Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 210
Ако се поръчва от продавач от САЩ над каква сума поръчката върви на митница?
Аз сравнително рядко купувам от e-bay и то от конкретни продавачи, та хич не съм в час ...
Виж целия пост
# 211
Ако се поръчва от продавач от САЩ над каква сума поръчката върви на митница?
Аз сравнително рядко купувам от e-bay и то от конкретни продавачи, та хич не съм в час ...

30 лв
Виж целия пост
# 212
Ох, момичета моля помогнете! Praynig
Чета ви от сутринта и свят ми се зави  Crazy
Щерката е пощуяла по едни играчки и искам да и поръчам от Е-бей, но нямам идея как да ги доставя.
Как е по-евтино с посредник ли да работя или с куриер?
Колко приблизително излиза цената до БГ на мъничка пратка /200 гр./?
Когато плащам с Пей Пал на колко ще ми превалутират лирите?

Предполагам че за напредналите звуча като инфантилна в областта, но простете на начинаещите  bowuu
Виж целия пост
# 213
Ох, момичета моля помогнете! Praynig
Чета ви от сутринта и свят ми се зави  Crazy
Щерката е пощуяла по едни играчки и искам да и поръчам от Е-бей, но нямам идея как да ги доставя.
Как е по-евтино с посредник ли да работя или с куриер?
Колко приблизително излиза цената до БГ на мъничка пратка /200 гр./?
Когато плащам с Пей Пал на колко ще ми превалутират лирите?

Предполагам че за напредналите звуча като инфантилна в областта, но простете на начинаещите  bowuu


Дай първо да видим един линк с играчката, да видим колко струва до английски адрес на превозвач и колко до БГ, имаш ли изпробван превозвач , за да може да си направиш сметката колко ще ти излезе като крайна цена.ПейПал ще ти смята по курса на банката ако е настроен да го прави, ако не е - има една отметка и се настройва.Описано е стъпка по стъпка това на първа страница на темата за ПейПал.
Виж целия пост
# 214
Благодаря Горгона, че се отзова  Hug
Ето я играчката:
http://www.ebay.co.uk/itm/sylvanian-families-mouse-family-/25132 … sh=item3a8468d8eb

За Пей Пала разчитам, че мъжа ми уж разбирал от това ...  ooooh!
Виж целия пост
# 215
Продавачът доставя само на територията на Англия срещу 2 лири.Остава да спечелиш търга и в профила ти в ибей да има английски адрес за доставка.
Виж целия пост
# 216
Още веднъж благодаря   bouquet

http://www.gabco.org добър избор ли е?
Виж целия пост
# 217
Много момичета ги ползват, в темата за пазаруването от Англия има доста мнения, някои от които, не особено ласкави.Важното е да са ти удобни офисите и графиците за раздаване.Каквото и да решиш - успех  Wink
Виж целия пост
# 218
Ако се поръчва от продавач от САЩ над каква сума поръчката върви на митница?
Аз сравнително рядко купувам от e-bay и то от конкретни продавачи, та хич не съм в час ...

30 лв

Благодаря много. Предполгам, че ако си разпределя продуктите в няколко доставки, независимо, че това ще увеличи транспортните разходи, то няма да отидат на митница  newsm78 Или пък, ако продавачът е склонен да напише по-малка стойност  newsm78
Виж целия пост
# 219
Ако се поръчва от продавач от САЩ над каква сума поръчката върви на митница?
Аз сравнително рядко купувам от e-bay и то от конкретни продавачи, та хич не съм в час ...

30 лв

Благодаря много. Предполгам, че ако си разпределя продуктите в няколко доставки, независимо, че това ще увеличи транспортните разходи, то няма да отидат на митница  newsm78 Или пък, ако продавачът е склонен да напише по-малка стойност  newsm78

излишни главоболия си създаваш
транспортът от САЩ не е евтин Cry ако разделиш на повече пратки ще ти излезе златен
рядко (да не кажа никога) не се навиват да пишат по-малка от реалната стойност -  някои си пишат в подписите, че е противозаконно и няма да приемат подобни игрички

над 30 лв. дължиш само ДДС 20%
от 300 лв. нагоре ДДС и мито  Hug

Виж целия пост
# 220
Благодаря много за мнението и за информацията  Peace
Виж целия пост
# 221
Mоже ли един съвет? Кое е по-добре да си дам предложението за цена и да чакам или да чакам до последния момент и тогава да дам своята цена?
Виж целия пост
# 222
Best offer е свързано с 'физическо' приемане/отклоняване на продавача на предложената оферта. Затова оферти в последния момент не са добро решение (продавача може да няма достъп до акаунта си)
Бест офър върви само с фиксирана крайна цена. Не пречи да пробваш веднага, ако ти отклони оферата, имаш още 2 опита, все ще се договорите Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Mоже ли един съвет? Кое е по-добре да си дам предложението за цена и да чакам или да чакам до последния момент и тогава да дам своята цена?


въпрос на темперамент и сила на желанието за нещото  Laughing

аз залагам когато видя нещото и повече не отварям, докато не дойде края на търга. за мен приличната цена е тази и не се променя от желанието на другите да го имат.

макар че е имало случаи, когато съм следила докрай и съм качвала залога си, но това са единични случаи на силно желани неща  Blush

Скрит текст:
съжалявам  Hug
Виж целия пост
# 224

Скрит текст:
тази сутрин отворих две теми и в двете си ти  Laughing ама страшни гащи имаш  Joy

Разкри ме ти какво ще търся в е-бей  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия