Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
-
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
-
Какво е предложеното заглавие за новата тема?
-
Какви са симптомите и преживяванията на бъдещите майки?

А тази нокторезачка всъщност не е толкова огромна като на снимката - може да разгледаш някъде такива - размерът на режещата част е малък и заради това на мен ми е удобна. Иначе малката от самото начало не дава да й се режат ноктите, а спането й през деня не беше от най-дългите, нито пък от най-дълбоките и не смеех. Та да не ти казвам какво стискане пада - едва я удържам. Сега за ръцете вече дава, ама за краката е голям рев, голямо чудо, голямо дърпане и ритане. Хватките, които й прилагам наистинат звучат като мъчения: слагам я да седне пред мен, лягам върху крака й, държа го здраво с едната ръка и с другата се опитвам да режа - и пак не успявам да го задържа в неподвижно положение - по-силна е явно.
Но никога не съм ги късала с ръка - вярно е, че са мекички, ама не мисля, че биха могли да се късат с ръка. 
и внимавайте до края на деня да не изпишете темата 
За физическо мисля ,че не е,но от няколко дена се притеснявам доста покрай сестра ми-след като я оперираха от ендометриозни кисти и 6 месеца беше на терапия със золадекс-сега 2 месеца след терапията пак има киста,само че на другия яйчник...Адски много се притеснихме всички вкъщи-изглежда,че без да осъзнавам и аз го приемам доста сериозно и може би това ми се отразява...
Доктора каза да си почивам и да пия повечко вит Ц-дано бързо да отмине! Ама как да спра да се притеснявам-това вече незнам!!!
