Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 150
БНД е от Латинска Америка, сериозно надскача средните сантиметри, посочени за страната му, но нямам наблюдения върху други негови сънародници.  Grinning
Виж целия пост
# 151
БНД е от Латинска Америка, сериозно надскача средните сантиметри, посочени за страната му, но нямам наблюдения върху други негови сънародници.  Grinning

Я кажи БНД-кой е? Че не го разгадах по абревиатурата.  Laughing

Това сигурно е твой човек. WinkНачи мноу съм зле,сори.  Laughing
Виж целия пост
# 152
 Grinning

БНД - бащата на детето, това е термин от подфорума на разведените родители.  Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Grinning

БНД - бащата на детето, това е термин от подфорума на разведените родители.  Simple Smile

Ясно!  Grinning Обогатявам се абривиатурно,че да не съм един тъгъдък назад.  Laughing

По повод чужденците,сещам се една позната,работеше по морето всяко лято и все си лягаше със скандинавци.Били много добри любовници,според нея.  Simple Smile

Та,имате ли опит със северняците?  Wink
Виж целия пост
# 154
Аз всъщност съм имала връзка и с норвежец  Mr. Green . Добър любовник беше, но то пак опира до чувства при него и не знам доколко съм обективна. Имам и друг опит със скандинавци, имала съм явно късмета да попадам на сравнително добри в това отношение.
Виж целия пост
# 155
Позабавлявали сте се в почивните дни гледам.
Достатъчно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия