Декемврийче 3 годинки прави сред игри и сред забави! - 23

  • 63 675
  • 731
# 525

Благодаря за хубавите пожелания.
Изкарахме страхотен рожден ден - много деца, положителни емоции и подаръци.
Дори успя да спи с половината нови играчки  Wink
Виж целия пост
# 526
Светле, честит рожден ден на Валко!!! Желая ви здраве и само здраве!!! Другото се подрежда и ...чакам нови снимки!!!
Мери, честит рожден ден на Калина! Да ти е здрава, палава и щастлива!!!
Поли, честит рожден ден на Сиси! На вас желая отново здраве и по-малко сълзички! Дано с времето става по-уравновесена и по-дълго време да пази усмивката на лицето си!

Предложение: Декемврийче 3 годинки прави сред игри и сред забави!

Ние сме видимо по-добре. Доки днес каза, че дробовете му още не са чисти, още е с пневмония ... пък уж не беше. Направо вече нищо не разбирам! Ще пие още цяла седмица АБ и Вентолин, а после бисептол. Доста тровене ще падне, но не смея да ги спра, защото нощем прави пристъпи (все по-малки) и дробовете му свирят. Вчера идваха едни изненадващи гости с деца. Предупредихме, че малкия е болен, но не им пречело, така и така били пред блока  Rolling Eyes  Децата много мили и приятни, но след 2 часа на едното като му падна гласа, каза, че го боли гърлото...  На сутринта и на каката и падна гласа, та сега чакам следващо включване.... Е гати месеца  Tired
Виж целия пост
# 527
Mary_Angel, видях лентичката ти... Hug
Браво на вас. Дано имаш лека бременност и всичко да е наред. Много се радвам.
Виж целия пост
# 528
Поли,да ти е жива и здрава куклата Сияна!Мното щастие и все повече усмивки:)

Мери,и сладката ми адашка да е здравичка и много щастливичка!А на теб пожелавам спокойна бременност и здраво бебенце на финала!Хехе,как пък на една от вас не видях лентичката:)Все някой друг честити и тогава обърна внимание:)

Добра,дано дано да се размине това!А и да се оправя Гошето!Те пък тези хора как така идват без предупреждение и то знаят,че не е добре детето..Странно ми е, ама всеки си знае.

Вили,стискам палци всичко да мине хубаво и скоро да се радвате на малкия човек HugПиши ни за всичко,мисля всички ще се радват!

Иве,и аз съм се зачудила за тия подаръци и всички чакат идеите от мен-разбирай родителите ни и баби/дядовци.Плюс трябва да мисля с конкретен бюджет,защото за бабите ни с тия пенсии..сещаш се...Миналата година предложих да съберат парички и да ги дадат ,а половинката купи от пра-бабите онази тротинетка Мини микро дето не я пипа почти:)В смисъл те дават някакви,той доплащ и така..та и сега май схемата ще е такава.От нашите ще получи една много хубава количка за бебето й,то става лежаща,седяща,много ще й се кефи и то сама си я е избрала в един каталог.Ние ще вземем столче за хранене и гардеробче иска пак от там за бебето.Още иска един кемпер с много аксесоари вътре за игра,с едни семейства мънички плюшени животни.Много играе с дребни неща вече и си говори сама с тях и знам,че ще се изкефи.И ще допълня с разни образователни игрички,които са по-малки като стойност и те ще бъдат от бабите.

А за Коледа идея нямам-тя си написа в писмото Меченце:)Обмислям кухня хубава и без други подаръци,че сме зарити.Много готви с пластелините,може да й хареса това.

Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 529
Малко на патерици,честито на порасналите рожденици!Да са живи и здрави и много щастливи!
Мери,щастлива и безпроблемна бременност.  bouquet
Виж целия пост
# 530
Ах Mary_Angel, как не съм видяла. Много хубава новина. Лека и безпроблемна и стискам палци всичко да е наред . Hug
Добра ,  Hug
То малко странно става с тази промяна на заглавието ама карай Simple Smile
Виж целия пост
# 531
От нашите ще получи една много хубава количка за бебето й,то става лежаща,седяща,много ще й се кефи и то сама си я е избрала в един каталог.Ние ще вземем столче за хранене и гардеробче иска пак от там за бебето.
Ха, Калина, не ми се сърди, ама ми се струва, че Ая май иска да си имате бебе в къщи. Тя май е готова за кака.... Joy Joy
Виж целия пост
# 532
Mary_Angel, честито бебче! И от мен пожелания за лека бременност и всичко да е гладко!!!
Мило ми става колко много майчета се записват с 2ро, че и с 3-то бебече!!! Нека децата да растат в компания, нека им е весело!

KalinaZ, тези хора не са ни близки. Според мен таткото беше решил да спести от МОЛ (нали валеше) и затова ги доведе в нас  Wink Той е "неделен" баща, сещаш се какво означава. Дойдоха точно на обяд като сядахме да хапнем, звъннаха от входа "Качваме сееее"! Бяха приятни гости, децата много се забавляваха, само дано не е с опашка...
Виж целия пост
# 533
Хахахаха Полииии,искрено ме разсмя ти:)Да ти кажа макар и категорично решени ,че си искаме само нея,на майтап съм я питала (покрай бебето до нас)...Ако сега тук има едно бебе ще го гледаш ли?Отговора винаги е - Не,само бебе Ани:)Демек нейното си бебе:)Плюс причината:Бебето много плаче:)Ая не обича!

Също е казвала,че Мама не гледа друг..само Ая!

Та не мисля,че би се примирила лесно както е свикнала да обсебва всичкото ни време ма всички.

Не знам как се решават хората на две,три и повече дечица.Седим си сега с половинката вечер в стаята ни с нея,тя спинка,ние пийваме нещо и си говорим,говорим..бяхме забравили да си говорим доскоро Joy И все едно и също си казваме... Колко е хубаво детето да е по-голямко:) И само като почне бебето до нас да цепи мрака някак се втрисаме и двамата:) Даже като ме буди нощем,то се чува през стената и почва да ми бие сърцето, не мога да мигна по един час...Много е странно,определено ни наплаши Ая с ония бзспирни ревове.

Хайде лека,момичета:)
Виж целия пост
# 534
здравейте Simple Smile
Честит рожден ден  на Патерици на Кики и Сиси Simple Smile

Мери, страхотно Simple Smile много ти се зарадвах Simple Smile

Кали, да ти кажа , че и Гоги плаче на сън . Тази нощ ни вика, защото в неговото легло имало "пепелюда"пеперуда и къде щяла да отиде, докато се успокоим мина доста време.

Добра, да се оправя Гошето.

А с подаръците - аз накупих от Комсед и от Хиполенд и от името на бабите. Светещ меч , един гараж на болница с линейка ,което е едно куфарче със светлини, докторски комплект, багер за копаене в пясък, сет за оцветяване на гипсови фигурки.
Виж целия пост
# 535
Благодаря за пожеланията!

KalinaZ, ще ти кажа как човек се решава (или поне как стоят нещата за мен).
Баща ми има предишен брак и от него има деца, с които сме близки, но поради разликата в годините не чак толкова.
Аз съм едно дете от брака на моите родители - имали са ме на по-късна възраст и няма да изпадам подробности как светът се въртеше около мен и моето его. Всичко хубаво, но когато пораснеш осъзнаваш, че трябва да направиш доста корекции в характера си, за да запазиш приятелите си.
Цял живот съм била на границата - хем имам братя и сестри и от близо гледам как се карат, обичат, помагат, забавляват; хем нямам - винаги сама и разчитаща на себе си или на приятелите, които с голямо себеотдаване пазя.
Честно казано не съм в голям възторг от факта, че ми става лошо, че хормоните ми бушуват, че пак напълнявам; а още повече се отчайвам като се сетя за болките в кръста, бързото уморяване; ужасявам се от болките от раждането, притесненията около бебето, безсънните нощи и безкрайното кърмене.
Но има каузи за които, човек трябва да игнорира себе си.
Това е само мое мнение, не задължавам никого да се съгласява с мен.
Виж целия пост
# 536
Кали,ще и дойде друг акъл на малката принцеса след 5-6год,забелязала съм,че на тази възраст децата много искат другарче,а пък ти си добричка ,няма да може да и откажеш Hug Извън майтапа,но никога не казвай никога,при мен това правила важи на 100процента. Hug
 Мери,дано да нямаш болки в кръста и неразположения.Аз съм писала тук,при мен гаденето беше цели 3месеца,беше хипер ,отслабнах -8-9кг,направо не можех да се зарадвам,но като гледам ти си в 11сед,още малко и всичко ще отшуми.Сега обаче здраво си наваксах,вече съм плюс 9кг,дори си мисля малко за ограничаване от моя страна,голяма лакомница съм станала.
Виж целия пост
# 537
Момичета, какви са тези рисунки! Моят син само драска, не докарва даже кръг. Като гледах рисунките и на Влади на Iliyanamos ... уаууу! Мнооого сме назад с творчеството. Оцветяване - абсурд!

Добра не сте единствени,същите сме и ние 1 кръг неможе,само драска,и като му кажа/ауу колко е хубаво/ и ела виж кво става ,откача,почва да я мачка,каса...нервички страшни  Whistling

подаръци-освен коли друго не го вълнува,подариш ли му нещо друго веднага се мята  Tired получих някой подаръци за РД но тогава ще му ги подаря,,единия е волан който се лепи на прозореца и има мигаци,бипки ....абе с мен ще кара докато е отзад,вярвам ,че ще се изхефи много,,,др.взехме му писти...машина за сладолед...колички хаххах

а днес ...така се изкефи на снега голям смях...и като ревна ,че неиска в градината,рев,търкаляне ,вир вода стана,изпотих се..оффф да сме взимали шейната ....
Виж целия пост
# 538
Днес моето слънчице Дона става на три годинки,да ни е жива и здрава.
Честит рожден ден и на другите дечица родени на днешната дата.
Ако има Стилианчета,честит имен ден.
Мари-Енджъл честито  Hug
Виж целия пост
# 539
Не успявам да се запиша тези дни, че много работа  ooooh!

Да са живи и здрави порасналите момичета Сияна и Калина  Heart Eyes Heart Eyes

Поли  Hug емоционална си е Сиянка, но и голяма сладурана. И както пишеш си е на двете крайности /сещам си лятото където писа за морето и басейна/. Трябва да си и свикнала вече Wink

Mary_Angel  Hug, каката знае ли вече за най-големия подарък, който я очаква? Да имаш по-лека бременност от тази в спомените и страховете ти, бързо раждане и пухкаво, спокойно бебче на финала.  Peace

Ох, и ние започнахме да се оглеждаме за подаръци. Едното вероятно ще е колело /от бабите и дядовците/. Напоследък основно с бебета си играе. Тя е майката, аз съм таткото  Rolling Eyes, а баща и дядото  Mr. Green Но от двете си каки има общо три и те в повечето случаи като ходят голи и са ми едни и същи. Затова искам по-скоро кукла, поне с коса да е. Искам и нещо като кошче да взема да си го приспива вътре, но те пък са с размера на бебета, а куклите обикновено са малко по-големи. Ще му мислим.

Добра   bouquet за заглавието.


Роси, да е жива и здрава Дона. bdbaloni
Много усмивки, много подаръци и един хубав празник да и донесе днешния ден.  bouquet


Роси на теб повече спокойствие. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия