Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо участниците се притесняват за Злати?
Каква е новата тема във форума?
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо участниците се притесняват за Злати?
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от биохимичните изследвания на бременната жена?
-
Как една бременна жена може да получи консултация по телефона относно резултатите от биохимичните изследвания?
Аз отдавна не съм писала, понеже имахме гости цяла седмица и трябваше да им обръщам повече внимание. От друга страна вчера и днес беше ужасно натоварено на работа... и май и цялата седмица ще е така...
не мога да си вдигна главата. А вие толкова много сте изписали...
Аз във фейсбук пиша малко по-често, понеже ми се налага (служебно) да влизам там по няколко пъти на ден.
), но се чудя кога точно е хубаво да се направи... Можете ли да ме посъветвате? Иначе ходих на ФМ при моя си лекар, но той няма 4D.
. Днес обаче ми потвърдиха, че е бебо
...Доки видя пола,но не беше сигурна и каза,че засега няма да каже какво е видяла...
.Извинете ме за дългият пост. 


живо и здраво да ни се роди,тежи 150г.
) mery_mery пиши после какво е станало при зъболекаря и дали е вярно за прегледа.