Ясновидци/врачки - тема 19

  • 183 071
  • 722
# 225
Нали писах, Лили от Разсадника. Има я горе. За настояще е супер, казва неща, които и аз не знам, ама за бъдеще-кръгла 0.
Виж целия пост
# 226
Тарото е много интуитивно. За едни-едно значат дадени карти, за други-друго. То за това познаваемост-клоняща към 0.
Виж целия пост
# 227
Нали писах, Лили от Разсадника. Има я горе. За настояще е супер, казва неща, които и аз не знам, ама за бъдеще-кръгла 0.
не я знам тази Лили.помислих , че освен нея и някой друг се е изявил.е , то за настояще и аз мога да ти кажа  , ако съм добър психолог и имам добра интуиция.настоящето за мене вече не е критерий.
Виж целия пост
# 228
Да и аз така мисля.
Виж целия пост
# 229
Тарото е много интуитивно. За едни-едно значат дадени карти, за други-друго. То за това познаваемост-клоняща към 0.

на мен една приятелка ми гледа преди време.но аз сама си теглих карта и освен че тя ми я тълкува , ме накара да кажа и аз самата как я възприемам тази карта.
Виж целия пост
# 230
А за магия кой ще ти каже, че нямаш??? Joy Joy Joy
Нали на всички ни трябват кинти?
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 231

[/quote]
на мен една приятелка ми гледа преди време.но аз сама си теглих карта и освен че тя ми я тълкува , ме накара да кажа и аз самата как я възприемам тази карта.
[/quote]
Е това доказва, че всеки може да си гледа сам. Само малко опит и желание! Hug
Виж целия пост
# 232

на мен една приятелка ми гледа преди време.но аз сама си теглих карта и освен че тя ми я тълкува , ме накара да кажа и аз самата как я възприемам тази карта.
[/quote]
Е това доказва, че всеки може да си гледа сам. Само малко опит и желание! Hug
[/quote]
разбира се  ,че можеш да си гледаш сам! даже си мисля , че ако сам си изтеглиш картите е най-добре , за да те водят собствените ти интуиция и усет.в случая с моята приятелка тя само ми каза какви са значенията и ме насочи по някакъв начин.
Виж целия пост
# 233
А за магия кой ще ти каже, че нямаш??? Joy Joy Joy
Нали на всички ни трябват кинти?
 Joy Joy Joy

с тези магии много се злоупотребява при нас.но истината е , че първо , много трудно се намират хора , които действително умеят да боравят с невидимата енергия.второ , трябва да си зададем въпроса кой би се охарчил , за да ни навреди ? човек , който прави магии , или има някакъв важен , личен интерес , или е паралия , за да си позволява от завист да се охарчи.и трето и най-ВАЖНО - магиите се усещат..просто явно все по-рядко се вслушваме в интуицията си
Виж целия пост
# 234
Е това доказва, че всеки може да си гледа сам. Само малко опит и желание! Hug
[/quote]

И повечко пари за такси.А, в случая на въпросната Лили от Разсадника се добавя и тоалетна хартия, която се натъпква в малки платнени торбички и се продава за...муски.За сбъдваемостта на предсказанията  й вече писаха, но виж, така приготвени , поне  муските й могат да бъдат наистина полезни, ако спешно се наложи!Безспорно, това е най-скъпата тоалетна хартия на света.
Виж целия пост
# 235
Е това доказва, че всеки може да си гледа сам. Само малко от


И повечко пари за такси.А, в случая на въпросната Лили от Разсадника се добавя и тоалетна хартия, която се натъпква в малки платнени торбички и се продава за...муски.За сбъдваемостта на предсказанията  й вече писаха, но виж, така приготвени , поне  муските й могат да бъдат наистина полезни, ако спешно се наложи!Безспорно, това е най-скъпата тоалетна хартия на света.
[/quote]

Боже, до там ли е стигнала??? А прави впечатление на интелигентна жена!
Виж целия пост
# 236
момичетаа , не знам да се смея ли , да плача ли , като прочетох това за тоалетната хартия! разбира се , ако сме хапнали нещо развалено - това е най-подходящата муска!
Виж целия пост
# 237
А за магия кой ще ти каже, че нямаш??? Joy Joy Joy
Нали на всички ни трябват кинти?
 Joy Joy Joy
Да, каза ми, че нямам. Аз действително ходих да ме "изчистят" преди два месеца. Значи или са ме почистили добре, или не съм имала магия. Ама кой, кой да ти каже?
Виж целия пост
# 238
За плачене е, не за смеене, щото е на наш гръб!
Виж целия пост
# 239

[/quote]
Да, каза ми, че нямам. Аз действително ходих да ме "изчистят" преди два месеца. Значи или са ме почистили добре, или не съм имала магия. Ама кой, кой да ти каже?
[/quote]

Извадила си късмет! Ама няма начин да не са ти "отворили" късмета, да са те омъжили, или развели.
И как така те чистят, от какво? Не ме разбирай погрешно, кой не би искал това? Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия