Февруарчето ни вече е игриво, а мама чака го нетърпеливо ! - Тема 4

  • 28 689
  • 767
# 420
ina_princess това е ужасно!За този Майчин дом само лоши неща чувам напоследък. Rolling Eyes
Кристи аз не съм правила БХС в Шейново.
Виж целия пост
# 421
Добро утро мили момичетс:-)
Пожелавам ви днес денят ви да бъде изпълнен само с положителни емоций.
Днес мисля да си купя някоя друга дреха,че вече нищо не ми става:-)
Виж целия пост
# 422
kristi86, до колкото знам всички БХС изследвания в София се пращат в лабораторията в Майчин Дом. Резултатите са готови след 3 дни. Ето телефон за връзка или сайт, където може да се проверят резултатите:
http://ngl1.infoart-bg.net/cgi-bin/WebAccess/AssyChk
Телефони за контакт: 02 9172 268; 02 9172 469; 02 9172 473.
Виж целия пост
# 423
Здравейте момичета,


Как сте? Аз днес си се трудя от сутринта, а така ми се спиии...

Да ви кажа, че от утре почва промоция в lidl на дънки за бременни за 19.90лв http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-2018B56D-DEFC5813/lidl_bg/hs … m?offerdate=26431

В H&M също има доста намаления http://www.hm.com/bg/subdepartment/LADIES?Nr=4294928768

Дано да съм била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Добро утро мами днес ме изписаха от болницата с кръвоизлив бебо е добре но много се уплаших. Това ми беше третото влизане в болница.  ooooh!
Виж целия пост
# 425
Добро утро и от мен.

Деси пожелават ми това трето влизане в болницата да е последно и чак февруари за раждането да се озовеш там.
Виж целия пост
# 426
Здравейте, май мястото ми е тук и на мен. Термина ми е 7-ми март, но ще бъде секцио раждането и се измества в края на февруари Simple Smile

Прекрасна и лека бременност на всички мами, моята е такава за сега, дано се задържи така до края  Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Дани79 Добре дошла в нашата редица...Пожелаваме ти наистина прекрасна бременност и Февруари пухкаво и здраво бебче...За да те впиша на 1 страница ми кажи дата на която ще е секциото,на колко си години,от кой град си и коя бременност ти е тази
Виж целия пост
# 428
ДОбър ден, мина прегледа най-накрая, видях бебче  Crazy скача, рита и се чеше по главата хихи  hahaha

По размер на плода съм в 12г.с. и 4 дни, нов термин - 25.02.2014  Simple Smile

Здрасти ДАни и моя термин беше 4.03 но и аз ще съм секцио, имам още едно февруарче и много се радам че пак ще съм във февруарските редици  Party
Виж целия пост
# 429
mimi_jobnoto Миличка смених ти термина...Радвам се,че всичко е наред  Grinning
Виж целия пост
# 430
Благодаря Simple Smile мисля датата да е 27-ми февруари, но не е 100%, много ми е рано още да я мисля и нея. На 34г съм с първа бременност Simple Smile от София
Виж целия пост
# 431
mimi_jobnoto Миличка смених ти термина...Радвам се,че всичко е наред  Grinning
newsm10 Благодаря!

А за дата за секицио си мисля, че все още е много рано  Peace
Виж целия пост
# 432
Здравейте и от мен, искам и аз да се присъединя към вас. Термина ми е на 26 февруари.
Пожелавам на всички лека бременност и безпроблемнно раждане.  newsm10
Виж целия пост
# 433
ох мами така като ви чета с това секцио и ми се доплаква. и аз ще бъда със секцио но още дата не е известна, мисля че беше 10 дена преди термин планираното секцио ooooh! до сега не са ми правени операции и много ме е страх, изпитвам някакъв ужас да легна под ножа. Shocked
Виж целия пост
# 434
Simple Smile Добре дошли на всички и вече никакви аварии не позволявяам Simple Smile. Чак февруари да чуваме за болници и прочие.
Гледам разговолисте се за секцио и смяна на термини. Моите фръцли като ги мериха преди 5 дена бяха по 180 и 190 грама. Гледах информации из интернет и тези размери били за след 2 седмици Shocked . Аз се чудя защо изглеждам като кит, с две съвсем . В момента изглеждам както бях в 6-тия с каката  Laughing . Приятелките ми се шегуват, че ще ми трябва количка да си подпирам шкембака след време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия