Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 105

Един добре възпитан мъж би се държал и с курва като с дама, когато не е могъл да избегне контакта с такава, разбира се.

За възпитан не знам, но един умен мъж не дели жените на курви и на дами, а на такива с които по-лесно ще стане и такива, с които е много вероятно само да си изгуби времето. И по правило с курвите става по-трудно. И не си заслужава да си губиш времето.

Впрочем "Дама" често се употребява в смисъл на проститутка.

За умния мъж има доста по-стойностни неща в живота, отколкото да дели жените на курви , или не. И все пак , понеже е умен, той просто курвите ги избягва. Ако не , значи е умен ама и нещо болен. Като един съфорумец дето ръси непоискани мъдрости в женския форум.
Виж целия пост
# 106
Това как един мъж се държи с една жена не опира толкова до възпитанието и сеейната му среда. Не са 1 или 2 случаите на високообразовани мъже от богати семейства, които са получили най-доброто образование и среда, но които се държат с жените като с лекета. Има едно нещо, което се казва емоционална интелигентност. Това е като стандартния коефициент на интелигентност, но се отнася до способността на емпатия към другите хора. Попринцип хората с по-висока такава интелигентност (често върви ръкa със стандартната интелигентност, но не е задължително) се държат добре с жените.

Колкото до различните нации: Козата си сака пръч и толкова. Всяка една нация до голяма степен има непоносимост към различните за партньор. Това е особено подчертано в държави със силен национализъм като балканските. Лично аз го одобрявам. Повечето мюсюлмани не са стока и до голяма степен целта им е да се докажат че могат с християнско момиче от комплекси. На богатите араби целта им е да правят повече деца и после зарязват. При тях това нещо е религиозен дълг, колкото и да не се харесат тези думи на разни индивиди дето се опитват да промиват мозъци колко е готин бРаДаТиЯ и колко велико човешко същество е. Прочетете малко форуми където пишат такива за да видите истинското им лице колко е "красиво". Жените които прибягват към такива представители са загоряли. После тръбят по форуми колко е готин мъжа им защото се чувстват прецакани и сърдити заради липсата на внимание от другите мъже.

Относно размера на афроамекиканците: Това е мит създаден в съединените щати с цел сближаване на чернокожото и бялото население и стягане на обществената "спойка". Нали се сещате имало е робство и разделение и някак трябва да си обединят обществото. Като цяло чернокожите наистина имат малко по-голям пенис, но определено не става въпрос за 20 сантиметра среден размер. Това в линка е карта на размера на пениса по земята направена въз основа на мащабно изследване чрез метода на представителната социология (демек ако измерят 2000  на произволен принцип няма нужда да мерят другите 8 милиона за да изкарат средна стойност за дадена 8 милионна държава защото резултата ще е същия)

http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

смея да твърдя, че сме малко ощетени заради голямия брой цигани (идват от индия а там размера е малък) и турците при които също е по-малък и това ни подбива резултатите на нас

Послепис: Не ме обявявайте за расист, защото не съм. Двамата от 3-мата ми най-добри приятели са цигани. Не че съм си ги подбирал но така се е случило от малки. Ама не от катунните цигани, а такива, на които не искат и да им се споменава, че са цигани. Националист - да.
Виж целия пост
# 107
Тази карта на размера на пенисите по света, според мен е жълта преса. Как можеш да ги измериш, първо трябва да ги вдигнеш. Асистентката от американския университет е подготвяла пробантите с фелацио?

Най-често (но не винаги) дължината на пениса е свързана с ръста на мъжа. А българите не са от високите европейци.

И въобще да се обсъжда дължината на пениса, като фактор в избора на партньор, все едно да се обсъжда на коя жена е по-тясно влагалището и с това задига гаджетата на останалите.
Виж целия пост
# 108
Тази карта на размера на пенисите по света, според мен е жълта преса. Как можеш да ги измериш, първо трябва да ги вдигнеш. Асистентката от американския университет е подготвяла пробантите с фелацио?

Най-често (но не винаги) дължината на пениса е свързана с ръста на мъжа. А българите не са от високите европейци.

И въобще да се обсъжда дължината на пениса, като фактор в избора на партньор, все едно да се обсъжда на коя жена е по-тясно влагалището и с това задига гаджетата на останалите.

Рекламирай си арабските и всякакви там мъже и не се занимавай с мен да спориш (точно теб имах впредвид с горния пост). Според теб може да е всичко, особено като нещо не ти изнася. Относно височината ако намека ти е за чернокожите, не знам защо реши, че чернокожите са високи. Още един мит. Ето списък на средната височина на хората в различните държави (с графа и за мъже и за жени)

http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Average_height_around_the_world

Като си избереш чернокожа държава и видиш ръста ще помислиш и за друг довод нещо да е и да не е. В допълнение: Имам един приятел 170 висок го вади 24 митове и легенди много. Има и един друг фактор: средна дълбочина на женския атрибут. Демек на китайката и е достатъчен китаеца колкото и вицове да се измислят за него. Лека вечер
Виж целия пост
# 109

Kатрала правилно се е ориентирала - нейните хора водят класацията по размери Mr. Green
Виж целия пост
# 110

Kатрала правилно се е ориентирала - нейните хора водят класацията по размери Mr. Green

В някои държави практикуват от малки разтягане и имало резултат (судан ако не се лъжа). Жалко че не съм го знаел като по-малък. Не че се оплаквам от размер, но колкото повече толкова повече както май казваше мечо пух и както казва пищова да ги пориш като риби Twisted Evil Спирам с пищова защото някой заговори ли за него дамите биват отблъснати
Виж целия пост
# 111

Kатрала правилно се е ориентирала - нейните хора водят класацията по размери Mr. Green
След толкова време разбрахме какъв й е проблема на тази жена.  smile3560
Виж целия пост
# 112
Има и един друг фактор: средна дълбочина на женския атрибут. Демек на китайката и е достатъчен китаеца колкото и вицове да се измислят за него. Лека вечер

И как се мери дълбочината на нещо което се разтяга? Гинеколозите не го мерят. Само "учените" от жълтата преса.
Виж целия пост
# 113
Не са 1 или 2 случаите на високообразовани мъже от богати семейства, които са получили най-доброто образование и среда, но които се държат с жените като с лекета.

Прилича, ти да си жена, а във форума изживяваш мерака си да си мъж. Имаш кастрационен комплекс ли?
Виж целия пост
# 114
Има едно нещо, което се казва емоционална интелигентност. Това е като стандартния коефициент на интелигентност, но се отнася до способността на емпатия към другите хора.

Не точно, означава способност за вдълбочаване в емоциите, разбиране какво ги поражда и адекватното им изразяване.

А тази тема явно е продължение на предната - за различните малцинства - но този път фокусът е върху различните мнозинства. Малцинствата са периферия, която поддържа центъра (позитивното възприятие на мнозинството за себе си). Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание. Тук на Балканите е особено важно. В мултикултурни държави - не в такава степен.
Виж целия пост
# 115
Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание.

И с цел разделяне на (многонационална) държава. Например (сърбо-)хърватският език има нова писменост едва след войната.
Белоруският език е мъртъв език, на него никой не говори и не пише. Достоевски е белорус, но е писал на руски език. Въпреки това Уикипедия е по-богата на белоруски, от колкото на български. Става ви ясно от коя държава зареждат Уикипедия със статии.
Виж целия пост
# 116
Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание.

И с цел разделяне на (многонационална) държава. Например (сърбо-)хърватският език има нова писменост едва след войната.
Белоруският език е мъртъв език, на него никой не говори и не пише. Достоевски е белорус, но е писал на руски език. Въпреки това Уикипедия е по-богата на белоруски, от колкото на български. Става ви ясно от коя държава зареждат Уикипедия със статии.

Това що така ми прозвуча като лапайте ре... пи... за да не станете косово? А що не си тако... .......? Мери се във възбудено и в невъзбудено състояние. Незнанието не те прави прав. Образовай се и тогава изказвай мнение.
Виж целия пост
# 117
Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание.

И с цел разделяне на (многонационална) държава. Например (сърбо-)хърватският език има нова писменост едва след войната.


Не е задължително. Има общи положения, но да кажем, че в тази тема ще са скучни. Има различни видове многонационални държави, понятието не включва само федерации и конфедерации, а и държави с единни и многобройни национални малцинства, които предявяват определени политически искания (дали изучаване на майчин език, дали автономни области). Както има и държави с малобройни и добре интегрирани малцинства като арменците и евреите у нас. Но темата не е за тук, просто направих една обща констатация в предния си пост.
Виж целия пост
# 118
Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание.

И с цел разделяне на (многонационална) държава. Например (сърбо-)хърватският език има нова писменост едва след войната.


Не е задължително. Има общи положения, но да кажем, че в тази тема ще са скучни. Има различни видове многонационални държави, понятието не включва само федерации и конфедерации, а и държави с единни и многобройни национални малцинства, които предявяват определени политически искания (дали изучаване на майчин език, дали автономни области). Както има и държави с малобройни и добре интегрирани малцинства като арменците и евреите у нас. Но темата не е за тук, просто направих една обща констатация в предния си пост.

арменците и евреите са супер с 3 арменеца съм учил имам брат и сестра евреи в компанията и се правим през уикенда на щайга с тях Joy ако не знаех че са евреи нямаше и да подозирам никаква разлика и нищо общо с мюсюлманина който ако е около теб тайно те мрази и стиска зъби
Виж целия пост
# 119
Отграничаването на една нация от друга е с цел запазване на националното самосъзнание.

И с цел разделяне на (многонационална) държава. Например (сърбо-)хърватският език има нова писменост едва след войната.


Не е задължително. Има общи положения, но да кажем, че в тази тема ще са скучни. Има различни видове многонационални държави, понятието не включва само федерации и конфедерации, а и държави с единни и многобройни национални малцинства, които предявяват определени политически искания (дали изучаване на майчин език, дали автономни области). Както има и държави с малобройни и добре интегрирани малцинства като арменците и евреите у нас. Но темата не е за тук, просто направих една обща констатация в предния си пост.

арменците и евреите са супер с 3 арменеца съм учил имам брат и сестра евреи в компанията и се правим през уикенда на щайга с тях Joy ако не знаех че са евреи нямаше и да подозирам никаква разлика и нищо общо с мюсюлманина който ако е около теб тайно те мрази и стиска зъби

Етническите и националните малцинства са много различни, дали говорим за унгарското национално малцинство в Румъния или турското малцинство в България. Етническите са друга бира. Политиката спрямо първите зависи от много фактори, един от които държава съседка да е с население, идентично по определение с това на националното малцинство в държавата А (примерно Унгария да прави опити да осъществи натиск над Румъния заради унгарското национално малцинство там. Унгария го е и правила). Но да не ставам по-скучна отколкото станах Simple Smile Иначе и аз не виждам с какво малцинствата са така различни, има си културни и религиозни особености, които не са непреодолима пречка за комуникация. Дискриминацията е пречка обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия