Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 60 613
  • 738
# 225
Мяуче,Честит Рожден Ден!Бъди много здрава,щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 226
Днеска к'во, кафе нямаме ли? Thinking
Айди...


Мяуче, драга, честит ти ден-ден на патеричка!  ura
Да си все така търпелива, а защо не и щипка вътрешна хармония.  Grinning


Павлинче, ти на моя рожден ден защо не ми прати таквоз' пожелание, а? Crossing Arms
Виж целия пост
# 227
ДВ!  Hug

Аааа, Юхи, тия младежи да изчерпват волната си програма за 10 минути и толкоз - какво похапване, кви миризливи крака!?  Joy Аз мъже за отглеждане си имам достатъчно.  Joy

Ла вида, честно казано, малко ти завиждам за смелостта да имате три деца. Убедена съм, че въпреки трудностите, ще бъде прекрасно! Веднъж седмично вечер ще гледаме детето на приятелка, ми голяма забава си е с 3 деца - пълна и весела ни беше къщата.  Crazy Аз самата съм от такова семейство и съвсем естествено този модел ми е познат и желан.  Crazy

Айде размечтах се твърде много.  Mr. Green

Да ви кажа, че върлува ацки вирус, който се обръща за ден в ангина и направо поваля, днес имаше колеги, които си тръгнаха от работа, че бяха като парцали. Пазете се! Hug
Виж целия пост
# 228
Благодаря на всички, поздравили ме (най-вече на д-р Юхчева, задето бе така добра да даде тон за песен). Редно е ся и аз да се отсрамя със сносна почерпушка (по мой вкус, ъф корц)


Малко тип „богата закуска”, но ся съм на тая вълна, шмъ прощавате, нали пораснах. Joy

А за десерт latte macchiato + coffee cheesecake.



Ненаяла се, бреей.

Ла Видка, ще бъде супер, ако станете 4 на 1. Мъж ти го виждам отся да се редува да въ носи на ръце и да ви сервира закуска по леглата. Joy

И аз не мога да оценя момчешката плът, за жалост. Тюх! Party

Никич, мнол мъ кефи тоя зеткото Wink

И на мен ми се ходи на сватба, но никой вече не се жени. Мъка, мъка, мъка!

Юхич, а са въздръж от пчелните орнаменти, ако обичаш - не е ся момента хич Crazy Crazy Crazy.
Виж целия пост
# 229
Мяуче, много успехи и късмет ти желая !  Hug

На Димана днес й е първия ден на градината. Влезе без да плаче и веднага започна да прави гимнастика с другите деца. Няма да я взимаме на обед, директно в 16:00, притеснено ми е много, но се надявам всичко да е ок !
Виж целия пост
# 230
Адаш, на теб търпение, а на сладурка – лесна адаптация и дано свикне бързо.  Hug
Виж целия пост
# 231
ДВ!  Grinning

Съни, как е минал първия ден в градината?  Hug Дано и утре да е тъй ведра и спокойна, щото повечето се сафирясват на втория ден и тогава правят цирковете.  Laughing


Леле хора, някаква голяма драма с липсата на работа ви казвам - миналата година се чудех къде да почна, ся имам само едно що годе читаво предложение и то не ме устройва напълно, та отказах...
Виж целия пост
# 232
Никич, късмет! Flowers Four Leaf Clover
Сигурна съм, че идеалното предложение дебне зад ъгъла. Peace
Виж целия пост
# 233
Съни, бърза, лека и безболезнена адаптация ви желая (най-вече на теб, за Диманка съм сигурна, че ще бъде)! Hug

Чакаме сведения за ПУД (първия учебен ден), както и впоследствие достатъчно чести и изчерпателни сведения за нивото на река Дунав в сантиметри. Mr. Green

Никич, откога говориме за липса (на ралта)? Пак ли аз не съм в час (или: аз пак ли не съм в час, все тая)? Според мен също е въпрос на време и... вероятно на компромис.

Ето ти и още късмет, щом ти е дотрябвал! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed babydust7

Виж целия пост
# 234
Съни, как е минал първия ден в градината?  Hug Дано и утре да е тъй ведра и спокойна, щото повечето се сафирясват на втория ден и тогава правят цирковете.  Laughing

Мда, и при нас така се получи. На първия ден похвали от госпожите и всичко беше наред, ама на втория влязохме с рев. Каза ми, че госпожата казала на Габи / която постоянно плачела/ "стига си ревала лигло".  Grinning И че си играели, гледали "ну, погоди", лесно заспала и сякаш й харесва, но днес не иска естествено, искала при баба, дядо и т.н. В групичката по списък са около 20 момченца и 10 момиченца.  Mr. Green Като я питам защо не иска на градина, казва не знам, но предполагам че и трябва време. Била една от най-приказливите. Та така...

Днес тук е зима.  cold
Виж целия пост
# 235
Не само там. Трябва да вадя шапки, шалове и ръкавици, аман. Crossing Arms
Да свиква щерката бързичко и да не плаче. Hug
Виж целия пост
# 236
ДУ!



И тук е голям студ!Сияна я заведох със зимното яко.
От първи малката е на градина най-накрая  Simple Smile Но от всичките ясленчета преместиха само нея(нали се разправях,че станаха на 4-ри години,а още са в ясла).Групите са още сборни и другите ще ги преместят като ги разделят.Сиси обаче има голямо желание да ходи в градината,много и е интересно.
Съни,Фил,Рали дано дечицата ви бързо свикнат,че видях това лято какво е детето ти да реве сутрин ooooh!
Ники дано намериш мечтаната работа!
Много ми се иска и аз да сменя моята.Ето сега съм три дни втора смяна,ми не мога да си видя детето.Правят ни на луди,ама пусто къде да ида.Не знам ще доживея ли някога да почивам събота и неделя и по празници,пфу..
Виж целия пост
# 237
Никаква ме няма напоследък, но нямам миг свободно време.  Прпуснах поводите на Далчето, Мяучето и на кого ли още не- извинете ме, моля! Бъдете здрави и щастливи!
Никич, а дано излезе нещо на хоризонта- желано, мечтано, доходоносно, удовлетворяващо!
ДЕси, дано по-скоро минете този период на адаптация и променливи настроения спрямо градината! И Аля го изкара- първия ден беше пушка, после 2-3 дни ми прави циркове вечер и сутрин, но на градината през деня е без проблем.
Та, да поразкажа за нас! След няколкото дни адаптация, сега Аля умира за градината. Днес дори плака, че няма да ходи, защото е болничка. Взехме й работния лист за вкъщи и имахме домашна градина.  Simple Smile Записах я на английски и народни танци. Дано да й хареса! Госпожите много я хвалят- била самостоятелна, отговорна към другите и към играчките. Радва ме това... Носи ми рисунки, бележчици с ОТЛИЧНО! и е много доволна и горда от себе си. Разказва ми за приятелчетата, казва ми нови стихчета, тя казва на госпожите тези, които знае. Изобщо, засега положението при нея е супер. Само дето се разболя сега... Миналата седмица болна беше Ния, тя тъкмо оздравя и от днес пак проточва бистър сопол, явно я е лепнало набързо от кака й. Алето се влачи само със запушен нос над 2 седмици, от 3-4 дни се закашля, но днес увеличи кашлицата и излезе жълт сопол. Започнахме процедурата по смяна на ЛЛ. Дано случим на специалист и човек!  Praynig
Ния първата седмица адски много ревеше. Стоеше само 1-1,5 часа, но не млъкваше изобщо. След боледуване 5 дни тръгна наново във вторник и сега е доста по-добре, пу-пу, да не урочасам работата. От 2 дни стои от 8:30 до 12ч., не плаче толкова, вече се заиграва, даже пее песнички на сестрата. Днес за пръв път си я прибрах не разплакана, а ведра. Не яде, обаче... Хапва само плод в 10ч. и хляб за обяд. Тя от месеци изгуби апетит, но напоследък е много трудна, не сяда на масата, само я гоня из къщи, мъча, лъжа- не ще. Ако ще! Като огладнее- ще яде. Следващия вторник ще опитаме да я оставим да спи там, та да видим. Има вероятност от 01.11 да започна работа, затова ще е добре по-соро да свикне.
Изживяхме и една малка голяма драма. По път за вкъщи миналата седмица Ния изгуби любимото другарче на Аля от бебе- овчицата Доли. Тя беше германка и ми костваше малко усилия, докато я открия в нета, но успях с помощта на Ирка и още няколко приятели, та сега чакам 2-3 овчици от Англия и Германия да дойдат при нас. Аля често пита за нея, особено вечер, поплака си, аз- също. Казала съм й, че Доля е заминала с влака до Германия на фризьор и ще се върне с нова прическа, изкъпана и беличка. Сега я чакаме...  Wink
Всички още свикваме с новото място, опитвам се да го превърна в дом. Още ми е странно... На Аля й харесва тук, интересно й е, забавно... Всеки уикенд си ходим до Разград, Ники има работа и там, а често ни оставя сами и през седмицата за ден-два.
Ами, това е от мен... Май прекалих... Липсвате ми. 
Hug
Виж целия пост
# 238
Айде пак във филмааа!  smile3511 Ния е с температура...  Sad Миналата седмица я спрях за 2-3 дни заради сополи, сега пак ще я спирам заради Т... Как ще я караме така?
Виж целия пост
# 239
Както я карат всички останали на това дередже. Mr. Green
Да се оправяте! Hug

Казала съм й, че Доля е заминала с влака до Германия на фризьор и ще се върне с нова прическа, изкъпана и беличка.
Ох, как си го измислила само. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия