Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 97 720
  • 737
# 540
Moми4ета, помагайте! Майка ми преди малко с4упи един буркан с лютеница и омаза вратата на хладилника (от вътре) и гуменото уплътнение. Пробвахме с Фрош, един обезмаслител, препарат за стъкла, но само се замаза. Само гуменото уплътнение е захабено. Направих я на две стотинки. Много съм ядосана.
Аз чистя с това http://www.supermag.bg/pochistvashti-preparati/%D0%BF%D1%80%D0%B … %D0%BC%D0%BB.html
Маха всичко
Скрит текст:
Не се карай на майка си за такива неща  Cry  Peace
Виж целия пост
# 541
 Веро или резен лимон ,оцет.Не мисля че е трябвало веднага да чистите със силни препарати.
 Има един гел тест /не го ползвам /, но съм чувала че мие добре/ Бинго на прах чести добре но е абразив ,и драска.
 Сода за хляб и лимонтозу.
Виж целия пост
# 542
Пробвайте с магическа гъба  Peace
Виж целия пост
# 543
 На мен не ми хареса много /имам още три и си стоят /Може и с  универсалните влажни  кърпи W5 да се пробва -те поне не мисля да го съсипят ,ако не почистят.
Виж целия пост
# 544
Дребният надраска с химикал дивана. С какво да го чистя (текстилен е) - спрея за дамаски или за мастило трябва друго? newsm78 Не е много, но като се загледаш се вижда и трябва да се изчисти.
Виж целия пост
# 545
аз бих пробвала със спрея за дамаски първо. Пък после да го мисля  Wink
Виж целия пост
# 546
Дребният надраска с химикал дивана. С какво да го чистя (текстилен е) - спрея за дамаски или за мастило трябва друго? newsm78 Не е много, но като се загледаш се вижда и трябва да се изчисти.


Със Спот. Изчакай малко, разтъркай го и после с влажна кърпа изплакни
Виж целия пост
# 547
Благодаря! Днес не ми остана време, но утре ще търкам дивана. Ще пробвам и двете, имам и СПот. Laughing Едно по едно, разбира се!
Виж целия пост
# 548
Моля, кажете ми хубав препарат за гладене на ризи и от къде да го купя.
Виж целия пост
# 549
Моля, кажете ми хубав препарат за гладене на ризи и от къде да го купя.

има немски спрейове за гладене на ризи и отделно за колосване. Виж в ДМ, макар да не съм сигурна.
Виж целия пост
# 550
Благодаря Вени.
Виж целия пост
# 551
Дребният надраска с химикал дивана. С какво да го чистя (текстилен е) - спрея за дамаски или за мастило трябва друго? newsm78 Не е много, но като се загледаш се вижда и трябва да се изчисти.


Пробвай с лакочистител, но да е с ацетон, не от ония безацетоновите - розовите. Така се маха и от кожа. /forte-поне аз с такъв съм чистила/
Виж целия пост
# 552
Пфу, къде ни избягала темата  ooooh!
Да споделя откритието си, за такива като мен, които неизвестно време са пропуснали да си изчистят фурната. Напръсках я снощи с пяната К2R  и сложих съд с вряла вода да се изпарява вътре. От парата + пяната мазнините са се разградили много добре и одеве така лесно я лъснах, че все едно пиролизата съм включила. Решетките ги извадих, напръсках ги с обезмаслител и ги бутнах в съдомиялата, но изобщо не се измиха както трябва. Сега ги напръсках с пяна и ги оставих да поседят. Ще пада търкане  Tired
Виж целия пост
# 553
skica, сподели после за решетките
Виж целия пост
# 554
Пръските по решетките и на мен не ми се измиват в миялната. Но някак си се накисват там и после много лесно падат. Само леко да ги тръкна с гъбата. Това К2R само в Метро го имаше, нали .... че аз там не ходя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия