MAC & Sephora - 15 тема

  • 45 409
  • 727
# 720
Нещо съм пропуснала за карти от Сефора  Rolling Eyes
Иначе и аз получавам SMS-и от тях.
Виж целия пост
# 721
В новата колекция на МАК имаше ли пудри, че не съм запомнила? Моята свършва, но не ми се дават 100лв за Шанел и мисля да разгледам на МАК.
Виж целия пост
# 722
И аз днес след страхотна среща с мила и красива съфорумка си купих Ruby Woo. Реших да не чакам Рири, а да го взема него, защото това на Риана е по-тъмно. Очакват се новите колекции, но мен лично нищо не ме интересува от тях.
Виж целия пост
# 723
Само аз не получавам смс-и от Сефора явно. Откъде ли не ми пращат спам глупости, само от Сефора нищо. А не е като да не съм си купувала нищо от тях. Да кажете после какво включват картите Hug

Относно новите червила на Диор-и на мен ми казаха, че са с подобрена формула. Пробвах едно и много ми хареса като усещане: кадифено, меко, хидратиращо.
Виж целия пост
# 724
И аз днес след страхотна среща с мила и красива съфорумка си купих Ruby Woo. Реших да не чакам Рири, а да го взема него, защото това на Риана е по-тъмно. Очакват се новите колекции, но мен лично нищо не ме интересува от тях.
Mного добре си направила Hug Червилото е уникално и точно сега му е сезона!

Виж целия пост
# 725
И аз днес след страхотна среща с мила и красива съфорумка си купих Ruby Woo. Реших да не чакам Рири, а да го взема него, защото това на Риана е по-тъмно. Очакват се новите колекции, но мен лично нищо не ме интересува от тях.
Mного добре си направила Hug Червилото е уникално и точно сега му е сезона!
Мерси Жаки. Heart Eyes Hug Ще го нанасям като теб върху Кармекса.
Виж целия пост
# 726
Супер Party Hug Така седи най-добре и става уникално трайно.
Виж целия пост
# 727
Новата тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия