! Артикулите по витрината се сменят, котанка - не  Heart Eyes
Виж целия пост
# 572
Госпожата, снимката е страхотна  Hug Фиоре, и ти си много красива с новата премяна  Heart Eyes
 
Диди, благодаря за снимките  Hug Сгряха ми душата  Simple Smile
Тази писана явно си е част от персонала на магазина и постоянното присъствие на витрината  Simple Smile

Ох, и аз съм готова макар и само за едно кафе да отида в Истанбул  Heart Eyes Толкова да ми е на сърце този град. Пък и чайче няма да откажа  Mr. Green

Хубав ден и прекрасна седмица на всички  Hug
Виж целия пост
# 573
Здравейте мили момичета,и аз от доста време тайничко ви чета и се "разхождам" с вас из многоликия и  поради това прекрасен Истанбул.Посещавала съм го многократно,и благодарение на вашите полезни съвети е лесно да се ориентираш от Лалели до съответните цели.Предстои ни отново пътуване в края на месеца,но тур.агенция ни изненада с хотел,намиращ се в Есенлер.
Oruç Reis Mah. Vadi Cad. Giyimkent Sitesi Katlı İş Merkezi No:274 independent section, Esenler / İstanbul
А хотелът е нов,изглежда добре  http://eng.goldenway.com.tr/?page_id=33
но искам да изненадам съпруга си с посещение на Сапфир,а как да намеря пряк път?Моля,помогнете!Иначе,знам от Аксарай до Таксим с автобус и после метрото(благодарение на вас  bouquet Агенцията не предлага посещение там,но през август го посетих "организирано" и времето стигна само за филмчето , снимки и турско кафе(всичко един час)и после чуденки бях ли, не бях ли? newsm78Та сега реших -сами и колкото време пожелаем ,за да се насладим максимално.
Моля,ако чете някой живеещ в Истанбул да помогне!Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 574
За кафето да не ме пропуснете! Naughty

Ситара, далечко ви е хотелчето, но изглежда чудесно. И до метрото си е доста път. Пряк транспорт може и да няма, но ако ползвате други организирани посещения, можете да останете в центъра и от там да отидете до Сапфир.
Трябва да поразровим сайта на транспорта за автобуси, минаващи близо до хотела... няма начин да няма до Таксим.
Виж целия пост
# 575
Мимии,  Hug чудесен изглед на Истанбул от въздуха!

didimitrowa, благодаря за споделените снимки!  Hug Виаленд /макар и незавършен/ изглежда примамливо. Още не съм казала на сина си за него. Като му казах за костенурките в новия аквариум, за които Таня беше писала, реши, че щом може да ходим всяка пролет за лалетата, значи може и заради костенурките да отидем. А ако му кажа и за Виаленд сигурно ще иска веднага да тръгнем.  Joy

И аз се включвам в групата за кафето  Wink нищо, че не пия и на чай съм съгласна или лимонада.  Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Много странно място за настаняване  newsm78 Има няколко спирки наоколо, ама не са надписани newsm78 Единствената с име е  İETT Tekstilkent Durağı‎
Виж целия пост
# 577
Много странно място за настаняване  newsm78 Има няколко спирки наоколо, ама не са надписани newsm78 Единствената с име е  İETT Tekstilkent Durağı‎
Благодаря Шебек,и аз я видях,вероятно е автобусна спирка.  bouquet
Виж целия пост
# 578
За кафето да не ме пропуснете! Naughty

Ситара, далечко ви е хотелчето, но изглежда чудесно. И до метрото си е доста път. Пряк транспорт може и да няма, но ако ползвате други организирани посещения, можете да останете в центъра и от там да отидете до Сапфир.
Трябва да поразровим сайта на транспорта за автобуси, минаващи близо до хотела... няма начин да няма до Таксим.
Благодаря Белята,и аз мисля,че няма начин да няма начин Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Здравейте момичета Hug
Прекрасни снимки видях на пръв поглед.Мимии,нощната е върха,обожавам нощни снимки с много светлини.
Току що прочетох,че от днес влиза в сила закона за ограничение  продажбата на алкохол в Турция.От 22 часа до 6 часа за часовете,в които е в сила забраната.Особено около училища и джамии.Не се отказва този човек и това е...Не вижда ли,че вреди на държавата и хората,последното доказателство е Олимпиадата.
И аз идвам на кафе,може и една Ракъ да ударя в знак на протест  Mr. Green Crazy
Сега почвам да чета и гледам снимки Heart Eyes
Виж целия пост
# 580
Добруджанке, да ти пусна една друга идея. Вместо да ходите пак в Аквариума и да гледате нещастни костенурки в аквариум, заведи детето до Закинтос (Гърция). Хем ще се зарадва на невероятно моренце, хем ще види костенурките в естествената им среда. Сигурна съм, че ще остане доволен.  Laughing

Мими, извинявай, че в предишния си пост те забравих. Впечатлена съм от нощната снимка.  Чудесна е!  Hug
Виж целия пост
# 581
Диди, благодаря за снимките.
Кой каза истанбулско кафе и кога  Hug
Виж целия пост
# 582
Поздрав и от мен за всички влюбени в този невероятен град! Hug
Вчера пих кафе на Босфора ,а днес вече ми липсва. Cry

Благодаря за безценната информация bowuu!
Виж целия пост
# 583
"Ако човек има право само на един поглед към света, той трябва да погледне Истанбул." - Алфонс дьо Ламартин - хубава мисъл. Peace

Виж целия пост
# 584
Момчета радвам се,че са ви харесали снимките.  love001
Чакам от вас сигнал и съм първа на автобуса за Истанбул. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия