Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 97 713
  • 737
# 555
Мисля, че го видях в Елитис като ходих онзи ден.
Виж целия пост
# 556
Дребният надраска с химикал дивана. С какво да го чистя (текстилен е) - спрея за дамаски или за мастило трябва друго? newsm78 Не е много, но като се загледаш се вижда и трябва да се изчисти.


Пробвай с Astonish за дамаски Simple Smile Аз съм много доволна!
Виж целия пост
# 557
Момичета, включвам се с молба за помощ.  Hug

Има ли нещо, с което мога да изчистя почернял алуминиев линеен сифон?  Tired

Посипах го с препарат за отпушване на канали и той почерня, не се е обелил, просто стои много тъмен.
Търгах го с всякакви неща от типа на Циф, но с нищо не излиза.  Crossing Arms

Виж целия пост
# 558
Струва ми се, че не може, Иля. Май се е окислил  newsm78
Виж целия пост
# 559
Струва ми се, че не може, Иля. Май се е окислил  newsm78

Ооо, не, значи ще си стои такъв черен и грозен.  Confused
Виж целия пост
# 560
Аз пък искам да попитам има ли нещо изпробвано, с което да махна ръжда от фаянсова плочка? Уж аксесоарите са нераждъвейка, но болтовете не  ooooh!
Виж целия пост
# 561
Аз пък искам да попитам има ли нещо изпробвано, с което да махна ръжда от фаянсова плочка? Уж аксесоарите са нераждъвейка, но болтовете не  ooooh!

Всякакви наслагвания и ръжда в банята почиствам с Доместос. Намазвам, изчаквам, изплаквам.
Виж целия пост
# 562
Аз пък искам да попитам има ли нещо изпробвано, с което да махна ръжда от фаянсова плочка? Уж аксесоарите са нераждъвейка, но болтовете не  ooooh!

Всякакви наслагвания и ръжда в банята почиствам с Доместос. Намазвам, изчаквам, изплаквам.

+1
Виж целия пост
# 563
Аз пък искам да попитам има ли нещо изпробвано, с което да махна ръжда от фаянсова плочка? Уж аксесоарите са нераждъвейка, но болтовете не  ooooh!
С кока-кола дали няма да стане?!
Виж целия пост
# 564
При мен с доместос не се махна.Стана с този оранжевия гел на Бреф..точно за ръжда е..
Виж целия пост
# 565
Сега ще пробвам с Доместос, че нямаме кола. Ще пиша после  Peace
Виж целия пост
# 566
skica, сподели после за решетките

Изчистиха се, но търках като гламава. Другият път ще си взема едно Бинго и ще пробвам веднага след съдомиляната да ги изтъркам с него.

nikolovi, в Лидл от време на време пускат пяна за фурна. И тя била много хубава.

Иля, може да пробваш да натъркаш сифона с парче лимон или напоен памук с ябълков оцет, но за жалост и мен ме съмнява, че е окислен.
Виж целия пост
# 567

Иля, може да пробваш да натъркаш сифона с парче лимон или напоен памук с ябълков оцет, но за жалост и мен ме съмнява, че е окислен.

Отивам веднага да пробвам. Wink
skica  Hug
Виж целия пост
# 568
skica, сподели после за решетките

Изчистиха се, но търках като гламава. Другият път ще си взема едно Бинго и ще пробвам веднага след съдомиляната да ги изтъркам с него.

nikolovi, в Лидл от време на време пускат пяна за фурна. И тя била много хубава.

Иля, може да пробваш да натъркаш сифона с парче лимон или напоен памук с ябълков оцет, но за жалост и мен ме съмнява, че е окислен.
Тази седмица в Лидл я има пяната за фурни. нали е седмица на блясъка и е пълно с препарати.
Виж целия пост
# 569

Иля, може да пробваш да натъркаш сифона с парче лимон или напоен памук с ябълков оцет, но за жалост и мен ме съмнява, че е окислен.

Отивам веднага да пробвам. Wink
skica  Hug

и аз мисля, че сифонът е окислен. Арматура в банчта или кухнята трябва да се пази от киселини и препарати с такива съставки. Винаги е написано на етикета ако има киселина или по-опасен химикал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия