а мин.лято нощният сън беше най-много 3ч
Скоро май ще ходя да му шумя, белким се събуди
.
.
, да са добре тя и бебчо .
.
.
?
.
. А довечера сме и на гости , не знам как ще издрапам
. Сега спи , но аз няма за кога да спя.Междувременно трябва да почвам да стягам багажите за къмпинга, в неделя заминаваме .вчера обикалях по магазините за малко нови дрешки , че бодита , панталонки окъсяха , купих и слънцезащитен крем , че все пак на плаж ще ходим всички . Дафина няма да я задържаме много де , измислила съм схемата - ще ходим рано за малко , после ще я оставям на м.ъжа ми и ще си правя сама малко плаж , той и без това не е голям фен.
.
. 


, не мога да смогна да прибирам след нея , редовно разтребва скрина с дрехите , не мога да разбера защо не и харесва как е подредено 
,
Либре, и индиaнско име си имaте, трябвa дa нaмисля и нa моя едно 

щото ме кефиш винаги
Пролетта ще се амбицирам 

Не съм ви чела ,отивам да поспя половин час , че след малко ще се събуди дребсън

) При съмнения за първия месец може да си вземете кантарче под наем, на мен ми свърши голяма работа, за успокоение на всяка мама дето кърми
)
и тъй 

Препоръчани теми