Кралски работи и клюки - 7

  • 79 132
  • 730
# 675
А, що да е лоша новина, не, неочаквана е. Принца има преди това 2 или 3 развода, не помня точно. Доколкото си спомням, той е доста демократичен и надали за принцесата ще има лоши последствия.
Виж целия пост
# 676
За тези двамата прочетох, че той преди това е бил женен за по- голямата й сестра. А от първата си жена имал две деца, и понеже не искал повече, принцеса Амира се съгласила да нямат деца. Може сега да е променила мнението си по въпроса? 
Виж целия пост
# 677
Имали са предбрачен договор, който изключвал деца, но не се знае причината. Може някой да е нарушил клауза от договора.
Виж целия пост
# 678
Значи много странно звучи развод в СА и са тях това е нещо неприемливо, но не и неприложимо. Обаче като гледам как въпросната принцеса се носи трябва да уточним, че тя е в пълен разрез с всякакъв морал възприет там. Никой си няма понятия например, кои са жените на саудитския крал, камо ли да ги види с такива тоалети някъде снимани.
Виж целия пост
# 679
Крал Хуан Карлос днес навършва 76 години.


И една интересна снимка "Кралицата и гигантите"  Laughing
Виж целия пост
# 680
Значи много странно звучи развод в СА и са тях това е нещо неприемливо, но не и неприложимо. Обаче като гледам как въпросната принцеса се носи трябва да уточним, че тя е в пълен разрез с всякакъв морал възприет там. Никой си няма понятия например, кои са жените на саудитския крал, камо ли да ги види с такива тоалети някъде снимани.

Амира е и публична защитничка на правото на жените в СА да шофират. По този повод е получавала смъртни заплахи, въпреки, че е високопоставена особа.
Виж целия пост
# 681
Нова клюка - за радост на почитателките на Хари.  Mr. Green

http://life.dir.bg/news.php?id=15878354&nt=5

Виж целия пост
# 682
Аз очаквах новина за годеж, а те се разделяли. Харесвах Кресида (особено, когато разбрах, че сме родени на една дата  Grinning ) Младо, съвременно момиче, луда глава. Тъкмо щеше да има интересни моменти с нея, а сега какво....скука.

Как ви се струва Хари с брада? Защото венценосната му баба не го харесва така и го кара да я обръсне.


https://cdn.bg-mamma.com/7KOG/a9a453e9.jpg

Виж целия пост
# 683
http://ladyzone.bg/gallery/lifestyle/prichinite-poradi-koito-sve … midaltan.html?p=1

Днес Кейт има рожден ден  newsm59  party023



Виж целия пост
# 684
Да е жива и здрава и до две-три години да роди сестричка на принц Джордж!  Grinning
Виж целия пост
# 685
Виж целия пост
# 686
Дали е вярно това?
Виж целия пост
# 687
Ъ,кога роди,кога забременя? Че и пола видяха? Че и име измислиха? Не вярвам.
Виж целия пост
# 688
Лелеееее....не съм се разписвала от цяла вечност......

Само да си кажа.....Хари, ако е в депресия - от Кресида, от брадата си и баба си - мога да го приютя Whistling......

Кейт.....32г....Не знам защо смятах, че е ня 28-29г. - не съм се интересувала никога от биографията и......

Обаче - и Хари, и Уилям с бради ми приличат на Чарлз....

За Амира се радвам! Дано е щастлива!
Виж целия пост
# 689
Нито един от тях не ми харесва с брада  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия