ИСТАНБУЛ 24

  • 55 961
  • 723
# 525
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
Виж целия пост
# 526
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
УжасТ!
Виж целия пост
# 527
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
УжасТ!
Там сме! hahaha и Нова година е уредена - започвам да мисля за ... 8-ми март вече. Joy  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 528
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
УжасТ!
Там сме! hahaha и Нова година е уредена - започвам да мисля за ... 8-ми март вече. Joy  hahaha  Joy
Може да извадиш късмет и за 8-ми март да ти се падне Алисия  Joy
Виж целия пост
# 529
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
УжасТ!
Там сме! hahaha и Нова година е уредена - започвам да мисля за ... 8-ми март вече. Joy  hahaha  Joy
Може да извадиш късмет и за 8-ми март да ти се падне Алисия  Joy

Е, за 8 март един Азис ще е ок !  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 530
Нещата съвсем западат:

Цитат
Не пропускайте възможността да посрещнете новата година 2014 в Истанбул на Яхта по Босфора и в ресторант Гар вариете с участието на поп фолк звездата ЕМАНУЕЛА!

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Joy
УжасТ!
Там сме! hahaha и Нова година е уредена - започвам да мисля за ... 8-ми март вече. Joy  hahaha  Joy
Може да извадиш късмет и за 8-ми март да ти се падне Алисия  Joy

Е, за 8 март един Азис ще е ок !  hahaha hahaha hahaha
Той щял да емигрира  Grinning
Виж целия пост
# 531
Де тоя късмет да се махне  Flutter
Виж целия пост
# 532



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 533
Чета много хубави отзиви за тази фирма:

http://www.vipoferta.bg/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0-eks … stanbul-2374.html

Много били сериозни и отзивчиви, тази седмица с 2 автобуса тръгнали. Веднага казват хотела и номера на автобуса, което е нечувано събитие  Laughing

Настаняват в www.bulvarhotel.com  и www.gevrekli.com.tr/arthotel/foto.html

Ето какво пращали преди тръгване:

Скрит текст:
Скъпи  клиенти,
Дългоочакваната екскурзия до многомилионния Истанбул наближава и за Ваше и наше улеснение представяме на  вниманието Ви всички наши допълнителни екскурзий, в които може  да се включите :
- Kуверт за посещение на атракционно заведение  с програма – 29 евро
 
- Разходка с корабче по Босфора - 15 евро
 
- Трансфер до стадион Ülker Sports Arena – 15 евро
   ( само за тези които ще посетят концерта на MUSIK BANK )
 
 
- Посещение на МИНИАТЮРК – 13 евро с вклю. входна такса
 
- Посещение на ,,Топ капъ ,, и ,,Св.София,, с професионален местен екскурзовод - 13 евро   / без вклю.входни такаси /
 
- Посещение на   “Долма бахче сарай” с професионален местен екскурзовод – 13 евро / без вклю.входна такса /
 
- Панорамна обиколка на Истанбул с местен екскурзовод около 3 часа – 10 евро
Препоръчителен тур от страна на агенцията.
 
- Автобусна разходка „Нощен Истанбул” – 10 евро
Важно : Посещенията са организирани и калкулирани при минимум 25 туриста.
 
Моля разгледайте и  споделете с нас чрез обратен имейл за Вашия избор ,но също така може да се запишете и на място в автобуса при нашите водачи,където се и плаща.Като за всички по горе екскурзий ще получите много подробна и допълнителна информация от тях.
 
Благодарим предварително.
 
 
 
 
Допълнителна информация:
ЗА РЕПУБЛИКА ТУРЦИЯ
Турция, макар и географски да е близо до Европа, се различава в културно отношение със стария континент. Различието се дължи най- вече във вероизповеданието. В  южната ни съседка официалната религия е исляма, което предразполага  специфичен  етикет на държане на обществени места!
ЗА ЖЕНИТЕ: Не забравяйте да си вземете шалче, с което да се забулвате, при посещение на джамиите!
ЗА МЪЖЕТЕ: Дългите панталони са препоръчителни при влизането в джамия!
 
 ВАЛУТА: Нова турска лира(TRY) .
Обменен курс към дата 21.08.2013г.
1TRY= 0.72BGN
1TRY= 0.32EUR
Важно: Вариянтите са:
- Да закупите турски лири от България и да вземете за всеки случай евро  или долари с вас, които да обмените в случай, че лирите не Ви достигнат.
 
 
- В случай, че няма от къде да закупите турски лири, може да си вземете само евро или долари, които да обмените в  Истанбул.
 
Часови пояс:  Истанбул и София са в един и същи часови пояс, така че времето не се променя!
 
ЗА ОРГАНИЗИРАНИЯ ТРАНСПОРТ: автобус  с номер    А 82 67 КН
Тръгване от София: 21:00 ч. на площада до хр. п. Св. Александър Невски
ВАЖНО: Моля, бъдете на уреченото място най-малко 15 минути по-рано.
Тръгване от Пазарджик: 22:15ч от Мак Донълдс на магистрала Тракия
Тръгване от Пловдив: 23:00 от ОМВ Ленинград
Маршрут на пътуването:
- България-Турция
- София- Пловдив- Капъ Куле- Истанбул- Одрин
Автобуса спира за почивка на всеки 2 часа.
Предполагаем час на връщане в София: 21:00 ч. местно време.
ВАЖНО: Ако имате възглавнички за пътуване, е препоръчително да ги вземете.
 
 
ЗА ДОКУМЕНТИТЕ:
В деня на пътуването носете задграничните си паспорти. Те не трябва да бъдат измачкани и скъсани. Валидността им да бъде минимум три месеца след датата на пътуването!
 
ВАЖНО: Ако не бъде спазена дори и една от горепосочените изисквания, няма да можете да излезете от територията на Република България.
Лицата под 18 годишна възраст, трябва да имат международен паспорт и нотариално заверено разрешение от двамата родители, че са съгласни детето им да излиза от територията на р. България!
 
ВАЖНО:  МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ, АКО НЕ СТЕ ГО НАПРАВИЛИ,№  НА ПАСПОРТ, ИМЕНА НА ЛАТИНИЦА И ВАЛИДНОСТ НА ПАСПОРТА
 
ЗА ХОТЕЛА:
 
HOTEL BULVAR
Виж целия пост
# 534
Момичета, някой знае ли дали Б тур пътуват тази седмица? Много ме интересува, защото аз съм записана за 19 септември и все още храня 5 % надежда!
Виж целия пост
# 535



Istanbul

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 536
Момичета, някой знае ли дали Б тур пътуват тази седмица? Много ме интересува, защото аз съм записана за 19 септември и все още храня 5 % надежда
Виж целия пост
# 537
danym21, ако някой от тези, които сме тук, знаеше, щеше да ти отговори и без да пускаш отново въпроса. Много хора ги няма, празничко е.  Wink

По-сериозният проблем обаче е, че, според мен поне, Бтур надали повече ще пътуват. Толкова ваучери изгоряха, покрай тези проблеми надали и други хора биха им гласували доверие... От всичко дотук съм убедена, че няма начин изведнъж да прекратят порочната си практика. Тези техни номера започнаха през април и като че ли оттогава не помня някой да е пътувал с тях... та... търси други варианти.

Напълно разбирам нетърпението ти да разбереш дали ще видиш любимия ни град, затова не разчитай на тези (този) измамници(к). Пожелавам ти скоро да пиеш кафе край Босфора!
Виж целия пост
# 538
danym21 за съжаление ще те разочаровам няма да пътуват до нова година - поне така са казали на моя мъж в понеделник. Да се похваля взехме си парите в понеделник от тях без проблем Simple Smile.

А сега да попитам за последни насоки - искаме да си купим разни неща (  Blush дрехи бижута) ако някоя може да помогне с магазини или поне квартал към който да се насоча

Иначе за момента имам няколко неща, които ще посетим задължително :
Виаленд
Истанбул аквариум
Сапфир
Кулата на девицата
Ортаклар    и Пиер люти
Искаме да посетим някой от парковете Emirgan parki, Emirgan parki или  Японска градина ако има препоръки и за парка добре са дошли

Още не съм направила маршрута и кое кога ще посетим. Ако някой помогне ще съм много благодарнаааа.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 539
Другарко госпожо, това е цяла инициатива за шарен град  Mr. Green Гледах снимки преди на Кадъкьой на любимата ми улица са боядисани бетонните топки край тротоара. сега не мога да намеря снимката, ама е от същата група.

Днеска е денят, в който ще разберем дали Истанбул 2020 ще го бъде  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия