Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 225
Момичета, записвам се да ви следя.  Hug

Страшен фен съм на ebay, направо на моменти ме хваща манията, но такива попадения като ebay-ските никъде другаде не съм имала   Peace
А сега преглеждайки темата, гледам че има и много трикчета за пазаруване, бест офер и т.н.

Пък си е и много забавно, така се смях на чорапогащника и обувките от по-предната страница ...  Joy
Виж целия пост
# 226
Здравейте
Някой взимал ли е от тези суитчъри. На снимка изглеждат много добре, но като зная китайците колко са добри с фотошопа и се чудя дали и на живо са така  Laughing
http://www.ebay.co.uk/itm/271269742435?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2648
Виж целия пост
# 227
Moмичета,
Моля за съвет за следващата стъпка. Спечелих си нещо от е-бей и сега как да процедирам?
Да пиша ли на собственика и да моля да го праща до БГ или няма какво да говоря с него и да си давам адреса на посредника?
Виж целия пост
# 228
Здравейте
Някой взимал ли е от тези суитчъри. На снимка изглеждат много добре, но като зная китайците колко са добри с фотошопа и се чудя дали и на живо са така  Laughing
http://www.ebay.co.uk/itm/271269742435?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2648
Материята не се вижда добре на зуум. Ластиците ми харесват, изглеждат стегнати. Обаче картинката ще се напука при първо пране, поне така изглеждат.
Виж целия пост
# 229
Moмичета,
Моля за съвет за следващата стъпка. Спечелих си нещо от е-бей и сега как да процедирам?
Да пиша ли на собственика и да моля да го праща до БГ или няма какво да говоря с него и да си давам адреса на посредника?
Ако в обявата пише, че изпраща само до УК - давай адреса на превозвача.
Виж целия пост
# 230
Един въпрос и от мен. Може ли някой да ми каже, ако стоката е премахната от ибей, а аз вече я получих, може ли да дам положителен глас за продавача?
Виж целия пост
# 231
Един въпрос и от мен. Може ли някой да ми каже, ако стоката е премахната от ибей, а аз вече я получих, може ли да дам положителен глас за продавача?

Ако продавачът съществува като потребител няма проблем да оставиш оценка.
Виж целия пост
# 232
Ако продавачът съществува като потребител няма проблем да оставиш оценка.

Много благодаря! Но ако искам да оставя оценка, системата ми иска за кой продукт оценявам, а такъв няма, тъй като почти веднага ибей го премахна за нарушаване на авторски права. Аз обаче съм много доволна от продавача, който веднага ми отговори на въпросите и ето че и стоката пристигна. Колкото и да гледам, не мога да се ориентирам как да му оставя положителен глас, без да имам номера на продукта.
Виж целия пост
# 233
Ясно, сега разбрах правилно.Явно в този случай няма да стане, но би могла да пишеш на продавача и да му кажеш, че си мноо доволна и т.н.
Виж целия пост
# 234
Ясно, сега разбрах правилно.Явно в този случай няма да стане, но би могла да пишеш на продавача и да му кажеш, че си мноо доволна и т.н.
Отново благодаря, Горгона! С помощта си ми спести много време взиране и чудене! Благодаря!
Виж целия пост
# 235
Здравейте
Някой взимал ли е от тези суитчъри. На снимка изглеждат много добре, но като зная китайците колко са добри с фотошопа и се чудя дали и на живо са така  Laughing
http://www.ebay.co.uk/itm/271269742435?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2648
Материята не се вижда добре на зуум. Ластиците ми харесват, изглеждат стегнати. Обаче картинката ще се напука при първо пране, поне така изглеждат.


Аз чакам този

 http://www.ebay.co.uk/itm/221270591205?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

ще дам отзиви като дойде

Дойде това
http://www.ebay.co.uk/itm/370844030980?var=640100671864&ssPa … p3984.m1497.l2648 за сина на приятелка....тя си го избира....имало ги и в продавалника....направо ме е срам утре ще и го давам.....много ниско качество, рехави материи, несъразмерни....аз лично не бих била доволна


и малко пофвал
http://www.ebay.co.uk/itm/111126164325?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/161063746346?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649 невероятни
http://www.ebay.co.uk/itm/321179972240?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/360707329001?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/251311688275?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
Simple Smile
малко ме е срам от цените Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Здравейте
Някой взимал ли е от тези суитчъри. На снимка изглеждат много добре, но като зная китайците колко са добри с фотошопа и се чудя дали и на живо са така  Laughing
http://www.ebay.co.uk/itm/271269742435?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2648
Материята не се вижда добре на зуум. Ластиците ми харесват, изглеждат стегнати. Обаче картинката ще се напука при първо пране, поне така изглеждат.


Аз чакам този

 http://www.ebay.co.uk/itm/221270591205?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

ще дам отзиви като дойде

Дойде това
http://www.ebay.co.uk/itm/370844030980?var=640100671864&ssPa … p3984.m1497.l2648 за сина на приятелка....тя си го избира....имало ги и в продавалника....направо ме е срам утре ще и го давам.....много ниско качество, рехави материи, несъразмерни....аз лично не бих била доволна


и малко пофвал
http://www.ebay.co.uk/itm/111126164325?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/161063746346?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649 невероятни
http://www.ebay.co.uk/itm/321179972240?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/360707329001?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/251311688275?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
Simple Smile
малко ме е срам от цените Simple Smile

  Joy Joy LaughingАми много трябва да те е срам.Чудесни покупки на перфектна цена.
Виж целия пост
# 237

 
малко ме е срам от цените Simple Smile

  Joy Joy LaughingАми много трябва да те е срам.Чудесни покупки на перфектна цена.

Използвам и аз случая да се похваля. Бях пратила една пратка във Франция, приоритетна, и след като за месец не успя да стигне до там предложих да върна парите. Вчера човекът ми писа, че на 38 ден си е получил пакетчето и ми прати парите, просто не мога да повярвам, след предишната черна серия.
Успех на всички и повече да се срамувате от ниски цени и хубави покупки!
Виж целия пост
# 238
Аууу, много трябва да се срамуваш. Naughty  Laughing
Страхотни попадения, след такива постове се амбицирам да ровя и без да ми е потрябвало нещо.
Последните 2-3 мес. се поразведохме с Ибей, ама иде зима и май ще се събираме. smile3508
Виж целия пост
# 239
Браво момичета, страхотни нещеца на страхотни цени  Laughing

То и аз все се заричам да разредя ровенето в ибей, ама нали ми е слаб ангела Mr. Green
След пролетта иде лятото, след лятото есента и зимата, все нещо диря, ама в момента и аз не знам какво. Дребен, кака, мама и тати - кой недостатъчно обут, кой недостатъчно облечен - все за нещо копам hahaha
По повод моята сага с маратонките - пристигнаха при Уктото безпроблемно, прескочиха митниците, направо при тях отидоха. Вече пътуват към мен, надявам се в началото на другата седмица да ги взема и харесам на живо ooooh!
Аз лично винаги съм се парила от жълтурковците, и не бих ги препоръчала, при все че този път така яко се натресох на такъв и то не за малко пари............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия