МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 600
Благодаря за отговорите!!!

Етикетите са супер!!!

Абе,тоя Самоков, да вземем и ние да го посетим,какви са тия  цени,направо все едно да пазаруваш на черен петък в Америка.  newsm08
Виж целия пост
# 601
menyanthe , и моят сладур не е от най-пластичните, ама то така е по-забавно  Laughing А за танците - записвай я! По-хубаво от танци или спорт -няма  Naughty Другите етикети за ракията са с бяло и черно, но за вино мислехме, че розово е добре... Иначе сватбата като цяло е с топли есенни цветове, не се спрях на един цвят. Има кафяво, жълто, червено, оранжево, корал, слънчогледи...
Чери, единственото положително нещо, което открих в тоя град! Наистина цените са коренно различни от тези в София, че и в интернет.
Виж целия пост
# 602
Общо взето така изглежда това, което аз си харесах: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8954&cat=106
1. две нива
2. първоначално второто ниво се ползва за гардеробче
3. място за повиване и джаджите над главата
4. механизъм за люлеене и колелца
Само, че тази ми изглежда някак "разплъокана"  Joy а тази, която аз харесах, по-стегната стои...
Виж целия пост
# 603
dungeon,горе главата,всичко ще е наред!  Hug

Момичета,благодаря на всички за подкрепата Hug-cherry,непременно ще пробваме капките,благодаря за инфото!   bouquet

Йо,чакай ни на гости-хем ще напазаруваме-хем ще пием кафе!!!  Crazy
Виж целия пост
# 604
еми то се видя ще пращаш колички и кошарки насам натам по България  hahaha  Попаднах на 1 статия за въпросните менструални чашки, мисля че Мейнтаин ги беше споменала. Първоначално много ме стреснаха, ама като попрочетох и гледах как се поставят и ползват, изглеждат ми удобни и практични, смятам да ги пробвам след бременността
http://woman.-spam082-/n/shte-dadete-li-shans-na-menstrualnata-chashka.26222.html
Виж целия пост
# 605
Йоанка, страхотни етикети. Аз като една прясна булка мога да кажа, че много се харесват на гостите и даже получих хокане защо не съм поръчала повече бутилки вино и етикети, за да си има всеки. Вие малко късно сте започнали да тренирате танца, но пък имай предвид, че не е важно да му говориш, важно е да танцувате.. сещам се за една наша любима песен - Само цитат - Най-хубаво е да имаш някой с който можеш просто да помълчиш..
Чакаме ФМ-то да покаже мъж ли е мома ли е... или както ние си казваме - слонче ли е, хипопотамче ли е ...  hahaha

Dungeon - може би така е за по-добро.  Hug

За мазането - аз си взех нещо евтинко, на Hipp, препоръчаха ми го в аптеката. Малко ми е мазничко, та сега ще взимам и друго, пак по евтинко, че лекарствата дето взимам доста ядат от бюджета, а и гардероба плаче за подмяна... та едно на шуменска фирма - Maternea, мажа се с тестер и ми допада.

Добре дошли на новите момичета
Виж целия пост
# 606
Ди, Съни и всички останали - добре сте ми дошли на гости   bouquet А, ако се налага, и бебешки артикули ще пращам, няма лошо  Peace
Валче, дано им харесат, ще я видим тази работа! А танца като цяло ни е забавен Simple Smile Ще показвам снимки после!
Хайде, мъжо дойде да ме вземе, време е да се отлепя от вас  Hug
Виж целия пост
# 607
OOooo, те много хубави тия кошари  newsm10 .

Момичета аз пак да кажа за гърдите, днес вече като се гледам вече мога да започна да кърмя  tooth .

Сещам се отново за нещо,което мамите с повече стаж могат да кажат - как по-точно се случва пробиването  на кърмата след като се роди детето? Дали си става от самосебе си или бебето като поччне да мляска, попрегризва ли,поразмеква ли зърната,какво става?
Виж целия пост
# 608
Чери, ти филми на ужасите си представяш. Кърмата не пробива, а потича. Дори по време на бременността е нормално да виждаш молри петънца по сутиена от коластра. То бебето си засуква. Зърното влиза някъде до към средата на небцето и с езиче си изстисква в устата. Малко сложно го обясних. Но няма дъвкане, мачкане и други страхотии
Виж целия пост
# 609
Чери, ти филми на ужасите си представяш. Кърмата не пробива, а потича. Дори по време на бременността е нормално да виждаш молри петънца по сутиена от коластра. То бебето си засуква. Зърното влиза някъде до към средата на небцето и с езиче си изстисква в устата. Малко сложно го обясних. Но няма дъвкане, мачкане и други страхотии

ООО, това е много хубаво. Аз май наистина съм си представяла филм на ужасите.  newsm53
Може би съм запомнила от приятелки,че много ги болят зърната и съм го отдавала на това,че сигурно неможе да избие кърмата.
А иначе,щом може да се появи коластра по време на бременността, ще тренираме с таткото цокане  smile3534 например .
Виж целия пост
# 610
оййй тез гърди  ooooh! зърната ми са станали по големи от фъстък направо, много твърди, набъбнали,
Скрит текст:
сърбят а недай боже ММ да реши да види и пробва дали няма да тръгне кърма още от сега  #2gunfire направо сълзи ми потичат
Виж целия пост
# 611
Здравейте, мами!
Чери, много ме разсмя с този въпрос за потичането на кърмата Simple Smile
Аз лично не съм имала изтичаща коластра по време на първата бременност. После в болницата като родих пак едвам-едвам покапваше. Моя дивак (бебето), не искаше ама грам да суче, от първия си ден. Първо мислех че причината е в мойте гърди, но докторката каза че анатомично няма причина да не суче, просто го мързи. Такъв мързел беше ...
Иначе, да, тя не пробива а си тече, отварят се едни малки порички на върха на зърното и оттам изтича под формата на капки. Или струйки. Виждала съм ги като ползвах помпата за кърма.
Относно помпите за кърма, хич не бързайте, може и никога да не ви се наложи да ползвате, а не си заслужава да купувате предварително. Аз не бях купила първоначално, след това купих една на Бертони,  ръчна, която се оказа голям боклук, една на Чико, още по голям боклук (от нея ми посиняха гърдите, имах хематоми) и накрая се родих с една на Авент.
Йо, много са сладки етикетите!
Каква е тази групичка във Фейса, някой няма ли да каже?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 612
ЙоТо, кошарката изглежда сладурска Simple Smile Обаче размерите не са стандартните - може да ти е трудно да намериш матрак, освен ако не поръчаш да ти изработят. Стандартните размери са 120 на 60 см.
Кошарата, която ползваме (все още) за малкия, също имаше повивалник, но никога не го използвах. Беше ми по-удобно върху скринчето, на повивалник от онези, които са с твърда основа, а отгоре са като от мушама. Често момченцата (не знам как е при момиченцата) пишкат точно когато им махнеш памперса и съответно шурва една струя накъдето си иска  Crazy Докато я овладееш, случва се да поопишка около себе си или себе си (случвало се е да си опикава лицето  Joy ). Ако повиваш бебчето върху повивалника на кошарата, може и да я опишкате Simple Smile
cherry_cherry, аз след секциото не усещах да ми тръгва кърмата, а и бебето ми го дадоха на третия ден, затова стимулирах потичането на коластрата с помпа за кърма (единствения път, когато съм я ползвала). Малко след като ползвах помпата, гърдите ми се "наляха" и когато ми дадоха бебето, бях готова да го заситя  Grinning
Зърната ми се разраниха още в болницата, кремчето Ланси... (както се казваше там) не ми помагаше и впоследствие педиатъра ми предписа Гармастан, от който за ден-два зърната се оправиха напълно и оттогава нямах проблеми с тях.
Виж целия пост
# 613
Момичета, очарована съм за една седмица сме изписали цяла тема  Crazy Явно всички сме много приказливи. Аз напоследък не особено, защото вечно имам гости в офиса и не ми остава време, особено докато ви изчета  Hug
Виж целия пост
# 614
rorrr, пишкането как и да е, моята мома като беше малка на 2 пъти ни изненада - сваляме памперса и се почва с една струя л..на - всичко беше омазано, всичко - под, шкафа, върху който я повивах, дрехи, какво ли не. Вторият път успях да отреагирам да са малко по-малко пораженията, ама въобще не беше забавно.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия