Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 315
Да, за снайперите
Виж целия пост
# 316
Нищо сложно няма.Избираш си снайпер, регистрираш се в сайта му и залагаш максималната за теб сума, както и настройваш колко време преди края на търга да стреля.Това е.Няма гаранции обаче, че някой няма да даде повече или няма да е заложил по-рано от теб.
Виж целия пост
# 317
Благодаря, значи най добре да си следя аукционите.
Виж целия пост
# 318
Здравейте, преди малко спечелих един търг ,платих го но ми се показва пясъчен часовник какво да правя, писах на продавача но още нямам отговор
Виж целия пост
# 319
Здравейте, за първи път ми се случва такова нещо зато се обръщам към вас, извинявам се ако вече е коментирано.Днес спечелих един търг , платих го веднага и сега виждам че в ебай стои пясъчен часовник, а в пейпал пише че плащането е потърсено какво трябва да направя, писах на продавача но още нямам отговор.
Виж целия пост
# 320
krissia, изчакай отговора на продавача, вероятно имейлът му в ПП е грешен.

Може да ползваш бутон "Редактирай", няма нужда да пишеш нови постове едни след друг. Peace
Виж целия пост
# 321
Нещо не ми се получават съвсем нещата, та да питам.
Снайперът как точно действа?
Ако цената е 1 паунд, аз съм дала 5 паунда, другите дават цена 3 паунда, аз печеля с 5 или аз печеля с 3,20 примерно?
Виж целия пост
# 322
Нещо не ми се получават съвсем нещата, та да питам.
Снайперът как точно действа?
Ако цената е 1 паунд, аз съм дала 5 паунда, другите дават цена 3 паунда, аз печеля с 5 или аз печеля с 3,20 примерно?
Ти печелиш с 3,20  Peace
Виж целия пост
# 323
Момичета, дайте съвет какво да пиша на един продавач. Спечелих (поредния старинен скъп часовник за шефа на мъжа ми) търг, доставката беше 30 паунда, тъй като включвала пълната застраховка. ОК, ама сега ми пише тоз ми ти келеш, че днес като тръгнал да ми праща часовника, видиш ли 4 куриерски фирми му отказали, защото стъклото много лесно можело да се счупи и те не искали да рискуват Rolling Eyes Та дали не съм можела аз да ида да си го взема или той да го докарал до адреса сутринта или вечерта (извън работното време на посредника, много ясно). То ако е толкова калпаво опакован, че фирмите отказват, докато дойде до БГ, пък после с Еконт и до Бургас, ще стане на сол сигурно, а 1000лв не са хич малко Tired Отделно от това съм получавала доста други подобни часовници и когато са добре опаковани, стъклените им похлупаци са си здрави и невредими (е, не че и натрошени не са идвали,но никога не са били чак толкова скъпи). Отделно от това, защо плащам 30 лири доставка, ако аз си го взема или той го докара? И пак отделно от това, той аджеба не знае ли предварително как ще прати пратката и не е ли пращал такива досега? Не знам какво точно да му пиша и как да го формулирам на английски, така че да ме разбере - шефа си иска часовника и си го иска здрав Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 324
Трябва да поръчам скиорско яке за приятел, който го е харесал в американския ebay. Видях, че същия продавач предлага якето и в английския. Има ли значение от къде ще го поръчам, при положение че продавача е от Китай. Моята логика е че няма значение дали ще е от .com или .co.uk, нали така  Grinning
Виж целия пост
# 325
Трябва да поръчам скиорско яке за приятел, който го е харесал в американския ebay. Видях, че същия продавач предлага якето и в английския. Има ли значение от къде ще го поръчам, при положение че продавача е от Китай. Моята логика е че няма значение дали ще е от .com или .co.uk, нали така  Grinning

Няма значение.Въпросът е дали продавачът доставя до БГ - ако държиш на директна доставка.
Виж целия пост
# 326
Да доставя, проверих го  Peace. Мерси за отговора, сега вече уверено ще го поръчам  Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Моля за компетентна информация: Срокът ми за отваряне на кейс в Ибей е 25.9.2013 г.:

If there was a problem, please go to the Resolution Center by 09/25/13.

В момента (от вчера) си разменям мейлове с китаеца, от който не получих пратката, и той първо ми предложи отново да прати пакета, после, след моя отказ, ми предлага рефънд в рамките на 48 часа; аз обаче не искам да чакам толкова, защото ще изпусна срока за отваряне на кейс.

Въпросът ми е: „до 25 септември“ какво означава точно:

- и 25 септември включително? или до 11.59 часа днес, 24 септември?
- 25 септември по кой часови пояс се изчислява? Тоест, кога за ибей ще настъпи 25 септември (изразено в българско време, моля).

Много благодаря за отговорите ви   bouquet; не успях да открия на първа страница такава информация, а се надявам тя да бъде полезна и за други като мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Не съм сигурна, затова предлагам да си отвориш едно кейсче веднага, а като получиш паричките винаги можеш да го прекратиш.  Peace
Виж целия пост
# 329
Пак за снайперите  Blush
Какво време залагате, автоматично ми дава 7 секунди, това ли е за предпочитане? Аз избирам 3 секунди, но не съм сигурна дали това е най добрата опция с цел крайният резултат да е стока за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия