МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 585
Креми аз лично с първото не съм правила ранната фм,както и почти всички мои познати.сега ще правя,но след един мисед и на 35г е редно.и да попитам нещо-плаща ли се бхс?
Да на мен във Терапията във Варна ми взеха 25лв. за БХС! А за какви цени съм чувалаа  #Crazy

АЗ бях днес на БХС , струваше 42 лв , не знам от какво зависят цените
Виж целия пост
# 586
geri_koleva ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ на мен д-рката ми каза, че 50лв бил БХС при нея, но тя ще направи само частта с измерването на ехограф, а после като отида в майчин дом за взимане на кръв не знам колко пари ще ми вземат. Ти къде си си правила този БХС, че ти е излязал само 42лв?  newsm78
Виж целия пост
# 587
Добро утро момичета  bouquet

Сутринта бях на морфология едното бебенце е дръпнало рязко,добре е расте си мериха там нухални гънки,кръвопоток всичко е наред,но за съжеление другото е спряло да се развива няма да го има,сега ще гледат дали ще се резорбира.Поплаках си малко,тъкмо бях свикнала че ще са 2 ама божа работа явно така е трябвало да стане.Важното,че с другото всичко е наред и е дръпнало и за другото,че в началото бяха дребнички сега върви напред.За даун казаха да изчакаме да видим какво ще стане с другото,че сега ще отчете грешни резултати.Иначе за пол за сега казаха може би девойка ,но още не могат да го потвърдят,втора госпожица ще си имам Grinning
Виж целия пост
# 588
Dungeon, съжалявам Sad  Поплачи си да ти олекне и после горе главата! Много хубаво, че другото бебенце се развива добре Simple Smile Щом е писано да е едничко .. Важното е, че е силно и здраво Simple Smile
Виж целия пост
# 589
Ох ,Боже,как ме прецака тоя форум,докато изпиша сто неща и ми иска наново да влизам и сега всичко що изписах е ........... smile3515

Сега първо да питам- има ли мама,която да се маже със зехтин,че аз съм още с кърпата от банята и реших да пробвам сега какво ще стане. Дали да е преварен зехтинът или не.

Виж целия пост
# 590
dungeon много много съжалявам за бебенцето  Cry и ние искахме близнаци ама сме с едничко, може и при теб да е било така писано. Прегръщам те силно!

cherry_cherry тук две мами се мажат с преварен зехтин и са доволни, аз съм на бебешко олио, но като го свърша мисля да мина и аз на зехтин  Wink
Виж целия пост
# 591
Dungeon много съжалявам за едничкото близначе, аз така се радвах че ще имате 2 , пък даже и 3,защото май си спомням,че имахте и друго детенце. Важното е с другото всичко да е ок . Прегръщам те  Hug

Sunny*kiss не се травматизирай със тази случка на сестра ти. Знае,че е супер неприятно и притеснително, но има много случаи на излекували се и прочие. За да ви дам кураж ще кажа,че и аз съм след 2 операции за премахване на такива кисти, втората ми се появи обаче след 6 мес.
Препоръчвам сестра ти да ограничи стреса до отрицателни стойности,защото си мисля че този тип кисти са от стрес. И още нещо може да пробва да пие капките на инж.Хлебаров против ендометриоза http://www.elixir-bg.com/ . Аз ги взимах 4 мес. след като приключи золадекса и забременях.Незнам колко са помогнали,но факт е че нямам нова киста ,а дори вече едно малко сърчице тупти в мен. Мога да ви изпратя по куриер,ако няма във вашия град, аз дори имам 3 опаковки,които купих точно ден преди да разбера ,че съм бременна. Супер евтини са, само 3 лв опаковка за месец. Нека пробва, нищо не губи, това е спиртен извлек от билки. Но да не спамя темата се спирам.
Виж целия пост
# 592
Значи преварен зехтин. А как да го преваря  newsm03 , само загрявам на котлона или нещо друго?
Виж целия пост
# 593
15-20 минути се преварява на водна баня.
Виж целия пост
# 594
Здравейте.....
За мазането,аз се мажа с домашен крем от мас и невен и по някой път със зехтин,но не преварен,а направо от бутилката.Кожата ми е много мекичка и хидратирана.Ако пропусна един ден ставам на люспи-това е от  утрогестана и дуфастона.
За РБХС +4Д аз платих 160 лева и съм много доволна.Като се има в предвид,че съм на 37 години и имам тежка гинекологична анамнеза....резултатите са просто супер 1*3000 за синдром на Даун,пола е мъжки и растем малко едрички
За болничните-от днес съм във втори болничен за 30 дена  от болницата,като свърши ще взема от ЛЛ и така до края на бременността.Аз работя  в магазина на мъжа си и е излишно да плащаме по 200 осигуровки след като имам право на болничен.
Виж целия пост
# 595
Добро утро, мамчета!  Hug
Аз съм тотално перко! Вчера започнахме да учим танца за сватбата, той ще е съчетание между няколко песни и стила. Е, успяхме да се скараме, аз приех нещата изключително емоционално, хвърлях възглавници по мъж ми, треснах вратата на спалнята и си легнах с нагласата да не му говори поне... един век  Joy Усетих го като си легна, целуна ме, сутринта като излезе, също... размекнах се, ама се правех на заспала... Сега пак ми прати смс, че слуша "Орлин Горанов - Светът е за двама" и му липсвам... е, пратих му и аз смс  Blush Голяма съм овца, честно ! До кога ще продължават тези неконтролируеми емоции, не знам! Най-добрата ми приятелка каза, че ще говори с мен, когато детето се дипломира  Joy
pipiole, честито човече!   bouquet А за токчетата - не мога бе  Mr. Green Ще се потроша! Никога не съм могла да ходя с високи обувки... пълна скръб и смешка съм!  И за пърженото яйце.... важното е да си го обичаш, независимо какво ти е детето  Joy Joy Hug
Brida, да не говорим коя каква е, че ти си ми любимият тип жени!!! Чисти черти, перфектна коса, кожа, имаш невероятни очи !!! Естествена красавица!  Blush Но, много благодаря за думите!  Hug Аз все ужасни неща виждам в огледалото... а, че си излъгала за килограмите, че какво пък... докторът не знае ли, че жена не се пита колко тежи  Mr. Green Joy
Светле, добре си ни дошла!   bouquet
Мимка, и аз не всичко добавям, само нещата, които мисля, че са наистина необходими  Peace
cherry_cherry, слага се матраче! Аз вчера описах каква кошарка си харесах, много функционална, с много джаджи по нея и чудесна за номади като нас! А тук в Самоков е 124 лева, матрачето е 31 лева, в интернет ги гледах по 250 лева  Crazy и мерси за отговора за краката  Mr. Green Чух, че мазането със зехтин също е доста ефикасно, аз се мажа с мас. Сигурно трябва да се превари на водна пара, поне така е при мазането на бебета, ама не съм сигурна...
menyanthe, или ще го връзваме бебето, или таткото ще държи, а аз с боен вик ще режа  jedi Това ми напомни за сестра ми... тя като малка не даваше да й се режат ноктите на краката. Един път нашите й купуват нови обувки и след 1 седмица плаче, че не й стават. Нашите като огледаха отблизо, разбрахме че сестра ми има огромни нокти и не може да си обуе обувките  Joy
sunny:*kiss, ще се оправи сестричката! Я, по-ведро! Доста мами са имали този проблем и сега са щастливи, добре и с бебоци Simple Smile
dungeon, съжалявам за едното бебоче, но се радвам, че другото е добре! Да те наблюдават, че може да ти се образува някоя дермоидна киста. Не е опасна, ама си е кофти да е там.
Виж целия пост
# 596
ЙоТо знам за какъв танц говориш. И аз искам да правим такъв на нашата сватба  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=bVQUdq7UoyU тези са ми от фаворитите.

Кажете я тази фейсбук група PLSssss  Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Морско момиче, честито ви мъжле  Hug
Момичета, аз отивам да хапна нещо, оправям се и отпрашвам за София. Ще купуваме бутилки за сватбения алкохол, между другото може да ви покажа какви етикети си направих, да кажете дали ви харесват... после да мина до работата и накрая в 16:20.... ФМ  newsm44 Стискайте палци всичко да е наред с бебо и да го видим какво е скрило между краката  Mr. Green  Praynig А ето и етикетите:
Като ги видите, ще ги изтрия!
Виж целия пост
# 598
Да, Цвети, от този тип е! А песните ни, са трепач  Mr. Green Laughing Дано го догодим и да стане добре  Peace Започваме и завършваме с Орлин Горанов "Светът е за двама", има макарена, рок, кънтри, брейк и............. Горан Брегович  smile3521
Виж целия пост
# 599
ЙоТо, и аз исках такъв по-раздвижен първи танц, ама той моят милият е такова дърво, че няма накъде - опитахме се да направим нещо, ама не се получи много добре. Някъде трябва да го имам клипчето, но е пълна трагедия.  Joy Песента, иначе, беше You're the one I want на Olivia Newton-John & John Travolta.

Сиана, за сметка на това, още от сега е невероятен танцьор - като стане на 3 години я записвам на танци задължително!  Grinning

П.П. Етикетите са хубави - сватбата с розов акцент ли ще бъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия