Февруарчето ни вече е игриво, а мама чака го нетърпеливо ! - Тема 4

  • 28 689
  • 767
# 600
Здравейте сладки мамчета!  newsm51
Пиша, за да помоля да ми добавите  stork-girl
Благодаря предварително! Слънчево настроение на всички:-)!
Виж целия пост
# 601
Благодаря ви момичета за подкрепата,по една Hug на всички ви:-)
Злати,ние първо мислехме Ивайло,после на мъжа ми Петър,но последното ми предложение на което и ММ се навие Божидар-понеже детето е много желано и чакано мисля че ще е божи дар:-)
Виж целия пост
# 602
ina_princess страхотно, аз точно за това избрах Матей, Матео - хем буквата на свекър ми, хем означава Божи дар. При нас също беше много дълго чакано и мечтано. Страхотни имена, дано да се родят живи и здрави и да им носят само късмет (за всички бебета имам предвид) Simple Smile
Виж целия пост
# 603
ина, честит ти момък и браво за изследванията. честито и на всички мамита разбрали със сигурност каква рожба чакат. ние вече сме избрали имена, ако е момче, ще е на свекър ми Христо а за девойка сме си избрали Виктория. нашето бебче също е дългоочаквано и имената според мен са мнооого силни и хубави , а и аз си гледах детенце да си има и имен ден
Виж целия пост
# 604
Здравейте момичета,

Злати Честито момченце ! Да се роди много здравичко, та после да радва мама и тати !

ina_princess честит ти момък и на теб ! Радвам се , че всичко с това изследване е наред и дано докрая да е все така  Praynig

ivy/bg Честита ти принцеска и добре дошла в отбора !

ivy/bg, Мишето14, VeselinaMN не умаловажавайте бялото течение, защото може да бъде и много опасно, ако се качи на горе. Пуснете по една микробиология, за да ви е мирна главата. Аз също имах и го лекувах с Флажил, при следващ преглед пак ще пусна и ако трябва ще назначи по-сериозно лечение. При мен се оказа липса на лактобацили и левкоцити, което не е чак толкова страшно, но е липса на имунитет.

Дуденка такива сутиени има в почти всички магазини за бременни, които предлагат и бельо. Някоя мама беше казала, че дори в Hippoland има, а аз си взех от H&M Simple Smile

Хубав и усмихнат ден дори при дъждовното време !
Виж целия пост
# 605
На всички мами,който се интересуваха от мойте проблеми,резултатите от хореонбиопсията са готови,нямаме генетичен проблем и се потвърди на 100% че е момченце.Че всички мой познати бяха учудени как в 12 седмица докторката ми е познаша пола.След тези изследвания доста се поуспокойх,и вчера малкия в коремчето ми явно и то се успокой и няколко часа ме подритваше,нямаше такъв кеф:-)
Лек ден Simple Smile



Много се радвам и за резултата и за пола Simple Smile
Виж целия пост
# 606
ina_princess  много се радвам за хубавите резултати  Simple Smile От тук насетне само положителни емоции ти желая  HugА и честити сини гащи Laughing
 ivy/bg  честита ти мома  Simple Smile
 Thea  дано и при теб всичко да бъде наред baby_neutral
Аз днес си взех резултатите от БХС,но нещо не са ми ясни,а съм на преглед след 20 дни.Ще ми е нужна малко помощ от вас:
AFP-27 ng/ml:HCG-2231.6 mlU/ml:uEЗ-0.52 ng/ml
Биохимичен риск за тризомия 21 - 1:7282, Риск от възрастта на майката 1:812


Виж целия пост
# 607
Злати, Ина Честити сини гащички! Hug
Иви Честито розовичко щъркелче. Hug
Честито на всички мами, които знаят пола на своите рожби. Hug
Тея Стискам палци за прегледа. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
За всички които имат странно течение е наложително да се отиди на преглед, че не е хич шега работа.
В началото бяхме избрали женско име, но сега си имаме мъжко, прабългарско име, което избрахме на един дъх. Никаква драма нямаше. Решили сме обаче първо детенцето да си го научи и после ще го споделим със света. Peace
Виж целия пост
# 608
Fifelota'мерси
Относно резултатите за тризомия 21 мисля че ти е добре,а другите неща аз лично за първи път ги виждам и чак ми стана интересно какво са ти изследвали
Виж целия пост
# 609
Fifelota'мерси
Относно резултатите за тризомия 21 мисля че ти е добре,а другите неща аз лично за първи път ги виждам и чак ми стана интересно какво са ти изследвали
Ина благодаря ти  Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Здравейте мами, е като ви чета леко завиждам на тези, които знаят пола вече. Днес се надявах да ми кажат и на мен,но уви:(. Доки каза другия път.  Ще се чака.
Относно бялото течение и аз съм в този отбор с гъбичните инфекции. Изписаха ми един вагинален крем, който се поставя еднократно.Казва се Гиназол. Ако някой го е ползвал да сподели мнение.
Виж целия пост
# 611
Въпросче - първия път като си взехте направление от личния лекар за гинеколог за следене на бременност взеха ли ви потребителска такса? И следващите пъти като ходите при гинеколога плаща ли се такса всеки път на гинеколога?
Виж целия пост
# 612
Аз платих само 2.90 на личната лекарка преди 4 месеца за направлението за следене на бременността. На гинеколога не съм плащала нищо, дадох му направлението и от там на татък нищичко не плащам. Дори частната болница (вече работи и със здравната каса) в Сливен "Ева" не взима пари на бременни, които следят бременността си при техни лекари, т.е. бях в болницата 3 дни и не ми взеха нито стотинка.
Виж целия пост
# 613
Привет,
първото направление е за липса на цикъл т.е. установяване на бременност и се плаща такса при джи-пито ако се прави на интересно и при АГ-то. С направлението за следение на бременност никой няма да иска пари, а ако иска много му поздрави
Ина, браво, сега ще си спокойна!
Теа, ходя на работа и чакам отпуската пак. В понеделник съм на контролен и си отделно си чакам резултатите от късния БХС. Нищо интересно. Сама съм цялата седмица и няма такъв кеф!!
Успех с прегледите и да пишеш като разбереш!
Виж целия пост
# 614
Цоп и от мен. Два дни ме нямаше , вчера пък бях до късно на работа .............и днес  едва успях да ви изчета.
Честито на мамите които знаят пола на бебечета Hug . Ние с  ММ изобщо не сме коментирали как ще се казва детето, ще е кръстено ли на някой и др. такива неща. Нека разберем първо какво ще е пък после ще го мислим

Нищо интересно. Сама съм цялата седмица и няма такъв кеф!!
На  тишина и спокойствие  - съвсем неблагородно ти завиждам.   Blush  Hug

Айде лека вечер от мен !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия