Ebay - 90

  • 39 229
  • 755
# 285
Ако го пратиш до Англия ще задържат пратката на митница и ще пратят известие на адреса на превозвача ти.Щом се платят дължимите такси - освобождават я.Само първо питай дали транспортната фирма извършва такава услуга.
Виж целия пост
# 286
Здравейте, момичета! Имам нужда от съвет. Спечелих търг , който е с фрии шипинг. При изпращане на фактурата продавачът ми иска плюс 5 долара за застраховка. Като се върнах в обявата видях, че въпросната застраховка я е споменал в описанието, а не в информацията за шипинга и плащането. Има ли право на това или да пусна кейс?
Благодаря предварително на отговорилите!
Виж целия пост
# 287
Здравейте, момичета! Имам нужда от съвет. Спечелих търг , който е с фрии шипинг. При изпращане на фактурата продавачът ми иска плюс 5 долара за застраховка. Като се върнах в обявата видях, че въпросната застраховка я е споменал в описанието, а не в информацията за шипинга и плащането. Има ли право на това или да пусна кейс?
Благодаря предварително на отговорилите!

Да пуснеш кейс за какво? Ти не си платила, доколкото разбирам.
Виж целия пост
# 288
Днес си получих любимия зимен парфюм ... ох, толкова съм доволна, че не можах да не се похваля. Heart Eyes

п.п. и не е по темата, но някой ползвал ли е този сайтhttp://www.life-style-shop.com/en/bagagem-and-bags-en/ ... има интересни неща/цени тук там. Thinking
Виж целия пост
# 289
По принцип питам дали има право по този начин да вдига цената, за да знам дали да плащам или да откажа покупката?
Виж целия пост
# 290
Няма право  Peace
Виж целия пост
# 291
Благодаря,  Aia'! Сега какво е най-добре да направя - да платя цялата сума и да пусна кейс или да  платя само това, което съм предложила?
Виж целия пост
# 292
Ako продавачът е включил застраховката във фактурата - не плащай. Напиши му, че няма да платиш нищо допълнително, както и че ще го докладваш на Ибей ако не промени фактурираната стойност.
Виж целия пост
# 293
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 294
Здравейте,момичета!Имам спомен,че преди време вместо якета от Китай някои получиха пакети с боклучета.Моля,кажете как се оправихте? Моят случай е обратен всъщност-аз съм продавачът,а клиент ми се оплаква,че е получил пакет с ненужна хартия...Което е абсурд,разбира се! Как да се защитя?Мисля,че случаят е безнадежден за мене,но....ако някой може да ме посъветва,ще съм благодарна Praynig
Само да вмъкна,че става дума за купувач от Италия...Сега разбирам защо много често отказват доставка там Mr. Green
Виж целия пост
# 295
Здравейте отново,

Спечелих една играчка на 8, на 10 продавача ми писа че утре я праща, а още нямам ни вест ни кост от посредника КД! Нормално ли е такова забавяне? Посъветвайте ме какво да правя!
Виж целия пост
# 296
Много странно нещо ми се случи.Оставих бид на 4,40 паунда снощи,печелившия обаче е над моя-4,60.

Получавам ЛС от продавача,че е разочарован от печелившия бид и ми предлага да закупя артикула на моя бид-4,40.Спечелилият има само 2 фийдбека.Дали продавачът не си е наддавал сам?

http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&_trksid=p2 … item=251340120610
Виж целия пост
# 297
Много странно нещо ми се случи.Оставих бид на 4,40 паунда снощи,печелившия обаче е над моя-4,60.

Получавам ЛС от продавача,че е разочарован от печелившия бид и ми предлага да закупя артикула на моя бид-4,40.Спечелилият има само 2 фийдбека.Дали продавачът не си е наддавал сам?

http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&_trksid=p2 … item=251340120610
Абсолютно е възможно, често го правят  Mr. Green но ако те устройва цената може да приемеш, ако ли не, не си длъжна, предполагам, продавача ти е пратил оферта втори шанс на "Buy it now", което по никакъв начин не те задължава да приемеш  Peace
Виж целия пост
# 298
някой знае ли как става оправянето на митническите такси в Англия?

с гъбките съм  Blush
Виж целия пост
# 299
Здравейте отново,

Спечелих една играчка на 8, на 10 продавача ми писа че утре я праща, а още нямам ни вест ни кост от посредника КД! Нормално ли е такова забавяне? Посъветвайте ме какво да правя!

Няма забавяне.Обикновено нещата се получават около 2 седмици след поръчването им.Все пак първо пътуват до англ.адрес, после - съобразно графика- пътуват 5/6 дни до БГ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия