Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 97 694
  • 737
# 690
Момичета има ли изобщо препарат за бяла кухненска мивка от композитен материал е Peace

Какъв е този ""миризлив изрод ""  newsm78


  Peace

Fresh master - най-доброто, което съм ползвала за неутрализиране на миризми. Наистина е изрод  Laughing

http://freshmaster.eu/main.php?my_span=%CD%E5%F3%F2%F0%E0%EB%E8%E7%E0%F2%EE%F0%E8
Виж целия пост
# 691
Момичета има ли изобщо препарат за бяла кухненска мивка от композитен материал е Peace

Какъв е този ""миризлив изрод ""  newsm78


  Peace

Варовика с Полирапид ще се махне , пробвай.
Миризливия изрод , ми прилича на професионални препарати които се зареждат от хотели , заведения и тн. Едва ли ги има в мрежата.
Виж целия пост
# 692
Не тя няма варовик все едно е попила на места прилагам снимка

Скрит текст:


 Peace
Виж целия пост
# 693
Момичета, търся хубав препарат за плочките в банята...обърках се много. Искам само да напръскам и измия после...не ми се търка  Tired ...моля за помощ   bouquet
Виж целия пост
# 694

Или от Лидл пяна W5, ако има останали бройки.
Виж целия пост
# 695
Здравейте,баща ми е взел някакъв диван,както той се изрази "не с гладка повърхност" ,та въпроса ми е какво да взема да го почистим ?
Виж целия пост
# 696
Момичета, търся хубав препарат за плочките в банята...обърках се много. Искам само да напръскам и измия после...не ми се търка  Tired ...моля за помощ   bouquet


Тези двата са много добри - разнеси хубаво и изчакай повече време да подейства.
Виж целия пост
# 697
Много благодаря...ще си  купя, този който намеря   bouquet
Виж целия пост
# 698
Много благодаря...ще си  купя, този който намеря   bouquet
И двата са марката на ДМ, т.е. трябва да ги има и двата на едно и също място Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Такаа Simple Smile  най-накрая се обзаведох с прословутия препарат с оцета. Отзад пише, да се разрежда, а приупорити замърсявания да се използва неразреден. Моментално го тествах без разреждане на мивката в банята и съм много доволна. Това, което се питам е да разреждам ли? Имате ли предварително разредено в отделно шише? Или ползвате директно?
Виж целия пост
# 700
Такаа Simple Smile  най-накрая се обзаведох с прословутия препарат с оцета. Отзад пише, да се разрежда, а приупорити замърсявания да се използва неразреден. Моментално го тествах без разреждане на мивката в банята и съм много доволна. Това, което се питам е да разреждам ли? Имате ли предварително разредено в отделно шише? Или ползвате директно?

кой е този препарат,ако може линк
Виж целия пост
# 701
Такаа Simple Smile  най-накрая се обзаведох с прословутия препарат с оцета. Отзад пише, да се разрежда, а приупорити замърсявания да се използва неразреден. Моментално го тествах без разреждане на мивката в банята и съм много доволна. Това, което се питам е да разреждам ли? Имате ли предварително разредено в отделно шише? Или ползвате директно?

кой е този препарат,ако може линк

Няколко поста по-нагоре съм пуснала снимка - този в жълто.

Аз не го разреждам.Дори част от него съм пресипала в шише с пулверизатор, че ми е по-удобно понякога - за мивката, за тоалетната и т.н.
Виж целия пост
# 702
Никога не го разреждам, но при нас водата е много варовита
Виж целия пост
# 703
Gianna, blackpearls, благодаря.
При нас не е варовита водата. Може да пробвам малко количество разредено да видя как е, ако не чисти, ще го използвам за тоалетната.
Пресипване в шише с пулверизатор е много добра идея, благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 704
Препоръчайте ми препарат за измиване на тиган отдолу. Тефлонов, розов на цвят, употребяван само върху керамичен котлон. Появиха се едни кафеникави петна, като накипяло и обгоряло, които нямат сваляне... Пробвах с веро, с абразиви, с Меглио обезмаслител - стоят си...
Не че пречат, просто ме дразнят...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия