Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 270
Здравейте!
И аз с въпрос, може би глупав  Crazy.

Нали ако съм си настроила снайпера и ми е спрян лаптопът, снайперът пак ще стреля?
Лаптопът ми е постоянно вкл и не ми се е налагало до сега да пробвам, но сега ще пътувам, та се чудя.
Ползвам на Мозила този който е (ако има значение), мисля че Myibidder се казваше.
Благодаря   bouquet
Няма значение браузъра и дали ти е включен компа, дали си логната. Ще стреля.
Виж целия пост
# 271
zvanche, Горгона благодаря  Hug
Виж целия пост
# 272
Момичета, имате ли впечатления за дънките на ABERCROMBIE & FITCH и HOLLISTER като номерация. Досега не съм вземала дънки от марката, но щерката хареса едни. Тя носи стандартния W 27, дали отговарят и те  newsm78
Виж целия пост
# 273
Според мен отговарят имам 2 чифта А&F и 1 Superdry,  аз влизам W29-30  и от тези марки съм с тези номера
Виж целия пост
# 274
Нямам дънки, само ризи и тениски на Hollister   - много добро качество и със стандартни размери. Уф... ако някъде видите магазин като пътувате - влезте, много е готино вътре, някак различно Heart Eyes
Дано и станат дънките на щерка ти! Peace
Аз купувам Зара и Гап за моята по нейно желание, добре, че спря да ми иска НМ че ги недолюбвам нещо.
Виж целия пост
# 275
И аз имам няколко чифта A&F дънки, отговарят си на номера (единствените, които 'залепват'), да не говорим, че са вечни, 8 год. (с пауза от две) ги спуквам от носене и не мърдат.

 Simple Smile По-често се хвалете с покупки! Аз нещо съм в абстиненция, досега рових и дори един бид не сложих Blush
Последно мога да похваля този продавач:
iPhone 3 case за тия пари беше опаковано като яйце на Фаберже и пристигна за 10 дни Laughing Сега съм го метнала да го украся.
Очевидно е, че съм на вълна Pimp-My-Phone, защото тези англичани имат невероятен избор на кейсчета. Вярно, малко по-скъпи, но пристигат до БГ за 4-5 дни и са УАУ  Mr. Green

Ииии, да почваме Коледните покупки, а? Joy
Мойто диване каза, че ще поръча на Дядо Коледа 'куфаТ', ама такъв за дрехи  #Crazy Да може да ходи на ексурзии Shocked Shocked Аз отдавна си мисля да купя trunki, ама много скъпии  Money И все някакси си се представям как аз го мъкна (в кошмарите ми е особено онзи дето прилича на пчеличка Sick) Помогнете ми с компромисен вариант Mr. Green
Виж целия пост
# 276
Благодаря момичета за коментарите, значи смело напред Laughing
И като стана дума за марката едно похвал с това
http://www.ebay.co.uk/itm/111145253890?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Пристигна ми якето, което купих със смесени чувства - като цяло доволна, но днес отива при шивачката за вталяване. Ето тава беше
http://www.ebay.co.uk/itm/200953265149?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Доредих се и затова на дребния
http://www.ebay.co.uk/itm/231049525745?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Утре пристигат прословутите маратонки на щерката
http://www.ebay.co.uk/itm/321195104232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Дотук нещата бяха безпроблемни /имам предвид пътя до английско, нали от Китай идат/, та стискайте палци сега наистина да са си оригинални Peace
Виж целия пост
# 277
Знам, че сигурно ви е омръзнало да повтаряте на незнаещите, но все пак.....Ако някой ми отговори ще съм му благодарна. Кои пощи да избера от падащия панел за изпращане за Европа и за УК и каква цена да сложа. И след като евентуално продам ( да кажем яке не е над 1 кг.) нещото, какви пари ще получа? Тези обявени като цена или пак така, но плюс парите за доставката.
Виж целия пост
# 278
Знам, че сигурно ви е омръзнало да повтаряте на незнаещите, но все пак.....Ако някой ми отговори ще съм му благодарна. Кои пощи да избера от падащия панел за изпращане за Европа и за УК и каква цена да сложа. И след като евентуално продам ( да кажем яке) нещото, какви пари ще получа? Тези обявени като цена или пак така, но плюс парите за доставката.

Избираш Standart International Delivery, ако го продадеш ще получиш сумата от обявената цена плюс доставката.
Цената за изпращането е според тежестта, разгледай ценоразписа в сайта на БП.
Виж целия пост
# 279
Благодаря, Горгона. А за УК какво да сложа, Standart Delivery from outside UK? А какво е Tracked Postage, и ако става въпрос за някакъв проследяващ номер, не е ли по-добре тази услуга да избера.
Виж целия пост
# 280
Отдавна не съм влизала в темата, но сега с един въпрос. )

Много ме блазни да взема телефон от ибей, гледайки цените там, определено са доста надолу от тези в БГ.
Конкретно  става въпрос за Samsung Galaxy S III.
Има един магазин, който продава телефони върнати от клиентите, т.нар. Seller refurbished.
Някоя от вас купувала ли е техника в този вид? Какво мога да очаквам евентуално и дали всичко ще му е наред?
Цената на такъв самсунг се движи около 500лв.
Тук нов е 800лв.
Да рискувам ли?
Виж целия пост
# 281
Отдавна не съм влизала в темата, но сега с един въпрос. )

Много ме блазни да взема телефон от ибей, гледайки цените там, определено са доста надолу от тези в БГ.
Конкретно  става въпрос за Samsung Galaxy S III.
Има един магазин, който продава телефони върнати от клиентите, т.нар. Seller refurbished.
Някоя от вас купувала ли е техника в този вид? Какво мога да очаквам евентуално и дали всичко ще му е наред?
Цената на такъв самсунг се движи около 500лв.
Тук нов е 800лв.
Да рискувам ли?

според мен си е риск, не че разбирам много, но кой ще ти каже какво точно е оправил по него? ако е мокрен? или друго?

Виж целия пост
# 282
Здравейте .и аз тук с въпрос.Извинявам се предварително за невежеството  Embarassed Embarassed EmbarassedИскам да играя за един часовник,но цената му е в долари,това означава че идва от САЩ ли ?И че трябва да платя мито и ДДС /защото мисля че че ще надхвърли 130 долара/.Кой адрес трябва да дам Бг или УК и къде се плаща митото и ДДС.
Виж целия пост
# 283
Здравейте .и аз тук с въпрос.Извинявам се предварително за невежеството  Embarassed Embarassed EmbarassedИскам да играя за един часовник,но цената му е в долари,това означава че идва от САЩ ли ?И че трябва да платя мито и ДДС /защото мисля че че ще надхвърли 130 долара/.Кой адрес трябва да дам Бг или УК и къде се плаща митото и ДДС.

В описанието на търга си пише откъде идва часовника, погледни на Item Location.Мито и ДДС се плащат на митница или митническо гише в пощенски офис.Ако продавачът изпраща до БГ може да дадеш и домашния си адрес, направи си сметката как ще ти дойде и в двата варианта.
Виж целия пост
# 284
Цитат
Цитат на: geri_pam в Вт., 17 Септ. 2013, 10:14
Здравейте .и аз тук с въпрос.Извинявам се предварително за невежеството  Embarassed Embarassed EmbarassedИскам да играя за един часовник,но цената му е в долари,това означава че идва от САЩ ли ?И че трябва да платя мито и ДДС /защото мисля че че ще надхвърли 130 долара/.Кой адрес трябва да дам Бг или УК и къде се плаща митото и ДДС.

В описанието на търга си пише откъде идва часовника, погледни на Item Location.Мито и ДДС се плащат на митница или митническо гише в пощенски офис.Ако продавачът изпраща до БГ може да дадеш и домашния си адрес, направи си сметката как ще ти дойде и в двата варианта.
Благодаря ориентирах се ,но до УК ми дава 32 долара до Бг 52 долара.Ако го изпратя до УК как ще си платя митото и ДДС? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия