Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо участниците се притесняват за Злати?
Каква е новата тема във форума?
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо участниците се притесняват за Злати?
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от биохимичните изследвания на бременната жена?
-
Как една бременна жена може да получи консултация по телефона относно резултатите от биохимичните изследвания?
Отбивай се често при нас 
при мен секциото за съжаление ще е наложително, но какво да се прави. а тук във видин не са кой знае колко много анестезиолозите за докторите да не говорим само двама или трима дето могат да правят секцио и са що годе добри другите какви неща съм чувала, не е за разправяне. но какво да се прави малък град сме и така аз да спра да се оплаквам. утре влизам в болница но само за болничен не е за нещо лошо, просто работата не ми позволява да ходя в това състояние. и да кажа добре дошли на всички нови мамита с пожелание за февруарско щастие
пише : Mycoplasma genitalium - отрицателен Mycoplasa hominis - отрицателен и Ureaplasma urealyticum - положителен ... и понеже до като чаках срещата с лекарката изчетох доста неща относно уреоплазмата силно се разтревожих, пишеше, че това е бактерия в организма, и че била опасна за плода можела да засегне развитието му, да предизвика преждевременно разждане или аборт и куп други гадни неща, че е много опорита бактерия и с нея трябва да се борим с антибиотици. Когато влезнах в кабинета на лекарката ми тя каза няма страшно ще направим втори кръвен теск малко по нататък, и ако пак е положителен ще започнеш антибиотици, които се приемат и от двамата партниори. Нещата, които прочетох много ме изплашиха а тя сякаш и казах че комар ме е охапал
вие запознати ли сте с тази бактерия? Правихте ли изследвания за нея и какви бяха? Моля, ви ако някоя може да ми даде малко повече информация ще бъда адски благодарна. Целия ми ден се смрачи направо толкова гадно се чуствам и само за това мисля