Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 15
Разказвали са ми момичета, които живеят в Пиринска Македония, че помакините били много разгонени. Според мен помаците се чувстват с по-нисък социален статус и за това на българските мъже им се струват помакините разгонени. В Германия например много млади, красиви, но бедни немски мъже, шибат туркини. С тях е по-лесно - социалния статус.
Виж целия пост
# 16
И вече се обърнах към модератор.

Моля другарко, той ме щипе!
Виж целия пост
# 17
Някои хора наистина плачат за предупреждение от модератор. Какъв анал, какво духане ? Това не е порно сайт. Едната спала с цигани, другата само теми за олигофрени отваря. Слагайте ключ докато е време...
Виж целия пост
# 18
 Joy Joy Joy

Добре,че утре се захлажда,па дано и подуха!
Виж целия пост
# 19
Е, какво само теми за великото кърмене, памперси и пюрета ли да има.
Виж целия пост
# 20
Гледам, че тоя път бая сте попрекалили с духането, та се чудя - така и така сте почнали, що не духнете и свещите и не си легнете? Tired
Виж целия пост
# 21
Разбира се, че може да има разнообразни теми, но би било по-хубаво да са мислени с главата не с гъза нали така? Или най-малкото като има закачлива тема да се придържаме към някакво нормално поведение и речник.Този на ninjamay е всичко друго, но не и нормален речник. Ако имате желание да привличате малоумни потребители и извратени хорица продължавайте с теми като тази.За мен е най-лесно да не влизам, както принципно правя с подобни теми.
Виж целия пост
# 22
Освен да направим тема ''Изреди с колко човека си спал'' явно някои хора умират да се похвалят...
Виж целия пост
# 23
Освен да направим тема ''Изреди с колко човека си спал'' явно някои хора умират да се похвалят...

Или духал/а, примерно...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 24
Големи моралистки се извъдихте!  Laughing Ми не четете и не пишете,като не са ви по вкуса такива теми.  ooooh!
Тъгъдък в леглото!  hahaha
Виж целия пост
# 25
Големи моралистки се извадихте!  Laughing Ми не четете и не пишете,като не са ви по вкуса такива теми.  ooooh!
Тъгъдък в леглото!  hahaha


Айде да не ми слагаш епитети и да не ми казваш къде да "тъгъдък", а?
Като напишеш в Гугъл БгМамма и излизат резултати за:

"BG-Mamma (или БГ мама, четено: Беге мама) е популярен български интернет портал, съдържащ информация за раждането и отглеждането на деца."

а не за свирки, анал и кой е спал с циганин, кой с марсианец!
Като чак пък толкова ви сърби, има форуми и чатове за целта, идете там и се чешете, докато ви минат сърбежите!
Пффффф... Crossing Arms
Виж целия пост
# 26
Айде да не ми държиш тон!

Ама кой спал с циганин,не разбрах?  Crazy

А кой-какво го сърби,си е негов проблем,щом не ти се налага да го начешеш!  Peace

Излизат ми резултати всякакви в гугъл.Зависи какво търся от бг-мама. Laughing Разгледай форума и пак пиши-дали е само за раждане и отглеждане на деца!  Peace



Виж целия пост
# 27
Големи моралистки се извъдихте!  Laughing Ми не четете и не пишете,като не са ви по вкуса такива теми.  ooooh!

Да бе, страшни моралистки! Ама фелациото на плажа не им пречи толкова на някои потребителки на форума, не ги възмущава, за нормално го имат едва ли не..."кво толкова", пък тука какво страшно нещо станало, че се казали няколко неприлични приказки. Иначе има теми за "сладоледа" и какви ли още не по тази тематика, които може да се пишат във форума и там никой нищо не казва.... Много странна работа.
Виж целия пост
# 28
За "цинанин" нищо не съм казвала.

А ти правилата на Форума чела ли си или само така си се пенявиш?!
Айде отскочи до там и прочети какво пише, пък после ми умувай за какво е Форума!

Ей, аман от отворени, разкрепостени, дървени философи, аман! Tired
Виж целия пост
# 29
Големи моралистки се извъдихте!  Laughing Ми не четете и не пишете,като не са ви по вкуса такива теми.  ooooh!

Да бе, страшни моралистки! Ама фелациото на плажа не им пречи толкова на някои потребителки на форума, не ги възмущава, за нормално го имат едва ли не..."кво толкова", пък тука какво страшно нещо станало, че се казали няколко неприлични приказки. Иначе има теми за "сладоледа" и какви ли още не по тази тематика, които може да се пишат във форума и там никой нищо не казва.... Много странна работа.

Кое е странно? Откъде знаеш, че хората, които тук се изказахме негативно изобщо сме влизали в онези теми, които посочваш? Аз поне не съм писала в тях и нямам такова намерение. Мнението ми е същото като за тази тема... Този път просто се случи да не си го спестя, защото вече вулгаризмите ми дойдоха в повече, а и се бях включила смятайки, че ще се спазва някакъв форумски етикет. Не сме на магистралата все пак....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия