Лято вече не остана,някои от мамите от ИБ предяслена треска ги обхвана-тема 9

  • 22 397
  • 748
# 30
Форестче, на патерички честита годишнина. Да се обичате още много дълги години  Hug

Петеска, мойта свекърва е педиатър. Като взехме малката от болницата и аз пак влязох основно тя се грижеше за детето, което миличкото беше едва 2 кила. Доволна съм много как го е гледала.

Ох, Арвенчето миличкото не ми излиза от главата. Дано всичко е наред с малкият юнак  Praynig
Виж целия пост
# 31
Сигма, мерси  Hug И от мен с малко закъснение - честита половин годинка на Лия  Heart Eyes

И аз много се тревожа за Арвен  Tired Дано всичко е наред !
Виж целия пост
# 32

Петеска, гласоподадох, успех   Peace

Поспаланчо, мерси за темичката.  Hug

Кокосчо, абеееее пт личен опит- недей отлага държавния, че така се започва- не тази година, а догодина ... и ето кат' мен... никога, а съм си изкарала магистратурата семестриално де...

За яслата аз мисля 1 година да е при баба и дядо, пък после на ясла. Като бях малка ме пуснаха на ДГ за 1 седмица, а аз наистина имах желание да ходя, НО.. имах баба и дядо и веднъж се разболях и не ме пуснаха повече- много бях нещастна. Тати казва, че като идвали да ме вземат аз съм стояла до край, не съм искала да си тръгвам.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 33
Форестче, честита годишнина, още много години да сте заедно, да се обичате и да се радвате на моментите, прекарани заедно   Hug  bouquet
И аз я мисля Арвенчето, дано всичко е наред - много тревоги пак се събраха в другата тема, моля се при всички нещата да се наредят по възможно най-добрия начин  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 34
Аз ако може да се присламча с питанка - Пумпалка за последно яде към 7.30. От тогава кърти и не дава и признак за събуждане - не й ли е много голяма дупката вече и да я будя ли? Жал ми е да я събудя, ама нали ми е мъничка, не искам да пропуска манджаре  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
не я буди, но бъди в готовност, щото като се събуди ще е с рев.
Виж целия пост
# 36
Eто ни Бюти и Петеска  Heart Eyes

Скрит текст:

Деситке, според мен пробвай за държавния, нищо не ти пречи да пробваш  Hug[/color][/b][/i]
Виж целия пост
# 37
Ехейй браво , прекрасници сте и двете , за малчовците то се знае , и всяка е облечена в цветови тон с количката  Heart Eyes , пу пу пу

Всички я мислим Арвенчето , вярвам в добрият развой на събитията  Praynig

На всички лек и спокоен ден , все пак е петък

Кучо, честита рожбичка и добре сте дошли , ммм питаш дали да я събудиш , муцуни като беше новородено навсякъде четох че не е добре бебенцето да прави пауза повече от 3 часа , разбирам че ти е жал , предполагам душичката сладко , сладко спи , прецени сама , аз избрах да следвам схема на хранене на 3 часа , както беше от родилното и въпреки че и на мен ми беше жално я будех за цокане  Crazy..................пожелавам ви успешно кърмене  Hug
Виж целия пост
# 38
Бюти, Петеса, прекрасни сте  Hug Ама, че готини и свежи БГ мами! Наследниците също  Heart Eyes

Кучо, и на мен ми беше жал да я будя, но все пак на около 3-3,5ч я побутвах да хапва  Blush После пак ще си спи  Heart Eyes

Софиянки - нещо за срещичка ?
Виж целия пост
# 39
Съгласна съм с Либра и Форест. То вече сигурно е свършило и сте се наяли, но по принцип новородените трябва да ядат на 2-3 часа като се допуска в денонощието да има една по-дълга пауза от 4-5 часа да речем. И Борислав ми е правил паузи от по 4-4.5 часа през нощта, но пък през деня наваксваше. Като цяло трябва да има поне 8 хранения в денонощие.
Виж целия пост
# 40
аз пък го будих само първата нощ, той горкия спи, ние се опитваме нещо да натъпчем в устата  ooooh!
после говорихме с лекарката и тя каза че няма смисъл, ако има нужда няма да спи.
та от преди да стане месец си спеше по 8 часа вечер, наддаваше си по кило и половина и всъщност винаги е бил на 6 хранения.
и като изключим нощните дълги паузи, денем правеше най-много 4 часа, но в повечето случаи беше като часовник и на 3 час се събуждаше.
Виж целия пост
# 41
От преди да стане на 1месец, спи по цяла нощ и има 5 хранения на денонощие. Последно яде в 20ч. и се събужда около 7-8ч. После през деня си яде на 3 часа, като ако и се пада последно да яде в 19ч. я храня в 20ч. Също наддава чудесно и не е имало проблем. В самото начало се опитвах да я събудя в 23-24ч. за да яде, но тя не се будеше, а когато успявах не ядеше, а започваше да плаче (тогава нямаше 1месец). През деня също правяше понякога по-дълги паузи, но я оставях да се наспи. Всъщност много се притеснявах, че не яде като другите бебета по 6-7-8 пъти на денонощие и когато попитах педиатърката, тя каза че няма никакъв проблем.
Сега започна да се буди понякога в 3ч. през нощта,но иска да си играем.
Виж целия пост
# 42
Пете, Бюти, страхотни сте  Hug само се чудя - децата като спят вие защо не сте на някое кафенце  Wink
Виж целия пост
# 43
Много ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 44
Момичета да ви се похваля. Детенцето ми приключи третият курс рехабилитация. Докторката е много доволна от нея. Два месеца почивка и после преглед. Може би вече няма да се наложи да ходим, но да видим. Имаме си нов номер- събува си чорапите и се опитва да си яде краката. Аха и да успее, ама още малко. Вкусни са- признавам  Blush

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия