Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 30
Права си, но когато и да се е случило да се зачета в някоя от този род теми из форума, общото впечатление, с което остава човек, че по-голямата част от потребителките съвсем нормално приемат да съществуват такъв тип теми в този форум и спокойно си говорят и си разказват истории от 1001 нощ. Явно тези, които пишат по онези теми с отпуска или спят в момента Laughing Иначе на такива неща съм се начела в този форум...
Виж целия пост
# 31
Джуличка,ми ти нищо съществено не каза.Хвана се за една правописна грешка като удавник.И туй то. Laughing И само ме насочваш към същността и правилата на форума.  ooooh!  Laughing
Явно пишем в различни форуми с теб.  Wink

Намери си друга черква да се кръстиш.  Peace

За едната му свирка,голяма дискусия се разви. ooooh!









Виж целия пост
# 32

По-добре да духа, отколкото да го държи! Naughty
Факт! Mr. Green
Виж целия пост
# 33


С мохамеданин не бих заради вярата си. Дедите ми са лели кръв за свободата си , жените ни са се борили за честа и вярата си , самоубивали са се за да запазят достойнство и да не ги обезчести някой ага ,а аз ще ходя да си отварям краката с такива. Няма как да стане....
Браво!
Виж целия пост
# 34
.....Ако имате желание да привличате малоумни потребители......
А ти за коя точно се взе,че започна и класификации да раздаваш?!?! Чета ти изказванията отдавна и ми прави впечатление,че големи ги вадиш. Ми не отива на човек с подобни на твоите претенции да оформя статут на потребители и да ги нарича малоумни!!! Всеки потребител тук има еднакви на твоите права,така че се съмнявам да си нещо по-велико. Tired
Виж целия пост
# 35
.. Ако имате желание да привличате малоумни потребители ...
Ха, кой го каза....
Виж целия пост
# 36
Носи се мирис  на перхидрол в темата. Shocked
Виж целия пост
# 37
Влизам, колкото и идиотско да е, за да каже как буквално ми се доповръща от някои расистки изказвания в темата. Колкото и да не ви се вярва, това че сте бели или християнки, не ви прави по-велики от никой, дори напротив, с "гениалните" си, генерални изводи доказвате точно обратното. Разпозналите се да се чувстват свободни да се обидят, ако пожелаят.
Виж целия пост
# 38
Само с нигериец с голям (щях да напиша чеп, ама ще се въздържа, да не накърня чувствителното ухо/око на някоя дама  Crazy) пенис. Болеше. Crossing Arms
Виж целия пост
# 39
Само с нигериец с голям (щях да напиша чеп, ама ще се въздържа, да не накърня чувствителното ухо/око на някоя дама  Crazy) пенис. Болеше. Crossing Arms

Явно са верни слуховете!Бившият на добра приятелка е антилец и след като се разделиха,горката все недоволна беше  Laughing
Виж целия пост
# 40
Нямам международен опит, но ще чета, да се поуча.
Виж целия пост
# 41
Студентските ми години бяха в доста международна среда. Точно
тогава открих какъв ксенофоб и расист съм реално. На интелектуално
ниво може да сме равни, но без АК-47 е трудно да осъществя полов
акт с албанец, примерно. Дори звученето на чуждестранните имена
ми е turn-off.

Въпреки че имам особена слабост към флирт с грузинци и сърби, но и
те си знаят, че е главно флирт, защото пък аз не отговарям на
стандартите им за жена.

Аз лично предпочитам порода Местен превъзходен.
Виж целия пост
# 42
Албанците....не познавам никого обаче след филма Taken,oще повече си затвърдих мнението...
Аз харесвам много немските и скандинавските имена Simple Smile Ужасно сексуално звучат - като викингите.. Laughing
Виж целия пост
# 43
Еми да, кажи ми как ще викаш в екстаз имена като Кущрим, Блертон или
Фатьон. Да не говорим, че национална черта е един специфичен поглед в
стил "ей сега ти прерязвам гърлото".
Виж целия пост
# 44
Студентските ми години бяха в доста международна среда. Точно
тогава открих какъв ксенофоб и расист съм реално. На интелектуалнониво може да сме равни, но без АК-47 е трудно да осъществя полов
акт с албанец, примерно. Дори звученето на чуждестранните имена
ми е turn-off.

Аз лично предпочитам порода Местен превъзходен.

Дори и на интелектуално не сме равни, обаче..

Припознавам себе си в написаното от теб (като сменим студенстката среда със средата на живот) , 100%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия