Сияна до скоро си ядеше краката, даже съм я снимала да се види какво е правила.


добре дошла-да не повтарям-буди я 


, снимката е станала супер, ама то моето чедо фотограф ще я правя 





верно
колко сме важни само



То толкоз рядко се случва да заспят вече, че дебна като цербер да не бръмне някоя муха и да го събуди 



хайде пък като се върнем може да си организираме по-голяма среща и с останалите мами от района 
На мен са ми казвали, че спящо бебе не се буди, така и съм прецедирала с Мишо. А малката Дара е кукла, но в това изобщо не съм се съмнявала, все пак ми е обещана за снаха
Но въпреки всичко съм на мнение "по-добре градина, отколкото баба".


,спомням си как мама Дони М,която не пише отдавна как юначето и така се успиваше с часове,което в последствие си беше и тревожно/
/явно както си говорим с приятелки сме си взели съня на младини


Препоръчани теми