Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
-
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
-
Какво е предложеното заглавие за новата тема?
-
Какви са симптомите и преживяванията на бъдещите майки?


Поплачи си да ти олекне и после горе главата! Много хубаво, че другото бебенце се развива добре
Щом е писано да е едничко .. Важното е, че е силно и здраво 
и ние искахме близнаци ама сме с едничко, може и при теб да е било така писано. Прегръщам те силно!

, само загрявам на котлона или нещо друго?
Усетих го като си легна, целуна ме, сутринта като излезе, също... размекнах се, ама се правех на заспала... Сега пак ми прати смс, че слуша "Орлин Горанов - Светът е за двама" и му липсвам... е, пратих му и аз смс
Голяма съм овца, честно ! До кога ще продължават тези неконтролируеми емоции, не знам! Най-добрата ми приятелка каза, че ще говори с мен, когато детето се дипломира 
и мерси за отговора за краката
Това ми напомни за сестра ми... тя като малка не даваше да й се режат ноктите на краката. Един път нашите й купуват нови обувки и след 1 седмица плаче, че не й стават. Нашите като огледаха отблизо, разбрахме че сестра ми има огромни нокти и не може да си обуе обувките
Стискайте палци всичко да е наред с бебо и да го видим какво е скрило между краката
А ето и етикетите: