Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
-
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
-
Какво е предложеното заглавие за новата тема?
-
Какви са симптомите и преживяванията на бъдещите майки?

Припомних си как един път, племенника ми изми рано сутринта очите
. Как я видя като аз видях само бой на негри в черна нощ. А пък вие вече с ръце си махате и с крачета рипате...Може би защото съм с термин 27.03, по-назад сме още. В тази връзка, може да ме впишете, пак за протокола ще се повторя 37г, термин 27.03, Бургас. Видях си и резултатите от изследванията, много съм доволна от хемоглобина си 128, има накъде да пада
, явно така е писано, важното е че другия бебок е добре. 

Просто пишете на Мими_джобното тя има ангажимент към нея
. Много сте забавни. 

