Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 135
Но мисля тук говориме не за такъв род запознанства, а за такива, които водят до брак.

Какъв друг род запознанства, и аз ти говоря за примери измежду моите приятели и познати, които са семейства(дали са официално скключили брак няма значение, важното за мен е, че съжителстват заедно и имат деца), а не просто познати, както и при мен една от връзките с чужденец стигнана крачка от съвместното съжителство, а друга - съвместно съжителство и дете. Искаш да ме убедиш, че аз и всичките ми пзонати предварително сме планирали да имаме конкретната връзка с чужденец и изрично сме търсили отношения с такъв/такава?  Simple Smile

Това в линка е карта на размера на пениса по земята направена въз основа на мащабно изследване чрез метода на представителната социология

Като я гледам тази карта за пореден път се убеждавам, че аз имам явно късмета да попадам предимно на мъже, надарени над среднотото статистическо положение.   Grinning


La Catrala, проблема не е в това с кой си спала и с кой не си спала, а в отношението ти към определени етноси, нации и малцинства и обобщителните изводи, които правиш. Никой не те кара да спиш със всичко живо, за да не бъдеш ксенофоб.
Виж целия пост
# 136
Я думата чалма била обидна, а духане,анал и другите там пояснения не са. И нормално да има ксенофоби, както има и хора преспали с 5-6 народности мъже. Както ще има и хора, които обичат да си набелязват някой и 90% от постовете им да са цитати с цел провокации. Всяка втора тема в тоя клюкарник е станала поле за изява на ниски страсти. На 20 години съм, уж нашето поколение било развалено като гледам повечето народ тук с по 20 години отгоре смея да оборя тази теория.
Виж целия пост
# 137
Я думата чалма била обидна, а духане,анал и другите там пояснения не са. И нормално да има ксенофоби, както има и хора преспали с 5-6 народности мъже. Както ще има и хора, които обичат да си набелязват някой и 90% от постовете им да са цитати с цел провокации. Всяка втора тема в тоя клюкарник е станала поле за изява на ниски страсти. На 20 години съм, уж нашето поколение било развалено като гледам повечето народ тук с по 20 години отгоре смея да оборя тази теория.
Думите "духане" и "анал" са цинизми,когато са използвани в определен контекст,както е в тази тема.Цинизми са,но не са обидни.Думата "чалма" като определение за мюсюлманин Е обидна.Има разлика между обида и цинизъм,нали така?Темата е точно за това-който иска да сподели впечатленията си,ако е правил секс с чужденец.Темата не е озаглавена-"За и против секса с чужденци" или "Бихте ли правили секс с мюсюлманин или негър".
Виж целия пост
# 138
Защо подскачаш така? И какво обидно има в духането(в контекста на разговора ни в темата)?  Laughing Харесваш турци,а ти е обидно да чуеш за анален секс.  Crazy
Виж целия пост
# 139
Аз едно не разбрах в тази тема, защо се счита, че ако не си спал с чужденец си ксенофоб, но пък ако не си ксенофоб задължително си спал с чужденци?
Виж целия пост
# 140
Защо подскачаш така? И какво обидно има в духането?  Laughing Харесваш турци,а ти е обидно да чуеш за анален секс.  Crazy
Не съм казала,че има нещо обидно в духането Laughing Нито ми е обидно да чуя за аналния секс.Просто обясних разликата между цинизъм и обида.Думата "духане" Е цинизъм,защото може да бъде заменена от фелацио,например,или пък френска любов.
Това,че съм правила секс с турчин,не значи,че харесвам всички турци.Харесвала съм човека,с когото съм го правила.Нямам нищо против турците,но това бе значи,че бих си легнала с всички.Стана ли ясно?
и айде стига вече заяждане,щото темата стана много...анална...
Нека си продължи според първоначалния замисъл!
Виж целия пост
# 141
Аз едно не разбрах в тази тема, защо се счита, че ако не си спал с чужденец си ксенофоб, но пък ако не си ксенофоб задължително си спал с чужденци?
Е,айде де,и аз не мога да го разбера това... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 142
Да определено темата е да се покажем какви палежи сме...
Далече съм от мисълта да се заплитам в някакви глупави дискусии и скандали.
та продължавайте си аз просто ще се отпиша
Виж целия пост
# 143
Да определено темата е да се покажем какви палежи сме...
Далече съм от мисълта да се заплитам в някакви глупави дискусии и скандали.
та продължавайте си аз просто ще се отпиша
Ами като знаеш за какво е темата и не ти харесва,никой не те е карал да пишеш  Wink
Чао! Simple Smile
Виж целия пост
# 144
valentina0577,разбрала си погрешно! Постът ми не беше насочен към теб,а към a_n_i_2.  Peace

Даже не знаех,че си била с турчин,не четох внимателно тази вечер.  Embarassed

И аз това ги питам от снощи-защо пишат в теми,които им са вулгарни,цинични и ги обиждат по някакъв начин ?!?
Виж целия пост
# 145
valentina0577,разбрала си погрешно! Постът ми не беше насочен към теб,а към a_n_i_2Peace
Извини ме тогава! Simple Smile
Виж целия пост
# 146
valentina0577,разбрала си погрешно! Постът ми не беше насочен към теб,а към a_n_i_2.  Peace
Извини ме тогава! Simple Smile

Извинена си,то в тази интернационална суматоха се случва.  Simple Smile

Та за протокола: била съм с италианец,с внушителни размери,добра техника+романтика!  Crazy Та глас от мен за ботуша.  Laughing
Виж целия пост
# 147
Да кажа и аз нещо  Grinning - няма да споделям точно с колко и какви чужденци съм била, но като се замисля в последните близо пет години с българин не съм била, просто стечение на обстоятелствата, не че умишлено съм ги отбягвала. Мъжа, от който съм останала най-доволна в сексуално отношение досега е холандец от суринамски произход. Но това няма нищо общо с произхода му, по-скоро с чувствата ни един към друг и със силно сходните ни наклонности и сексуални предпочитания.
Виж целия пост
# 148

Kатрала правилно се е ориентирала - нейните хора водят класацията по размери Mr. Green
Ще ми обясниш ли как съм се ориентирала и кои са моите хора??? Нещо не ми е ясно в каква връзка ми използваш името, при следващата провокация и просташки сайтове прикачени към името ми ще информирам модератор.

Шти кажа, душа, що да не ти кажа Mr. Green Като отвориш картата, пОгледни у десно и после у лево, и виж кои страни са оцветени в тъмнозелено Peace
Твоята любима Венецуела е там Whistling

La Catrala, проблема не е в това с кой си спала и с кой не си спала, а в отношението ти към определени етноси, нации и малцинства и обобщителните изводи, които правиш. Никой не те кара да спиш със всичко живо, за да не бъдеш ксенофоб.

Много точно Peace
Виж целия пост
# 149
Ама що да е просташки сайта? На мен ми беше доста полезен,та и се ориентирах.  Joy Joy
Ще се ходи у Латинска.  Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия