Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е нормалната консистенция на изпражненията на кърмаче?
Кога е най-ранната подходяща възраст за поставяне на бебето в по-изправено положение с помощта на възглавници?
Има ли примерна схема за захранване на кърмено бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е нормалната консистенция на изпражненията на кърмаче?
-
Кога е най-ранната подходяща възраст за поставяне на бебето в по-изправено положение с помощта на възглавници?
-
Има ли примерна схема за захранване на кърмено бебе?
Има различни примерни схеми за захранване на кърмено бебе. Общи принципи включват въвеждане на нова храна преди кърмене, постепенно увеличаване на обема и въвеждане на нов продукт веднъж седмично. Примерна схема включва въвеждане на зеленчуци, каша, плодове, месо, риба, жълтък (жълтък), белтък (белтък), сок (сок), детски бисквити и сухарчета. Важно е да се консултирате с педиатър за подходяща схема за вашето бебе.
-
Какви са основните принципи на захранването на кърмено бебе?
-
Кога е подходящото време за сядане на бебето?
Аз също обичам попара и малкия доста често похапваше. Иначе, относно въпроса ти, доколкото имам спомен се въвеждаше след месото.
и слагах по мъничко във всяко хранене
Захраних сина си когато навърши 4м с плодово пюре и до петия вече ядеше всичко боб, ориз, кюфтета и т.н. без никакъв проблем .
Това ще е милионното зачекване на този въпрос във форума, така че изобщо не се наемам да коментирам методите на другите хора за захранване. Сега имам едно дете, не знам дали ще имам друго и съм длъжна да подхождам по-внимателно с храните, имайки предвид "консервантно-пестицидния" свят в който живеем.