Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 330
Пак за снайперите  Blush
Какво време залагате, автоматично ми дава 7 секунди, това ли е за предпочитане? Аз избирам 3 секунди, но не съм сигурна дали това е най добрата опция с цел крайния резултат да е стока за мен.

с най-добри чувства  Peace

Скрит текст:
за да е такъв крайният резултат трябва да заложиш повече от другите.  Wink всичко друго е бошлаф рабоата Hug

забелязала ли си, че в края на всеки търг за около половин минута има знак " търга завършва след по-малко от минута"? тогава вървят окончателните залагания залагания и ако някой е заложил повече от теб няма никакво значение на колко секунди преди края ти е зареден снайпера  Hug
Виж целия пост
# 331
krissia, изчакай отговора на продавача, вероятно имейлът му в ПП е грешен.

Може да ползваш бутон "Редактирай", няма нужда да пишеш нови постове едни след друг. Peace
Извинявам се за двата еднакви поста, но нета в работата ми е гаден и не разбрах дали съм го пуснала.
А сега сам ли яе се махне часовника , защото продавача ми писа вчера и каза че си е оправил мейла, аз трябва ли да правя нещо или само ще си се оправи?
Виж целия пост
# 332
Да се повторя, препоръчайте снайпер  мацки  newsm78
Виж целия пост
# 333
Аз съм с този:

http://www.gavelsnipe.com/
Виж целия пост
# 334
Не знам има ли значение, но аз този пуснах http://biddingscheduler.com/, работи, е друг е фактът, че както писа st. Dobri всичко се върти около парите  Peace
Виж целия пост
# 335
Не съм сигурна, затова предлагам да си отвориш едно кейсче веднага, а като получиш паричките винаги можеш да го прекратиш.  Peace
Благодаря!  Simple Smile

И все пак този въпрос е интересен... може в бъдеще да намерим някакъв отговор  newsm78.
Виж целия пост
# 336
 Mr. Green Това си е математическа загадка с елементи на философски казус Mr. Green
Подобни срокове по принцип са до 00:00 на новия ден, т.е при теб 25-ти. Оообаче, вероятно от значение е за кой ибей става дума (.com или uk),  няма начин часовата разлика да не се отрази. Най-логично ми се струва да е до 25-ти, в точния час, в който е приключил търга, това можеш да го видиш в хисторито на листинга.  Peace И оттам да си сметнеш колко часа ще е наше време.
 Нооо, при все, че имаш цели 40 дни да повдигнеш кейс и той не хапе и е безвреден и за двамата, някакви такива сметки са си рисковани  Grinning Няма да се учудя ако ибей изобщо не са помислили за това Mr. Green

За снайпера - аз си карам с biddingscheduler от край време. Дъни се от време на време, но КПД-то му до момента ме устройва. Беспорно максималната сума, която си сложил е най-важното условие за успешна сделка, аз лично винаги слагам 3 сек и се е случвало да 'засече' и да не успее да стреля, но то това няма гаранция, дори да си сложил и 7 сек. За less than a minute някой беше казал по-горе - това се появява само ако гледаш търга в общия списък с наддавания/наблюдавани. Като се отвори самия листинг, в последния час отброяването до  края е в реално време с точност до секундата, т.е последните 10 сек. реално виждаш как се трупат бидовете Mr. Green Ако не ти е нещо важно за спечелване, си е дори забавно да видиш как се борят снайперите, веднъж случайно станах свидетел как търг, който беше едноцифрена сума до последната минута, в последните 10 сек стана трицифрена Joy

П.С аз съм в черна серия в секция Продаване Crossing Arms По предния казус нямам развитие, украинската мамаша си мълчи, днес имам нов казус. Утре ще го мисля на свежа глава, но май категорично ще се откажа да изпращам до САЩ Crossing Arms
Виж целия пост
# 337
Здравейте искам да си поръчам едно нещо от Ибей но понеже ще ми е за първи път да попитам
от .com ще поръчам от щатите и там пише цена 129.99$ а отдолу

Shipping:
 $40.68   International Priority Shipping  to Bulgaria
Item location:
West Hartford, Connecticut, United States
Ships to:
 United States and many other countries |  See details   
Import charges:
$41.01   (amount confirmed at checkout)

и в момента на поръчката когато пише тотал и общата сума.Възможно ли е след това да се наложи да плащам още някакви такси освен тези защото веднъж вече ми бяха блокирали парите в дебитната карта а и имам малко над общата сума за тази покупка.
Виж целия пост
# 338
Аз бях с biddingscheduler , но нещо се прецака и 3-4 търга ми изтърва  #Cussing out и реших да го сменя  Twisted Evil . DDimitrova  Hug , какъв е принципа му на действие?
Виж целия пост
# 339
Здравейте мили хора. Съвесем от скоро имам регистрация в ибей и имам само две покупки на кейсчета за смартфони. Имам нужда от помощ как да реагирам. Отвори си пощата и видях, че имам мейл с който ме приканват да платя един телефон, който съм закупила за да може продавача да придвижи стоката. Shocked Аз такова нещо не съм правила...разглеждала. да..и добавяла в количката. До плащане не съм стигала, защото съм регистрирана в ПЕЙ ПАЛ и начина да се плати не е да добавиш арткул в количката (той даже и там го няма..в момента  Tired) както и да е. Възможно е и аз да съм оплескала нещата....помогнете как да я откажа поръчката!!! Гледам няма такава опция , на продавача ли да пиша? Става дума все пак за 159евро SONY XPERIA J, не са малко пари, пък най-малкото и дори не е изгоден, тук е под 300лв.

Много ама много , ще съм Благодарна на помощ.  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 340
Здравейте мили хора. Съвесем от скоро имам регистрация в ибей и имам само две покупки на кейсчета за смартфони. Имам нужда от помощ как да реагирам. Отвори си пощата и видях, че имам мейл с който ме приканват да платя един телефон, който съм закупила за да може продавача да придвижи стоката. Shocked Аз такова нещо не съм правила...разглеждала. да..и добавяла в количката. До плащане не съм стигала, защото съм регистрирана в ПЕЙ ПАЛ и начина да се плати не е да добавиш арткул в количката (той даже и там го няма..в момента  Tired) както и да е. Възможно е и аз да съм оплескала нещата....помогнете как да я откажа поръчката!!! Гледам няма такава опция , на продавача ли да пиша? Става дума все пак за 159евро SONY XPERIA J, не са малко пари, пък най-малкото и дори не е изгоден, тук е под 300лв.

Много ама много , ще съм Благодарна на помощ.  Praynig  bouquet
Ebay  е по-особен онлайн "магазин". При него има общо взето две опции на пазаруване - едната е наддаване чрез търг, другата е опцията "buy it now". В момента, в който наддадеш за дадена стока и си клиентът с най-висок залог  при приключване на търга означава, че си го спечелил и се задължаваш да го платиш. Случаят с "buy it now" е малко по-различен - в момента, в който натиснеш бутона, означава, че си закупила стоката и отново се задължаваш да я платиш. Няма вариант за слагане и махане на неща от кошницата. Тази информация е дадена на първа страница на темата в червено. Не е лошо да се чете добре, за да се избягват подобни ситуации.  Peace

Имаш вариант да не плащаш, но тогава в профила ти ще се регистрира този отказ за плащане, което аз лично не знам как точно би се отразило на рейтинга ти, ако си само клиент.  Thinking
Виж целия пост
# 341
Виж си в Purchase history там ли е телефона и ако е там - пиши на продавача, ама мнооого любезно.
Виж целия пост
# 342
Здравейте искам да си поръчам едно нещо от Ибей но понеже ще ми е за първи път да попитам
от .com ще поръчам от щатите и там пише цена 129.99$ а отдолу

Shipping:
 $40.68   International Priority Shipping  to Bulgaria
Item location:
West Hartford, Connecticut, United States
Ships to:
 United States and many other countries |  See details   
Import charges:
$41.01   (amount confirmed at checkout)

и в момента на поръчката когато пише тотал и общата сума.Възможно ли е след това да се наложи да плащам още някакви такси освен тези защото веднъж вече ми бяха блокирали парите в дебитната карта а и имам малко над общата сума за тази покупка.

написни pay now
след това request total
и чакай нова фактура, в която няма тези import charges и всичко друго

митническите такси ще си платиш тук, когато и ако ти ги поискат  Hug

 Thinking кики, има кошница в ибей. гледаш си, слагаш си и си триеш, просто сложеното в кошницата е като наблюдавано, никоя от страните с нищо не е задължена.
с другото съм съгласна Simple Smile бързи пръсти и негледане и ставаш щастлив собственик на нещо, дето изобщо не ти трябва.
Виж целия пост
# 343
Да, определено бързи пръсти и недоглеждане са честата причина да станеш "щастлив" собственик на нещо, а понякога незатворен прозорец и седнал след теб дребосък, който цъка навсякъде  Mr. Green
По темата за снайперите, аз съм доволна от gixen.com  Grinning
Виж целия пост
# 344
Пристигна ми една пратка и тъй като е в запечатана непрозрачна опаквока, точния модел се познава само по баркод или с опипване. Отворих, пратил ми е друг модел, а на опаковката написано на ръка правилния #6 в случая.
Писах, веднага каза че изпраща нов пакет, стария да задържа като жест на добра воля. Да отварям ли кейс или да чакам пакета? Да не изпусна срокове, че докато дойде с гъбите ще мине време. Търговеца има 100% рейтинг от 1200 продажби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия